Bilmek istediğin her şeye ulaş

E-ticaret firmasına yeni ürünler getirip satışını gerçekleştirmek istiyoruz. Neler olsa kolaylıkla satışı gerçekleştirilir?

Sizce nasıl ürünler getirmeliyiz? İthalatçı bir firmayız, ürünleri özel olarak yaptırımını sağlayabiliriz.Düzenle
Zamanında ilgilendiğim birkaç ürün olmuştu. Bir tanesi de şu idi:

ideapaint.com/ : Herhangi bir ofis duvarını patentli olduklarını söyledikleri özel boya ile boyuyorsunuz ve boyadığınız mekan artık beyaz tahtalar gibi yazılıp silinebilir hale geliyor. Anaokulları, ofisler, çocuk odaları için süper :) Tanıtım videosu:Distribütörlükleri alınmış olabilir ama...

Bir de Kickstarter'dan takip ettiklerim var. Bunların da faydası olabilir:

Ticaret

  • Paylaş
6

Sonay Tayyaroğulları, Serkan yardımların için teşekkürler ancak biz site olarak herkese hitap edebilecek ürünler bulmaya çalışıyoruz. Yine de fikirlerin için sağol :)

Serkan Kiose, Rica ederim... Aklıma geldikçe yazarım :)...

Sonay Tayyaroğulları, sevinirim :) peki bir şey soracağım, bir zamanlar ilgilendiysen neden vazgeçtin? sonuçta sektör oldukça önemli bir yol katediyor.

Serkan Kiose, Fokusumuzdaki bir iş değildi... Başka işlerimiz vardı asıl olarak... :)

Sonay Tayyaroğulları, :) ahh pekı ozmn sormaktan vazgectım neden yapmadıgına daır :)

Elbruz Erdoğan, Tv ürünleri ilgi çekici. Satış oranları yüksek. Topshop pahalı sattığı için doğrudan satışı izleyen herkes önce bi' internetten araştırabiliyor. MopX5 hala satıyor. Eskisi kadar olmasada. Sitenin konsepti de önemli. Son dönemde arnica gibi markaların mutfak eşyaları da çok satıyor.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

438 Görüntülenme5 Takipçi1 Yanıt

Konu Başlıkları