Bilmek istediğin her şeye ulaş

Ezel dizisi, üniversite öğrencisinin izlemesi gereken diziler listesine girer mi?

Islak sopayla dövdürtmeyin bana kendinizi "üniversite öğrencisinin izlemesi gereken diziler listesi" de nedir yahu.. Hayır kardeşim ne ezel ne başka türk dizisi ne de herhangi bir ülkenin herhangi bir dizisi "üniversite öğrencisinin izlemesi gereken diziler listesi"ne girmez, giremez çünkü öyle bir liste yoktur. Ulan azıcık da kendiniz olun ya. Azıcık da kalabalıkların peşinden koşmaya bir ara verin. Aç diziyi bir göz at, seversen izlersin sevmezsen izlemezsin bu kadar basit. Listeymiş de üniversiteliymiş, diziymiş.. Teallaam ya..
  • Paylaş
Girmez!!! . Üniverste öğrencisisin, başta gençsin diziyle felan uğraşma kendimi geliştir, ülkeni geliştir bu dizilerde saçma sapan şeyler gösteriliyor insanların beynini uyuşturuluyor. Mal gibi saatlerce ona bakıyorsun sonuç koca bir sıfır bile değil eksilerdesin içindeki enerjiyi açığa çıkar ve kendin için ülken için en iyisini yap! ! !
  • Paylaş
Üniversite öğrencisinin izlemesi gereknler listesinde Türk televizyonundan hiçbir dizi olmamalı. Hatta Türk televizyon kanalları olmamalı.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

84 Görüntülenme3 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları