Bilmek istediğin her şeye ulaş

Fat Block nedir? Nasıl kilo verdirir?

Öncelikle ilacın pazarlama aşamasında ne işe yaradığı, nasıl kilo verdirdiği hakkında yer alan bilgileri paylaşmak istiyorum;

Fat block yağ tutucu özelliği olan bir haptır. İçerdiği Captoglicolipid sayesinde yağları tutmaktadır. Bu yapı deniz kabuklularının kabuğundan elde edilir. Yağ tutucu özelliğinin klinik testlerle ispatladığını söylenmektedir. Testlerde %40'a kadar gıdalarla birlikte alınan yağları bloke ettiği onaylanmıştır. Aşırı yağların emilip kana karışmadan atılmasını sağlar. Sağlık bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

  • Fat Block'u, kilo vermek isteyenler ana öğünlerden 30 dakika önce, bol su ile 2 tablet almalıdır.
  • İdeal kilonuzu korumak istiyorsanız Fat Block'u ana öğünlerden 30 dakika önce bol su ile 1 tablet almanız yeterli olacaktır.
  • Kilo konusunda yüksek risk taşıyorsanız, Fat Block'u her öğünden önce bol su ile 2 tablet almanız gerekir. Sabahları bir saatlik koşu yapmalı ve gün içinde hafif beslenmelisiniz. Ana öğünlerinize dikkat edilmelidir.

Hamilelik ve emzirme dönemi hariç hiç bir yan etkisinin olmadığı belirtilmiştir. Deniz kabuklularına alerji olanların da kullanmaması gereklidir. Çünkü bu ilacın ana maddesidir. Bağırsak hastalıkları benzeri, sindirim kanalı rahatsızlıkları olanlarında kullanmaları önerilmemektedir.

Bu konuda kendi fikrimi söylemeden önce bu hapı kullanan bir çok kişinin yorumlarını okudum. Büyük bir yüzdesi hiç bir işe yaramadığını, karın ağrısı, kabızlık sorunu yaşadığını belirtmiş... Bir kısım ise gerçekten zayıfladığını belirtiliyor... kullaniciyorumlari.com.tr/fat-block-kul...

Kilo vermek isteyenlerin bu tür yapay ürünlerle değil, spor ve sağlıklı beslenme ile verebileceklerini, bu ürünü kullananlarda çok iyi bilmektedir. Bu işin kolayına kaçmaktır. Yemekten 1 saat önce yutalım bir hap, istediğimizi yiyelim hiçte kilo almayalım... Üzgünüm ama böyle bir dünya yok arkadaşlar. Aldığımız gıdalardaki yağlar vücudun metabolizması için gereklidir. Her yemekten sonra bu hapı yutarsanız, demek ki bu hapa bağımlı yaşacaksınız. Bu kısa süreli kilo verdirebilir ancak kalıcı olacağını sanmam. Yine de karar sizin... .
  • Paylaş
Fat Block zayıflama amacıyla olarak piyasaya sürülen bir çeşit haptır.Nasıl kilo verildiği hakkında bilgim yok yalnız bu tür hapların kullanılmasının taraftarı değilim.Zayıflamak için diyetisyenle iş birliği içerisinde uygulanan diyetlerle sağlığınızı koruyarak kilo verebilirsiniz.
  • Paylaş