Bilmek istediğin her şeye ulaş

Filmleri, müzikleri ve dosyaları saklamanın en iyi yolu nedir?

kesinlikle harici hard disk,uğraşı alanınıza göre partitionlara isim verip sınıflandırmanızı en baştan doğru olarak yapabilirsiniz.dilediğiniz zama gerek usb bellek gerekse flash bellkelerden daha hızlı dosyalarınıza erişirsiniz.eğer dosyalarınızı korumak istiyorsanız kullandığınız işletim sisteminin orjinal şifreleme ve sıkıştırma yöntemlerini kullanabilirsiniz.üzerlerinde çalışma yaptıktan sonra kayıt etme süreniz diğer bellekelere göre daha kısa olur.en büyük faydası ise özel projelere ait programlarıda onunla taşıyıp bir bilgisayar taşıma zorunluluğunda olmazsınız.harici hard disklerin dezavantajı onca değerli bilgiyi depoladığınızda unutma veya çalınma gibi durumlarda hepsinin aynı anda zayi olmasıdır.

  • Paylaş
Henüz film konusunda olmasa da müzik konusunda fizy, youtube vb streaming hizmetlerinde listeler oluşturup online erişmek en az maliyetli olanı artık.
  • Paylaş
En kullanışlıları harici harddisklerdir ama saklayacağınız dosyalar sizin için büyük önem taşıyorsa iki tane alıp ikisinee kaydedin derim. Çünkü harici harddiskler bozulmaya meyilli hassas aletlerdir.
Teknoloji
  • Paylaş
En iyi yolu kesinlikle buluttur. İnternet olan her yerden dosyalarınıza erişebilirsiniz yalnız bir miktar maliyeti de vardır.
  • Paylaş