Bilmek istediğin her şeye ulaş

Galatasaray'ın yeni transferi Wesley Sneijder takıma beklenen katkıyı sağlayabilecek mi?

Tamam Galatasaray Hagi'den sonra bu mevkiye iyi kariyerli oyuncular aldı Lincoln, Misimovic gibi ama Sneijder'i çok daha iyi bir kariyerle bu yaşta (28) Türkiye'ye getirmesi çok büyük başarı hemde artık avrupalı futbolcular için Türkiye emekli olmadan önceyi parayı kırdıkları yer olduğu bir dönemde cidden bir Galatasaray'lı olarak gurur duydum. Yönetimimizi tebrik ediyorum bu transfer sayesiyle ülkemiz Arap futbolu olmaktan kurtulma yolunda iyi bir adım attı bana göre...
  • Paylaş
Galatasaray, Dünya sırlamasında ilk 10 da olan Hollanda Milli Takımının 10 numarasını almakla Süper Lig'in yabancı kalitesini bir üst seviyeye taşımıştır.
Transferi çok zor gerçekleşmesi ile beraber inşallah kolay bir alışma süreci geçirip büyük katkı yapacağını düşünüyorum. Evli olması avantajlı bir durum.
Keita, Lincoln ve Misimovic in başına gelenleri az çok biliyoruz :)
  • Paylaş
Açıkçası şöyle söyleyebilirim; evet bu ülkeye bir çok yıldızlar geldi, geçti ve gitti. Karşılaştırma yaparsak Sneijder diğerlerine göre daha disiplinli, fazla egosu olmayan bir futbolcu. Tabii ki bekleyip göreceğiz, burası Türkiye diğer liglerden cidden farklı. Gol atmaya değil sadece rakibi durdurmaya yönelik ve sert bir futbol var, ancak benim düşüncem faydalı olacaktır Galatasarayımıza.
  • Paylaş
Şimdiye kadar bir çok iyi futbolcu transfer oldu Galatasaray'a. Yakın tarihten, Misimovic olsun, Keita olsun, Lincoln olsun Dünyaca ünlü yıldızlar geldi geçti Galatasaray'dan. Ama bunları masaya yatıracak olursak çoğu disiplinsiz futbolculardı. Asıl sorun disiplinde bence ki Sneijder diğer sözde yıldızlara nazaran daha disiplinli bir futbolcu. Takıma beklenen katkıyı eğer bir sakatlığı olmazsa vereceğini düşünüyorum. Galatasaray'ın Sneijder gibi atik, hızlı ve yetenekli bir futbolcuya gerçekten ihtiyaçı vardı.
  • Paylaş
Inploid ahalisi de pek cool yaw. Dünya basını ve internet sallandı, sadece Twitter'da on binlerce mesaj dönmüş, inploid'de bu dahil 3 mesaj, harbi site karizma dolu yada topu fenerli :)
  • Paylaş
5

June, Aynen öyle bende çok şükür F&B'm:) Bakalım Galatasaray&Beşiktaş derbisinde oynatacaklarmı ?Sneijderi eğer oynarsa hafta sonu rengi azıcıkta olsa belli eder kendini görsel olarak derim ben...

Hakan, Bu soruyu hemen rasim ozan kütahyalıya yöneltmek lazım, malum spor yorumcusu da oldu kim yüklüyorsa bu adama bu aplikasyonları artık :) Android ellam işletim sistemi ne yüklersen yükle almam demiyor :)

Kadroya almaz gibime geliyor. Ama çokta anlamam yane.

June, Belli olmaz adama bi dünya para ödediler,bende çok anlamam gerçi ama takip ederim yarın öbürgün bizimkilerle karşıllıklı oynayacaklar:) Bakmak lazım neler oluyo diye..

Hakan, O iş kolay , selçuk atar, volkan bakar :) snijder olmada da olur :)

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1355 Görüntülenme9 Takipçi5 Yanıt