Bilmek istediğin her şeye ulaş

Fransa Meclisi'ndeki Ermeni soykırımı iddialarının reddedilmesini suç sayan yasa teklifine karşı söyleyecek sözünüz var mı?

Tasarı 22.12.2011 tarihi itibariyle yasalaştı.Düzenle
1.Dünya Savaşından beri ermenilere kol kanat geren zaten Rusya ve Fransa, ermeniye silah desteği verip,kökümüzü kurutmaya çalışan ülkeler şimdi lobi ayağı altında amacına ulaşmaya çalışıyor,söyleyecek çok sözüm varda birini söyleyeyim,katranı kaynatsan olurmu şeker cinsini......................,cinsine çeker.
  • Paylaş
3

İlginc Adam, "...... cinsine çeker." diye bitmiyor muydu?

İnsan, evet,aceleyle yanlış yazmışım düzelttim,sağol.

İlginc Adam, Sorun değil, bende değişikliği bilerek yaptınız sanmıştım, başta....

Muhteşem bir milletiz. Tarihimize küfredilirken biz hala sosyal medyada aktif olmayı aşk, meşk, cinsellik gibi konulara saçma sapan cevaplar vermek sanıyoruz. Muhteşem bir milletiz apolitik olmayı kar sayıyoruz (etliye sütlüye karışmam hesabı) o yüzden hakkımızda verilen kararlara uzaktan bakıyoruz. Muhteşem bir milletiz, cehaleti benimsemişiz, ne geçmişimiz hakkında bir fikrimiz var ne geleceğimizle ilgili çabamız. Muhteşem bir milletiz, nerede ne zaman sesimizi yükselteceğimizi bilmiyoruz. Ses yükseltmenin maçlardan ibaret olduğunu sanıyoruz. Bunlar sayfalarca arttırılabilir ve biz bu kadar muhteşem oldukça başkaları hakkımızda karar da verir. Umurumuz olmaz. Bir kaç geyik daha yapmanın derdinde oluruz yine. Durmak yok yola devam arkadaşlar.
  • Paylaş
“Paris’e gideceğim. Orada Concorde Meydanı’nda bir taşın üzerine çıkacağım ve haykıracağım: 1915’te Ermenilere soykırım yapılmamıştır. O taşın üzerinden ineceğim, Ankara’ya gelecek Güven Park’ta bir taşın üzerine çıkacağım ve ‘1915’te Ermenilere soykırım yapılmıştır!’... Fransa bir kolumdan Türkiye öteki kolumdan tutup beni hapiste sürüklemek isteyecek. Ama ben düşünce özgürlüğünü savunmaktan bir an bile geri kalmayacağım. Bu benim bir aydın olarak, bir insan olarak namusumdur, ödevimdir, sorumluluğumdur.” - Hrant Dink
  • Paylaş
Narsist bir ülkenin hezeyanı. 
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

842 Görüntülenme8 Takipçi4 Yanıt