Bilmek istediğin her şeye ulaş

Evli erkekler neden genç bayanlara ilgi duyar ve bunun karşılığını alır?

bunu evli erkeklere değilde, evli erkeklere ilgi duyan GENÇ bayanlara sormak laızm.
  • Paylaş

Sorununun ilk kısmının evli olmakla alakası yok. Erkekler gözleri ile sever bu yüzdende genç kadınlar görsellik olarak iyi oldukları için genç kadınlardan hoşlanırlar.

2. Kısım ise kadınların rekabet seven yapılarından kaynaklanıyor. Bir örnek verirsem açıklayıcı olacaktır. Bir ortamda bulunan bir erkeğin çevresinde 10 tane kadın varsa dışardan gelen 11. kadına bu erkek olduğundan daha çekici gelir. Evli erkek hali hazırda başka birine ait olduğu için erkeğin eşinden daha üstün olduğunu kanıtlamaya çalışan kadın evli erkeğe ilgi gösterir yada o erkeğin gösterdiği ilgili karşılık verir. Bu tamamen kadınların rekabet seven yapısından kaynaklanır...

  • Paylaş
elinde olanın kıymetini anlayamadıkları için bence... ve evli erkeklerle beraber olanlar da neden olur anlamıyorum.bekar erkekler biyere saklandı da bunlar mı bulamaz hale geldi_?farketmedikleri bi gün bunun kendi başlarına da gelebilecek olduğu.işte o zmn yaptıklarının ne kadar yanlış ve can yakıcı olduklarını anlayacaklar bence....
  • Paylaş
Evli erkek için genç sevgili erkekliğini ispattır, geneç bayan için evli erkek sahiplenme ve başkasından çalmadır.
  • Paylaş
 çünkü erkekler evlenince büyük bir telaş ve gerginlikle hayata saldırıyolar yeterli olamıyacam korkusuyla sonra bir yere gelince kadın kendisini salıyor erkege karşı ilgisi azalıyor erkekte maddi olarak biyerlere gelmişse bazı şeyleri yasamak istiyor zamanında yaşayamadıkları şeyleri evdeki hatun çoktaann uçmuş gitmiş erkeği bagladığını zannediyor ve olay o zaman başlıyooorrr..
  • Paylaş

Meselenin özü aslında şudur: "erkekler genç kadınlardan hoşlanır"

evli ya da değil fark etmez. Hal böyle olunca evli de olsa bekar da olsa. 20-28 yaş aralığındaki bir kadın erkeğe çekici gelmektedir.

sorunun ikinci kısmına gelirsek;

bunun karşılığını her zaman alır diyemeyiz ama alanlar neden alır sorusuna şöyle bir izahat getirmek yerinde olacaktır:

 Bu erkek ilk  başta sosyal olrak kendini kanıtlamış bir adamdır. yani en azından başka bir kadın tarafından eş olmaya layık görülmüştür.

bunu dışında yaşanmışlıkların getirdiği tecrübe, kariyer ve maddi gücünde kadını etkilemek anlamında elbet faydası olur.


  • Paylaş

menfaat, sevgi eksikliği, rekabet haricinde ve karşılık veren kadın açısından bakıldığında; evli erkek başıma bela olmaz, ayrılmak istediğimde sorun yaşamam, daha az aldatılmış olurum. gibi anlaşılmaz bir mantıkla da ilişkilerinde evli erkekleri tercih edebilen (karşılık veren)  bayanlar da var.

  • Paylaş
Evlenip kafaları  huzura  ermiştir  evdeki  artık  annesidir  her şeyidir. bekarlıktaki  gibi  laylayloma  devam  etmek için.....:)) üzülmeyin  onlar  bizim  evladımız  bizler  doğurup  şekil  veriyoruz...
  • Paylaş
Azgın teke sendrumu
  • Paylaş
Öyle miymiş hiç hissetmemişim : ) Bence evli erkek artık kalitenin peşindedir.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

9306 Görüntülenme12 Takipçi10 Yanıt

Konu Başlıkları