Bilmek istediğin her şeye ulaş

Facebook gibi siteler üzerinden tanımadığınız biriyle sevgili oldunuz mu? Sizce ne kadar sağlıklı bir ilişki?

Tamamen sağlıklıdır. asla aids olmazsınız mesela. :) 0 liquid , 0 issue :))
  • Paylaş
Bireyler zihinsel ve ruhsal olarak ne kadar sağlıklıysa..
  • Paylaş
Buna sevgiliden çok sadece fikir birliği ve düşsel beraberlik diyebilirsin. Beklentileri minumumda tutup, onun rüyanda birlikte olduğun kadın ya da erkekten farksız olmadığını öğrenmen gerekiyor. Karşıt değilim ama pek sağlıklık olmuyor.
  • Paylaş
Oldum  ve kızı tanımıyordum ama kendisi bana yakın bir yerdeymiş .konuşursun ,konuşursun onunla konuştukcça konuşman gelir her dakika o açıkmıdır diye facebook ,twitter v.s ağlardan çıkmazsın taki açık olana dek açık olduğunda seni bir ter basar,ve heyecanlanırsın ve konuşursun yinede muhabbet artar en kötü en saçma şeylerden bile bahsetseniz canınız hiç sıkılmaz ,İŞTE SOSYAL AĞ AŞKI BÖYLE BİRŞEYDİR ...
  • Paylaş
Artık yakınımızdaki biri bile tanışmak için facebook kullanıyorsa karşı taraf açısından oldukça sağlıklı demektir. Zaten sevgililerimizi daha önceden tanımış olmuyoruz. İnsanlar arkadaş olarak farklı sevgili olarak farklıdırlar. aman kısacası sağlıklı deyiverip geçiyim. Anlaştıktan sonra otobüste, metroda, okulda, facede ne farkeder.
  • Paylaş
Biz sadece karşımızdaki kişinin tarif ettiği kişiye aşık oluruz. gerçekte öyle değil fiziksel olarak görseniz bile bu anlamlı olmaz.
  • Paylaş
Ben oldum, özellikler ve ilgi alanlarını seçebilme açısından sokakta, bir tanıdıkta ya da diskoda filan tanıştıklarımdan daha sağlıklı ilişkiler yaşadığım kesin. 7 aydır bir çöpçatan sitesinden bulduğum sevgilimle beraberim, bu kadar uyumlu bir ilişkim olmamıştı hayatımda. Bu sitelerin bazıları ciddi kişilik testleri yaparak insanları karşı karşıya getiriyor ki bu da uyum olasılığını oldukça arttırıyor. Bu sitelerin tek problemi erkeklerden ufak bir miktar para almaları ama tanışma ihtimali için defalarca gideceğin barlarda dökeceğin parayı düşünürsen aslında fazla bir ücret de almıyorlar.
  • Paylaş
INSAN HEYECAN VE FAKLI ILISKILER ISTIYOR HAYATINDA BENCE NEDEN OLMASINKI
  • Paylaş
İki tarafta " insan"sa , çok sorun edilecek bir tanışma şekli değil. Barda, okulda, sokakta, işyerinde, arkadaş vasıtasıyla tanışmaktan bir farkı yok.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR