Bilmek istediğin her şeye ulaş

Facebook ve Twitter hesaplarımı inploid hesabıma bağlayamıyorum. Sorunun kaynağı ne olabilir?

Facebook için denediğim bu sayfaya yönlendiriyor: inploid.com/settings#_=_ Twitter için ise: inploid.com/feed/?autoredirect=true gibi bir sorun yaşıyor.Düzenle
Kayıtları inceledim ancak sorun yüksek ihtimalle sizin Facebook hesabınız ile ilgili. Twitter hesabınız ile ilgili bir sorun kayıt edilmemiş sistemde.

Ayarlar sayfasına giderek (inploid.com/settings) Facebook ve Twitter için hesaplarınız "bağlı durumda" görünüyor ise öncelikle "Hesap Bağlantısını Kaldır" butonuna basarak bağlantıyı kaldırın. Ardından sayfayı güncelleyerek yeniden hesabınızı butonlara basarak bağlayın.

Eğer sorun devam ediyor ise bu yanıtıma alt yorum yaparak bildirirseniz sevinirim. Olmazsa veritabanından tümüyle sosyal hesap bağlantınızı temizleriz ve yeniden eklersiniz.

NOT: Eğer inploid'de bir başka hesabınız var ise ve o hesabınız Facebook ve Twitter hesaplarınıza bağlı ise böyle bir sorun ortaya çıkıyor olabilir bir ihtimal. Bir Facebook veya bir Twitter hesabı inploid'de sadece 1 hesaba bağlanabilir.
  • Paylaş
5

Yiğit Bekir Kaya, Settings sayfasından da denedim zaten fakat şu anda bağlanmamış gözüküyor. Başka bir inploid hesabımın da olmaması lazım. LinkedIn başarılı bir şekilde bağlandı örnek olarak. Çoğu kez yeniledim hatta bahsettiğim gibi başka browserlarla da denedim fakat başarısız.

Hakan Köse, Veritabanından duruma bakıp size bilgi vereceğim.

Hakan Köse, Selamlar, Facebook -> Settings -> Apps sekmesinden inploid uygulamasını tümüyle Facebook'tan kaldırabilir misiniz? (facebook.com/settings?tab=applications)

Daha sonra tekrar hesap bağlama işlemini dener misiniz?

Yiğit Bekir Kaya, Şu anda ikisi de çalışıyor tekrar teşekkürler

Serkan Köse, Rica ederiz :).