Bilmek istediğin her şeye ulaş

Facebook'da açtığım sayfanın üye sayısını nasıl arttırabilirim?

Beğeni sayısı yüksek ve aktif sayfalar ile anlaşıp kendi sayfanın tanıtımını oralarda yaparak üye sayını arttırabilirsin, yani her halükarda reklam yapman gerekiyor başka çaresi yok.
  • Paylaş
Reklamın dışında linki bol bol paylaşmak gerekir sanırım kartvizit gibi. Mesela buraya "Facebook'da açtığım facebook.com/blabla sayfasının üye sayısını nasıl arttırabilirim? " yazabilirdiniz.
  • Paylaş
Arkadaşların bahsettiği çabalar dışında : Sahte bir hesap açarak Google da yer alan Durum Beğendirme siteleri aracılığı ile beğenini arttırabilirsin... Fakat gelen kişiler içi boş hesaplar olur sadece sayıd kalır.
  • Paylaş
Yapmanız gereken birçok şey var hangisinden başlasam bilemiyorum. Şöyle yapmayı önerebilirim; blog yazımda (bit.ly/1erglu5) facebook sayfa yönetiminin nasıl olması gerektiğinden bahsettim. Eksik kalan noktalarda bana direk mesajla veya buradan sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Öncelikle olaya üye sayısını artırmak olarak değil de, gerçekten içeriğinizi merakla takip eden bir kitle oluşturmak olarak bakmak gerekiyor. En başta gelen şey, kitlenizi anlamanız ve onların facebook sayfasında görmek isteyebileceği şeyleri paylaşıyor olmanız. Geri kalanı yazıda da olmalı.
  • Paylaş
Birinci derecede reklam yapman ve kaliteli herkese hitap eden paylaşımlar yapman gerek.
  • Paylaş
Üye sayısı bir yere kadar önemli benim gözümde. Önemli olan sayfanı takip eden günlük tekil hit sayısı olmalıdır. Bu hit sayısını da üyeleri meraklandırarak kazanabilirsin. ''... Sayfası acaba bugün ne paylaşmış'' gibi sorular olmalı üyelerin aklında. Bunu başarabilmek için yaratıcı özgün paylaşımlar yapmalısın.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

664 Görüntülenme7 Takipçi6 Yanıt