Bilmek istediğin her şeye ulaş

Eskiden, bayanlar ilişkiye isim koymak isteyip erkekler koymak istemezdi. Şimdi ise erkekler ilişkiye isim koymak isterken bayanlar istemiyor. Sizce bu değişimin nedeni ne olabilir?

bayanlar eskiye göre daha özgür olduğundan olabilir
  • Paylaş
isim koymak ne yahu bir ilişki ya vardır ya yoktur :)
  • Paylaş
vardır a isim koymak. .  ciddiyiz, sözlüyüz, nişanlıyız, evleniyoruuz mutluyuz sonra bu isim koymalar çocuklara geçer pelinsu ufuksu ışınsu ıkınsu. .  :D
  • Paylaş
bir insanla sevgili olursun. sonra ya evlenirsin yada ayrılırsın.olay bu! gerisi teferruat.
  • Paylaş
@SevgiSeli
İsim koymak ne yahu? demişsin ya açıklayayım.

İsim koymak demek. 'Biz neyiz' sorusuna 2 tarafında ortak cevabı 'sevgiliyiz' olmasıdır. Sadece takılıyormuyuz yoksa bir çift miyiz sorusuna cevaptır.

Benim sorduğum sorunun tam açıklamasınıda yapayım. Eskiden erkekler takılırlardı. Görüntüde sevgili gibi olup ama hiç bir zaman sevgiliyiz filan demeden, karşı tarafın demesinede izin vermeden takılırlardı. Eğer gerek olursa 'ya biz sadece arkadaşız ki' diyerek kolayca kaçabilmeyi sağlarlardı. Çekip gittiğindede karşı taraf bu sözün üstüne söyleyecek birşey bulamaz konu hırgürsüz kapanırdı. Şimdi bu senaryoda roller değişti. Eskiden kızlar sık sık sorardı 'Biz Neyiz' diye erkekler de cevap vermekten kaçardı. Şimdi ise roller değişmiş. Erkekler soruyor 'Biz Neyiz' diye kızlar cevaptan kaçıyor.

Galiba eskiden kızlar herşeyin belirgin olmasını isterdi erkekler ise kolay yol olan belirsizliği seçerdi. Şimdi ise erkekler herşeyin belirgin olmasını isterken kızlar kolay olan belirsizliği seçiyor.
  • Paylaş
sonuca bakmalı netıce onemlı. isim koyulacak bu kadar :D
  • Paylaş
Ne acaib bi soru olmuş ya.inan tamamını okumadım çünkü yarısına kadarki kısmında kim neye koyuyor kim kime ne yapıyor belli değil,böyle sorumu olur canım :P :)
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1344 Görüntülenme7 Takipçi7 Yanıt

Konu Başlıkları