Bilmek istediğin her şeye ulaş

Ülkemizde hangi sektörlerde hangi ürünlerin fason üretimleri yaygındır? (Tekstil sektöründe Hazır giyim ürünlerinin fason üretimi oldukça yaygındır gibi.)

Bir başkasına fason olarak üretimini yaptırabileceğim ürünler neler olabilir mesela. Tekstil atölyelerinde fason üretimlerin sıklıkla yapıldığını biliyoruz. Başka hangi sektörler olabilir. Hangi işler vs. Aslında soruyu kelimelere dökmesi de sandığımdan zormuş :)Düzenle
Promosyon sektörü neredeyse tamamı ile fason üretim olarak çalışıyor. Bunun dışında OEM donanım üretimini Çin'de neredeyse her firma yapıyor hatta markasını bildiğiniz bazı ürünler dahi üretici Çin'li firma tarafından size de OEM olarak fason yaptırılabiliyor (OEM (Original Equipment Manufacturer) ) . Burada alibaba.com üzerinden OEM manufacturing araması yaparak ürün çeşitliliğini inceleyebilirsiniz: alibaba.com/trade/search? Fsb=y& ındex.

Türkiye'de ise IMES/Dudullu Organize Sanayii'ne giderek yönetimden bu tarz fason üretim yapan firmaların listesini ve ürettiği ürünleri de öğrenmeniz mümkün (idosb.org.tr).
  • Paylaş
2

Kuzeymavi, Teşekkürler.

Serkan Köse, Rica ederim :).

O kadar ucu açık bir soru ki!
İlk akla gelen, baskı. Ama neye baskı, ne kadar adet, tam olarak düşünülen nedir?
  • Paylaş
2

Serkan Köse, Soruyu biraz açarsanız daha çok yardımcı olunabilir gerçekten de.

Kuzeymavi, Bir başkasına fason olarak üretimini yaptırabileceğim ürünler neler olabilir mesela. Tekstil atölyelerinde fason üretimlerin sıklıkla yapıldığını biliyoruz. Başka hangi sektörler olabilir. Hangi işler vs. Aslında soruyu kelimelere dökmesi de sandığımdan zormuş :)

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

568 Görüntülenme3 Takipçi2 Yanıt