Bilmek istediğin her şeye ulaş

Fakültede bir kız beğendiniz tanışmak imkansız ama tanışmak istiyorsunuz. Değişik fikirleri olan var mı?

ben bir anket düzenleyip ismini öğrenmek istiyorum farklı fikirler arıyorum uygulamaya yönelik kız ismini bile vermiyor biraz ayrıntılı konu fazla ayrıntıya girmeyecem.Çok değişik fikirler lazım Düzenle
Hehehe ben bu soruyu nasıl görmemişim yaw : -) neyse ki güncele düşmüş.

Bu soruya, burda cevap ararken atı alan Üsküdarı geçer bir de tur bindirir. Kıza, Allah bağışlasın çocuğunuz çok tatlıymış derken bulursunuz kendinizi.
 • Paylaş
Değişik fikir bekleme, git şu soruyu çözemedim de.
 • Paylaş
1

Özbil Güven, Bence cesaret yap imkansız diye birşey yoktur bu dünyada git konuş bak benim cok büüğyük ilişkim vardı evlenmenın eşiginden dondum imkansızdı bitmesi ama bitti he yalan değil iki tarafta bitti ama :( sonuçta bitti

Oyle çok dusunmene gerek yok ,biraz çaba göstermen ve sabırlı olman gerek

önce İSTİHBARAT topla
amaç:planını uygularken bilgileri kullanmak

nelerden hoşlanır,arkadaşları kimler,oturduğu yer,kişisel bilgileri ,gittiği yerler...v.s. hakkında ne kadar çok şey öğrenirsen o kadar iyi.

sonra bu bilgilerle TESADÜF ler yarat
amaç:once senı farkedecek ardından merak edecek.(Kadınların merak durtusu orman için erezyonla aynı şeydir.) sonra kadın için kader inancı yuksektir,Bu kadar tesadüf ancak kader ile olur.

mesela gittiği bir sosyal ortamda sende ol ama konuşma senı gormesını sağla ,ortak arkadaş edin,tesadüfen alakasız yerlerde karşılaşın,yanlışıkla eşyalarınız karışsın v.s.

Faaliyete geç
Bunun için doğru an diye birşey yok .

Topladığın bilgileri kullanarak kızda bır gizem yaratmalısın ,mesela o soylemeden telefon numarasını soylemen,notunun kotu olduğu bır dersın hocasının ona haksızlık yaptığını belirtmen(kızlar hep haklıdır),bugunlerde kimsenın onu anlamadığından falan bahsetmen (her zaman anlaşılmadıklarını düşünürler),

ve kendinle ilgili sallamasyon yapma yemezler
olduğundan farklı gorunme yemezler

yukarıda yazılan hıcbırseyıde kabul etmezler..
 • Paylaş
2

Hakan, bu tavsiyeler öyle çok düşülünemiş bir haldeyse düşünülmüşü nasıl ola ki ? :))

Hypatia Hypatia, Ben söylemeden numaramı söyleyen olursa; bende bi gizem oluşmaz ama söz konusu kişinin gözünde bi morluk oluşabilir 😀

İmkansızsa fikir istemen bir nevi -boşa kürek çekmek/çektirmek-

Önceki tanışmayı deneyip başarısız olanlardan bir yolunu bulup nasıl denediklerini öğren.. Sonra o işe yaramaz deneyimlerden farklı ve daha doğal ve samimi bir yöntem bulup kıza yaklaş.
 • Paylaş
Erkek veya bayan en samimi arkadaşlarıyla yakınlık kur,yapışkan izlenimi bırakma kafadan kaybedersin.
 • Paylaş
Neden imkansız olduğunu öğrenmeye çalış..Bazen bir kişinin herkese imkansız gelmesi,senin için bi avantaj olabilir!
 • Paylaş
Bence seviyorsan git konuş.
 • Paylaş
Kaybedecek bir şeyin yok bu yüzden korkmanı gerektiren bir sebep de yok gözünü karart ve git konuş :) 
 • Paylaş
Derste yanına otur mutlaka ufak da olsa bir muhabbet olacaktır.
 • Paylaş
İlk kural kesinlikle ısrarcı olunması,ardından hergün çiçek verir ona hergün sürpriz yaparım bi yerde tmm bi yemek yiyelim dicek,Ondan sonrası da size kalmış,uyguladım oldu :D
 • Paylaş
Muhtemelen sürekli izliyorsundur, dikkat çeken bir hareketini seç. Ne kadar garip olursa o kadar kolay olur işin. Sonra bu hareketi hayatta yapamayacağını savun ve nasıl yaptığıyla ilgili sorular sor. Bu işi yaparken yalnız olması avantajına olabilir. Arkadaşlarıyla birlikte iken tanıdığın birinin (En az birinin) yanında olması çok daha büyük avantajındır, doğrudan arkadaşın veya masadaki birisi üzerinden devam edebilirsin.
Mesela kantin kahvaltısında yanlarına yanaşıp çay-tost ikilisiyle kahvaltı yapan birisine; "Aaa onu nasıl yapıyorsun, her seferinde ben ağzımı yakarım... İkisi de çok sıcak, hiç beceremem... " dersen muhabbetin yönünü sen değiştirdiğinden dikkat senin üzerinde olacaktır. Konuşma sırasında dikkat et: Tüm muhabbet boyunca, sadece bir tane faydalı bilgi ver bir tane de güzel espri yap, bir kez onu destekler bir biçimde gül son olarak da ona ya soru sor ya da cevap ver.
Senin başlattığın akım bu şekilde devam ederken o kız konuşmaya katılmıyorsa, çok da umutlanma.
 • Paylaş
Kızın ismini ve soyismini veya ona yakışan romantik bir sıfat duygusal bir mana bul ve manayı ismi neyse artık web site ismini al ve ona romantik bir web sayfası ile cevap ver sanal alem etkilidir.. .
 • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

2063 Görüntülenme17 Takipçi12 Yanıt