Bilmek istediğin her şeye ulaş

Gerçekten şampiyonun önceden belirlendiği bir ligi mi para verip de izliyoruz sizce yoksa fesat mıyız da insanların günahını alıyoruz?

Her zaman olan bir şey bu fesat da değiliz. Yıllarca Fenerbahçe ve Galatasaray bu ligi şaibe üstüne şaibelerle mahvetmişlerdir.
  • Paylaş
benim anlayamadığım olay beşiktaşın elinden şampiyonluklar çalan gs dururken fenere duyulan 5 misli nefret ve bunun bjk lilerce inkar edilmesi=)
  • Paylaş
Nefret varsa ki eğer vardır bu GS ve FB ikisine de vardır zaman zaman bazı nefretlerin artması münferit olaylardan gelir. Ancak birinden daha fazla nefret durumu duyulucak bir durum yoktur ikisi de sevilmez zaman zaman değişir sadece duygular.
  • Paylaş
ben 8 senedir kombinesi olan bilimum gruba üye olan koyu bir fenerbahceliyim...ama sana bir soru sorucam..gecen sene ankaragücü0-fenerbahce 3 biten macta serkanın yediği golleri anımsarsın...31 agustos günü serkanın fenerbahceye gelmesi tesadüf mü sence?..hakikaten boşa düştü diye mi aldılar mert günok bu kadar formdayken...
  • Paylaş
Fener maçlarını izlemem ama özetlerine bakıcam şimdi bulabilirsem.
  • Paylaş

 insaf diyorum..ben fb'liyim..bu muhabbet hep olur..ne kadar doğrudur bilemem..ama şaibe durumu varsa her takım için geçerlidir..sadece gs ve fb şaibe mi yapacak yani?? var mı böyle bişey ya..yapılabilinen bişeyse herkes yapar..

beşiktaşın türkiye kupasını alıp da federasyon başkanına götürdüğünü görmedik mi yoksa? geçen sene bursa maçına nasıl bir kadro ile çıktığını görmedik mi acaba? bu ve benzeri örnekler çoktur..

 fb'den bu kadar nefret edilmesini de anlayabilmiş deilim.. 

  • Paylaş
 bence para verilip de izlenen bi ligi izliyoruz :D bana bu lig sinema salonlarnda oynanan film gibi geliyo senaryosu yazılmıs stadlarda bize karsı oynanılıyo gibi :)
  • Paylaş
 tabi oynamassa kimse kimseyi şampiyon yapamaz.ama arkasından çaktırmadanda itekliyorlar malesef
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

486 Görüntülenme5 Takipçi8 Yanıt

Konu Başlıkları