Bilmek istediğin her şeye ulaş

Film sitemizde eksiklerimiz sizce neler?

filmizleguncel.com Web sitemiz sizin gözünüzde nasıl ? eksiklerimizi bize söyleyebilirmisiniz Düzenle
Standart bir film sitesi eksik bir şeyi yok, amaca yönelik olarak düşünürsek.
Gözüme nasıl mı geldi, kusura bakma ama web sitelerin ilk zamanlarını şu anki güncel web imkanlarının/teknolojilerinin olmadığı zamanları anımsattı bana.

Ama film sitelerine genel olarak bakarsak zaten illegal bir alan bir mükemmelliyetlik bekleyemeyiz. Film izleniyor mu evet, imdb puanı var mı evet, yorum yapılıyor mu evet, partlar çalışıyor mu evet, fragman var mı evet bir film sitesinden daha başka beklenen bir şey olamaz. Her yer film sitesi kaynıyor zaten.. Lisanslı bir temayı almış ve ufak tefek oynamalarla şu anki haline getirmişsin.

Bende bir film teması yapmıştım ve internette aldığım bir yorum film teması bu neden blog gibi açık renkler kullandın dediler. Neden koyu renkler kullanmadın bu bir film teması kafan mı güzel dediler bana ? Ben yadırgadım açıkçası böyle şeyler bana saçma geliyor ilgili bir kişi olarak bana. Neden bir film teması açık renkli olmasın, neden beni boğsun ki ? Neden sinema ortamı yaratayım ki bilgisayar ekranında gözümün ucundaki bir giyside ? Böyle şeylerden kurtulun bence bilgisayar ekranı bu sinema salonu değil. Sitelere koyuyorlar ya ışığı kapat bilmem ne sadece video ekranı görünüyor çok lazımmış gibi, koyu renkler falan filan nedir yani sitenin siyah olması ? Odanın ışığı açık öyle film izliyorum ne alaka şimdi ? Tam ekran yapınca ben o temanın siyah ya da koyuluğunu görmüyorum ki zaten ? Ki teknik olarak bakarsak film izleme olayına ve sitelerine site giysisini gördüğümüz zaman dilimi film süresinin 100de 1 i bile değildir. Siten hakkında fikir ve düşüncelerim bunlar.
  • Paylaş
Site gayet iyi de benden tavsiye, full film diye fragman eklemeyin siteye. Belki google dan hit çekersiniz ama hem antipati toplar hem takipçi kaybedersiniz. Film sitelerinde en sinir olduğum durumdur
  • Paylaş
Aceleye gelmiş bir hali var. Film afişleri parent elementin boyutundan fazla yada az.
Çok daha sade, kullanıcı arayüzü daha kullanışlı olabilir.

Takip ettiğim sitelere genelde gececi olduğum için karanlık tema yazar şöyle olsa daha iyi olurdu demek yerine yaparım. Kullanıcıya bu seçeneği zaten sunmak gerekir.

Bkz:userstyles.org/styles/108906/720pizle-d. . .
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

103 Görüntülenme4 Takipçi3 Yanıt