Bilmek istediğin her şeye ulaş

Evlisiniz ve başka birisine aşık oldunuz; bu durumda ne yapardınız?

Eger huzurlu bir ailem varsa cocugum yoksa bile yuvami asla bozmaz, unutmak icin elimden geleni yapardim. Huzurum yoksa herseyi zamana birakirdim. Cocugum varsa hayatimin aşkı zaten o oldugu icin boylebir ihtimal bile sozkonusu degildir.
  • Paylaş
Bu şarkımda anlatmaya çalıştım ama , müzikal çözüm arayanlar dinlesinler lütfen : ) BİR BAŞKASINA AİTKEN ( söz ve müzik : barışcan )
  • Paylaş
Evli değilim, bu durumu ne kadar doğru değerlendirebilirim açıkcası bilmiyorum ama aşk zaten geçici bir duygudur. Hasretten beslenir aşk, hasret olmadı mı aşk da yavanlaşır. Bu yüzden evlilik aşkı öldürür. Her gün birlikte olduğunuz kişiyi niye özleyesiniz. Bundan dolayı evliyken aşık olsaydım aşk bitene kadar acımı içime gömerdim çünkü birlikte olsam ne olacak ki hem dünyanın en büyük alçaklığını yapmış olacağım hem de belli süre sonra o da eskiyecek hiç gerek yok.
  • Paylaş
Bir insanın evli olduğun halde başkasına aşık olma ihtimali varsa, kendisinin ilk olarak sorması gereken soru bu değil; "karakter nedir, nasıl edinilir ? " olmalıdır.
  • Paylaş
1

Ayhan Şimşek, İnsanı diğer canlılardan ayıran özelliğinin duyguları olduğuna inanıyorum. Nedenleri kişiye göre değişse de İnsanın özellikle hayatını birleştirdiği kişiye ve en başta kendisine dürüst olup samimi yaşamasından yana olduğumdan bu yorumunuza eksi puan verdim.

İkinci bi insan olabiliyorsa birinci zaten bitmiş demektir ve seçim yapmam gerekirse ikinci şıkkı seçerim
  • Paylaş
Evliliğimi bitirmeden asla bir şey yapamazdım evlendiğim insana bu duygudan dolayı sevgisizliğimden utanır ayrılırdım. Aşık olduğum insandan zaten uzak dururum. Hayata mutlu olmaya geliyoruz kabul ama birisini inciterek mutluluk elde edilemez.
  • Paylaş
Başta ben ne yapıyorum diye kendimi bir kenara çekip düşünürdüm. Eğer evliliğimin benim için artık birşey ifade etmediğinin kanısına varırsam eşimle konuşur boşanır daha sonra yeni bir ilişkiye başlarım.ama eğer evliliğim kurtarılabilecek derecedeyse kendime çeki düzen verip kafamdan o başkasına aşık olduğum düşüncesini siler eşimle konuşup daha dikkatli ve sevgi dolu bir evlilik sürdürmeye çalışırdım.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

732 Görüntülenme10 Takipçi7 Yanıt