Bilmek istediğin her şeye ulaş

Geniş kapsamlı bir site yaptırmak isterseniz, web tasarım firmasına mı yaptırırsınız yoksa kendi ekibinizi mi kurarsınız?

maliyet ve hız açısından değerlendirir misiniz? ayrıca kaç kişilik bir ekip kurmak (maliyet)/(proje bitirme hızı) açısından yeterlidir?Düzenle
Maliyet sıkıntısı varsa firmaya yaptırmak en mantıklısı. maaş sigorta yol yemek ve çıkabilecek extra masraflar daha maliyetli olacaktır. ama stabil ve müdahale edilebilir bir proje için tabi ki ekip kurmak en idealidir.
  • Paylaş
Eğer maddi sıkıntım olmayacaksa ekip kurarım freelancer çalışanlar için birleştirici proje davetleri sunar bir araya toplar projemin brief ine uygun elemanlarla çalışırım.
  • Paylaş
Proje bitirme hızı uzman kişi sayısıyla, uzman kişi sayısı ile bütçe ile alakalıdır. Ekibi uzun süre kullanmayacaksanız, profesyonel bir şirkete yaptırmak en ekonomik, en hızlı çözüm olacaktır. Ayrıca bitirme süresi belli olacağından, gerekirse sözleşme imzalarsınız ve işinizi garantiye alırsınız.
  • Paylaş
Eğer bunu yapacak ekip arkadaşlarım ve bilgim varsa elbette kendim yaparım. Ancak aksi ise mecburen bir firmaya yaptırmam gerekir. Yapacağım projeye göre maliyet belirlerim gereksinimlerimi tamamlarım. Yapacağım projenin hangi alanda olacağını netleştirdikten sonra ekibimin kaç kişilik olacağına ve ne kadar zamanda bitireceğime karar vermemiz daha doğru olur.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

762 Görüntülenme6 Takipçi4 Yanıt

Konu Başlıkları