Bilmek istediğin her şeye ulaş

Excel'i kapatırken önce dosyayı, ikinci tıklamada da programı kapatıyor, eskiden tek tıklamayla tümü kapanıyordu, programın neresini bozmuş olabilirim?

Excel'de açtığınız dosyayı Excel içindeki çalışma alanında sağ üstteki iç penceresinden küçültmüş olabilirsiniz. Normalde aşağıdaki gibi Excel içinde tam sayfa olmalı.
Excel
Bu şekilde olmaz ise içerideki excel dökümanını büyültmeli ve tam sayfa şekline getirmelisiniz. Bunu içeride açık olan dosyanın sağ üst kısmından yapabilirsiniz.

Excel

O hale gelince Excel'i kapattığınızda içeride açık olan tüm dosyaları kendi kapatır, aksi takdirde her iç sayfayı sizin kapatmanız gerekir.
  • Paylaş
1

Şaman, Üstadım güzel bir yanıt, teşekkür ederim ama bendeki problem o değil. Yani aslında sanırım problemi biliyorum, çözümü lazım. Bende bir Excel dosyası açtığımda ve eğer başka bir Excel dosyası da açıksa yeni dosyayı eski pencerenin içine açıyor. Yani iki Excel ayrı ayrı açmak istediğimde birini dosyaya çift tıklayarak diğerini ise önce boş bir Excel sonra da dosyayı o boş Excel'in içinden açmam gerekiyor. Aslında her bir Excel dosyasını teker teker ayrı pencerelerde açmasını istiyorum, ayarı bir türlü bulamadım. Sanırım tek dosya açıkken bile kapanmama problem buradan doğuyor. Bunun ayarının yerini biliyor musun.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

828 Görüntülenme3 Takipçi1 Yanıt