Bilmek istediğin her şeye ulaş

Fuat Avni kimdir?

Sosyal medyada olmadığımdan takipçisi değilim. Zaman zaman haber sitelerinde karşıma çıkıyor. Açıklamalarıyla haber olan bu kişi kimdir.Düzenle
Önceleri hükumetin şimdiyse Erdoğan'ın bir çok hareketini önceden bilip haber veren bir kişi. Daha iyi tanımak için Twitter'dan takip etmelisiniz. Kahin değil, nokta atışıyla tam olarak ne tür bir operasyon yapılacağını önceden söylüyor. Erdoğan'ın çok yakınında biri olmalı. Son olarak Bank Asya operasyonunu da bir gece önceden söylemişti.

RTE yanındaki herkesi değiştirdi, bence ailesinden biri, vatanını satan ailesini de satabilir sonuçta.
  • Paylaş
Çoğu insan son olaylardan sonra fuatavninin bülent arınç olduğunu düsunmeye başladı. Ki bence mantıklıda bi yaklaşım. Ama başka bi teorim daha var:

Fuatavni kaç harfli? ... 8
Arınç kaç harfli? ... 5
Sekizle beşi çarpınca ne yapar? ... 40

Mhpnin 40. Yılı hayırlı uğurlu olsun. Yani fuatavni devlet bahcelide olabilir.Adam önceden mesajı yollamış ama biz kaçirmisiz.

İşin şakası bi yanada mit bile bu adamın peşinde ki fuatavni adlı hesabin tek kişi tarafından kullanilmadigi yönünde açıklamalar yapıldı. Eleman hakkında tek bilinen şey istediği bilgi ve belgelere ulasabilecek üst düzey bi devlet görevlisi olduğu. Başka da bişey yok. (Ajan gibi adam şerefsizim)
  • Paylaş
1

Doğan Ataman, Cia olmasın

Fuat Avni tek bir kişi değil bence . Tayyip ve saz arkadaşlarını hasta eden paralel yapının ta kendisi . Kimlerdir diye sormak daha mantıklı. Ha az bir geyik yaparsak en az iki kişiler. Fuat ve Avni ☺
  • Paylaş
Aslında kendisi kadındır. Ayrıca kara muratta fuat avni dir.
  • Paylaş
Mit'in içinden biri olduğunu düşünüyorum. Hatta mit'in başındaki kişi bile olabilir. Yoksa bulunmaz mıydı şimdiye kadar. . ?
  • Paylaş
Ben basbakan olsam bana karsı oluşan muhalefeti ve bu muhalefetin algısını yönlendirebilmek için böyle bir silahı kullanabilirdim. Düşünsenize yarın yapmayı planladığınız operasyon hakkında bugün bir seyler söylüyorsunuz ve millet bunu bekliyor. Yani milletin dikkati sizin istediğiniz tarafa yöneliyor. Sonra siz istediğiniz algıyı istediğiniz sekilde oluşturmuş oluyorsunuz.
yada saman altından su yürütmek için böyle bir silah kullanılabilir. Aynı sekilde milletin dikkatini bir yöne toplarsın ve baska tarafta istediğini cevirirsin . Millet fuattan okuduklarına daha fazla dikkat kesileceği için sizin diğer alanda yaptıklarınıza yeterli dikkati gösteremeyecektir. Ayrıca daha önemli bulacagı fuat kaynaklı konulara deger vererek sizin beklediğiniz alandan size saldıracaktır.
  • Paylaş
Merak edip baktım kimliği bilinmiyor ve mit tarafından da aranıyor. İlginç olan bulunamıyor olması ve hükümetin her harekatını önceden biliyor olması.
  • Paylaş
Kim olduğundan çok kim olmadığı konusunda eminim. Ben değilim :)
  • Paylaş
Paralel Yapı operasyonlarını olmadan bilen birinin iyi bir şekilde bilgi aktardığı halkın ise bir şeyleri izlediği bir durum
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

220 Görüntülenme16 Takipçi10 Yanıt

Konu Başlıkları