Bilmek istediğin her şeye ulaş

Genelkurmay Başkanı Işık Koşaner'in istifası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fetoşa kurban ol
 • Paylaş
Ben gittikçe dibe vurduğumuzu düşünüyorum. Askerimiz yıpratıldı!
 • Paylaş
9

Muhammed Şahin, İlk cümlene kısmen katılıyorum ama burada yıpratılan askerlerimiz değil, hükümet yıpratılmak isteniyor ama başarılı olunamadı. Birkaç arkadaşları tutuklu diye emeklilik isteyen paşalar neden o kadar şehit verdiğimizde "Elimizde heronlar vs varken bu çocuklarımıza sahip çıkamadık" diye emekliliklerini istemediler?

Erol Sürmeli, Hükümete değen yanar... Kim yıpratabilecek imamın ordusunu ?

Hakan, herkonu dan mağdur çıkımak için sebep bulmakta hiç zorlanmıyorsunuz maşallah. önümüz de seçim filan yok rahat olun. seçim zamanı ağlarsınız yahu. heronlarla terörist avı tavsiye edeceğinize imralıdaki hainle pazarlık yapanlara verebileceğiniz daha mantıklı ve somut tavsiyeleriniz var mı?

Erol Sürmeli, Vallahi bu millete yaptıkları yeter diyorum. İnsanlarımız gerçeği görebilmeli artık. Bu hükümet böyle giderse daha çok pazarlık yapar bu ülkeyi karış karış satmak için.

Muhammed Şahin, 1999 Yılında o köpeği imralıya atanlara neden yıllarca kimse hesap soramadı?
Şimdi pazarlıktan bahsediyorsunuz.

Erol Sürmeli, Kıyaslama yapıyorsunuz. Onların bunu yapması bunların bunu yapmasını gerektirmez.

Muhammed Şahin, benim yaptığım kıyaslamaysa sizinki nedir? O zaman kördünüz şimdi görür oldunuz?

Hakan, körlük kalıcı olsun yani. ne güzel istanbul.

Erol Sürmeli, Beni o zaman tanıyor muydun ki kör diyorsun ?

İstifa yok arkadaşlar,emekliliğini istemiştir..
 • Paylaş
İsabetli:D
 • Paylaş
Askeri bitirdiler ya hapiste yada istifava zorlandılar .. sonu nereye gidecek bakalım. bir gün bir yerde patlama yaşanacak..
 • Paylaş
2

aliyucel, Şu anda yaşanan zaten bir patlama. Stres sınırlarını aştı. Diğerleri bu patlamanın büyüklüğü karşısında patlasada ancak bir çiklet kadar patlar. Bizim şimdiki patlama büyük olduğu kadar sancısız. Diğerleri gibi katliam dolu değil...

aliyucel, Aaaah ah. O yapılanlar kötü değil milleti yıpratmıyoda bir de haklı gösterme sancısındasınız. Adamlar bizi yıpratmak şöyle dursun sömürdü... Durun daha son noktayı koymadı savacılarımız izleyin...

Ama yıllardır söylüyoruz arkadaşlar..Ortadoğu karışacak..Sıra türkiyeye gelecek..Gerçi şimdi projenin eşbaşkanı bizimkisi..ilk olarak yetki ona verilecek.En son piyango bize vuracak.Dünya tarihinin gelmiş geçmiş en disiplinli,hiyerarşisi muhteşem olan ordumuzun yıpratılması tesadüf değil.hatta 10 yıldır bu hükümetin iktidar olamsı ,ortadoğudaki ülkelerin bir bir isyana teşvik edilmesi de,abd ve avrupanın enerji ihtiyacının artması da, özellikle isyan çıkan ülkelerin petrol rezervinin üst düzeyde olamsı da, 2001 de krizin yaşanması da,ikiz kulelelrin yıkılması da,fetoşun abd ye yani CİA çiftliğinde hayatını sürdürmesi de,MHP nin iktidarı bırakmak için bir an önce erken seçime gitmesi de.......bunalrın hiç biri tesadüf değildir!
 • Paylaş
1

aliyucel, Fetoşa kurban ol desem layıkmısın diye düşünürüm!...

Pensilvanyadan sevgiler .   

budur :))
 • Paylaş
HAhaha ona mı kurban oalyım?neen?bir sebep söylesene??abd ile ile işbirliği yapıp ülkeyi mahvettiği için mi??
 • Paylaş
Benim anlamadığım herkes ne kadar çok şey biliyor :-) aslında kimse işini bilmiyor öğretmen öğretemiyor muhnedis muhemiyor psikolog pisemiyor ama herkes anor MAL derecede siyaset biliyor herkes önüne geleni karalıyor herkes bol keseden millete vatanı sattıryor..
 • Paylaş
Beni ürküten bilenlerin ya da bilmeyenlerin birşeyler yazmasından ziyade,mutlak olarak bilmeyenlerin at gözlükleriyle olaylara seyircisiz kalması..Çok şükür ki resmi bir doğruluğu olmayan hiç bir şeyi yazmayız!Ama acı olan,körü körü muhalefet yapmaktır,ve mutlak olanlara seyircisiz kalmaktır!
 • Paylaş
Sorun şuki birinin cehalet ya da birilerinin vatanı elden goturuyor sandığı şey aslında görmediklerini düşünükleri kişilerin açıkça gördüğü kendi göremediğin cehaletin olabilir.ne kadar da kolay ben doğruyum sen göremiyorsun bu yanlışlara sesini çıkarmıyorsun demek.mesela senin alaya aldığın adam benim için art niyeti olmayan allah dostudur.senin vatanı satıyor dediğin adam benim için dierlerine siyaset dersi veren bir dehadır.sorun senin ne gorduğun benim ne göremediğim değildir.sorun haklı veya haksızsın ama başkalrını surekli birşeyi gorememekle ve biryşeylere saldırmakla suçlayıp insanlara doruları gostermeye çalışırken ki kendi doğrunu yaptığın için haklısın asıl gerçekleri görememendir.özetle empati yaparsan herkesin bişeyleri savunduğunu senin de yanlıyor olabileceğini görürsün.senin gibi her fırsatta birilerine bişeyleri kabul ettirmeye çalışsaydım hiç dostum kalmazdı sanırım ne dersin cem..
 • Paylaş
Sorun şu Matt.Kişisel konuşacaksak eğer,şimdiye kadar kimseyi lekelemedim ya da kimseye saldırmadım.Ben zaten lekelenmiş ve dini siyasete alet ederek dini ömrünün sonuna kadar sömüren birinden bahsediyorum!.Bu lekelemek değil,lekelenmiş birini sadece ifade etmektir matt!.Evet ,yanılmış olabilir insanlar.Herkes yanılabilir.Ama bazı şeyleri de görmek lazım Matt!Hiç kimse mutlak olarak doğru ya da yanlış değil ki zaten.Ama biri yanlış yapmışsa yanlış yapmıştır!Ben her zaman yanılıyor olabileceğimi düşünürüm Matt.Keşke yanılsam da ülke satılık durumda olmasa!Emin ol senin savunduğum şeyleri savunuyor olsaydım dostlukla ilgili söylediğin şeye katılırdım.Çok şükür sevenlerimiz çok ve gitgide artıyor!Ama benim dostlarım zorunlu dostluklar,birilerinin zoraki verdiği dostluklar değil Matt.Benim dostluklarımın üst amiri yok.Kimseden ne emir alırım ne de icazet isterim Matt.Karşında gördüğün BEN varım başka kimse yok!Tek başımayım burada.Her gün de empati kurarım emin ol!Keşke yanılsam diyorum çoğu kez..Ama bazı şeyleri göremeyen ben değilim ,neye oy verdiğini bilemeyen ve bir kişinin milyonlarca kişiye verdiği emri uygulayanlardır bazı şeyleri göremeyen!Dışardan bakıldığında bu çok bariz!Bir dene  ve dışardan bak.
 • Paylaş
Cem ilk cumleni okudum ve aynı zırvalardan sıkıldıım için devam etmedim aynı şeyi yapıyorsun hala.boş ver hocam biz daha eğlenceli konulardan devam edelim.
 • Paylaş
Hayırdır sen neden sıkılıyorsun ki zırvalarımdan?varsa bir zırva ortaya atılır zaten matt..daha eğlenceli birşey var mı ki acaba?daha ne kadar ekonominin mükemmelliğinden bahsedecekler.bundan daha eğlencelisi yok.hele hele yüzlerce saat emeğini koyup ders çalışıp iyi puanlar alıp da halen açıkta kalan insanların hakkını bile koruyamayan bir düzendeysek....çok eğlenceli...
 • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1164 Görüntülenme10 Takipçi15 Yanıt