Bilmek istediğin her şeye ulaş

Game of Thrones serisinin yazarı çok yaşlı olduğundan dolayı son kitapları yazmadan ölürse dizinin akıbeti ne olur?

Game of Thrones dizisinin yazarı George Martin'dir. Kendisi 64 yaşındadır. Dizinin dayandığı kitabı yazmaktadır. Eğer Martin ölürse, o kitabı onun adına başkası yazamaz, o işler o kadar kolay değildir. Zira ortada en başta fikri mülkiyet hakları vardır. Kimse başkasının eserine izinsiz devam edemez. O yüzden yanlış bilgiler vermekten kaçınmamızı öneriyorum. Game of Thrones bir HBO dizisidir. HBO'nun da Martin ile bir anlaşması vardır. Şirket, Martin'in yaşlı olduğunu bu sebeple meydana gelebilecek bir ölüm sebebiyle dizinin yarım kalmasını istemediğini belirmiş ve ondan bir taslak almıştır. Martin, bu taslakta alternatif bir son kurgulamış ve dizinin kurgusunun buna uygun olabileceğini beyan etmiştir. Tabi Martin, kalan son iki kitabını buna göre yazmamakta, sonu istediği gibi değiştirip hikayeyi kurgulamaktadır. Söz konusu taslak ancak dizi bitmeden Martin'in ölümü halinde hayata geçirilebilecektir.
  • Paylaş
Ben yazarım, izleye izleye yazarın ruhunu kaptım, aynen onun gibi yazarım.

Tam Kaalesi, artık uzun bekleyişten sonra Ejderhanın üstüne binecekken, ayağı kayar boynu kırılır ölür, hepimiz mal gibi kalırız ortada, eee o kadar tantana boşa mıydı :)

Neyse anaları ölen ejderhalar ırk ve aile ayrımı yapmaz herkesi yemeye başlarlar. Sonra Akgezen ile ejderhalar kapışır, ejderhalar ateş püskürürken Akgezenler de derin dondurucu ışın püskürtür, tam enerjiler ortada çarpışırken, -bi kırmızı ışın uzayacak, sonra diğeri güçlenecek mavi ışın uzayıp yakınlaşacak, tam o anda, Ed Starkın felç olan oğlu, hani haşna fişnayı gördü diye kaleden aşağıya atılan, insanları da hayvanları da kontrol etme gücüne sahip olduğundan, hem Akgezeni köle eder, hem de ejderhaları köle eder kendine, lakin Sibel de cüceyi satıp anında bizim esas oğlanı köle eder kendine, ve yaşasın kötülük...

Velev ki ölürse diye hikayenin en sonunu söylemiş, avukatlar huzurunda kayıt altına almışlar, kasaya koymuşlar. O yüzden sıkıntı yok merak etme :)
  • Paylaş
1

Ahmet Avcı, Niye kimse bana sataşmıyor, benim başım kel mi?

Bu kadar reyting alan bir dizi yazarı öldü diye sona ermez. Başkası yazar ve bir şekilde dizi devam eder.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

600 Görüntülenme4 Takipçi3 Yanıt