Bilmek istediğin her şeye ulaş

Evlilik teklifinde ısrarını bıraktıracak en etkili "Hayır!" nasıl denir?

Neden ,bu kadar zor olsun ki ,Sevemedim kara gözlüm seni .. :D

veya , sıraya geç canım daha senden önce cevap bekleyen 5 kişi var. :P

  • Paylaş
17

Sevgiseli, "sıraya geç canım daha senden önce cvp bekleyen 5 kişi wr :P" bu iyiymiş. hem yalan da sayılmaz :D

Resul Genç, :D bekleyenim çok desene..

Resul Genç, pardon sevenim çok dicektim :D

Resul Genç, Hocam seni de uyku tutmamış,hayırdır aşıkmısın :D

Sevgiseli, Aşık olsam böyle soru sorar mıyım? :D Bunu diyebildiğine göre sen baya bir Leyla'sın! :D

Resul Genç, Yok hocam içimiz iyi çok şükür,:D Ben leyla değilim hocam karıştırdın ben Mecnunum , Leyla sen olmuşun haberin yok hocammmmmm :D

Resul Genç, Allah iyiliğini versin hocam gece gece güldürüyon beni :D

Sevgiseli, Yok fazla aşık olanlara deriz ya "Sen leyla olmuşsun" diye. O açıdan dedim ben. Ki soruyu okumana rağmen aşık olabileceğim ihtimalini düşünyorsun. :) Eşine tekrar mı vuruldun ne oldu? :)

Resul Genç, Aşk yalan hocam,gerçek aşk diye bir şey yok,ben inanmam.felek yaktı bizi geçmişte hocam,şimdi anlıyoruz boşa geçen zamanı.Aşık olmak cephede düşmanla savaşmak gibi. Yanlızlığınla yanlızlığını kutlamak gibi. Duymak istememek gerçekleri sevmeyeceğini bile bile ümitlenmek gelmeyeceğini bile bile yollarını gözlemek. Yalanlar uydurmak sonra bu yalanlara inanmak daha doğrusu tükenmek ! tüketmek !

Sevgiseli, Boşandınız mı yoksa? Hatta ben sorunuza yorum yaptıktan sonra yazdığınız cevapta Eylül adında bir kızınız olduğuna sevinmiştim. Ne oldu peki?

Resul Genç, Yok hocam boşanmadık,evet bir kızımız var.ama hocam kültürü,yaşam tarzı,ailesi hepsi bana ters geliyor,veya bende ona göre böyle ters geliyorum.Bilmiyorum hocam ama kendimi yinede yanlız hissediyorum. :(

Sevgiseli, Birbirlerinizin kültürüne alışmak elbet vakit alacaktır. Bu zaten kolay bir şey değil ki. Yani bir arkadaşınızla bile aynı evde kalsanız o anlayışı ve sabrı ona da göstermeniz gerekiyor. Bu işler böyle Resul bey. Bence eşinizi daha yakından tanımaya anlamaya çalışın. Nesi size ters geliyor oturup bunları konuşun. Kendi kabuğunuza çekilmeyin.

Sevgiseli, Şimdi gidin eşinizle uyuyun mesela. Beraber uyunulmayan ve uyanılmayan evlilikler her zaman sorunlu gelmiştir bana. Siz bu olumsuzlukları önce düzeltin.

Resul Genç, Yastığıma sarılıp uyuya bilirim ancak hocam :D eş te gitti kızım da kayın validemlerdeler.çok özlemişler torunlarını :D hocam bu arada bölüm nedir ?

Sevgiseli, Siz de gitseydiniz.

Resul Genç, Hocam bende bir hastalık var.İnternet hastalığı,Bilgisayar hastalıgı,bırakamıyorum hem işim gereği hemde çok seviyorum.aşırı ama :D

Sevgiseli, Vah vah çok kötü. Onunda tedavisini yapıyorlar artık diye biliyorum. Özellikle yeni nesil çocuklarda baş gösteren bir rahatsızlık. Ben de internette vakit geçiriyorum. Ama sizin yerinizde olsam eşimle gitmeyi tercih ederim.

Salak seninle evleneceğimi mi zannettin ben seninle oynadım hah hah haa. :)
  • Paylaş
1

Sevgiseli, O ağır olur be!

Hiç bir cevap vermemek bence en güzeli olur,kişi senin ilgilenmediğini görür zamanla umudunu keser diye düşünüyorum
  • Paylaş
Bana bir iki gün süre tanı, sevgilimle bir konuşayım, üçlü ilişkiye olur derse neden olmasın.
  • Paylaş
Adam olan laftan bı kerede anlar
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

570 Görüntülenme6 Takipçi5 Yanıt