Bilmek istediğin her şeye ulaş

Girişimcilerin bir araya gelip fikirlerini paylaşıp, birbirlerini motive edip, yeni fikirler geliştirdikleri, fikirlerini uygulanabilir yapmak için beyin fırtınası yapabildikleri bir ortam var mıdır?

Microsoft Startup Weekend geçtiğimiz hafta 2. kez Türkiye'de gerçekleştirildi. Sizin saydıklarınıza ek olarak bir hafta sonu boyunca projelerini hayata geçirmeye de çalıştıkları bir platformdur ve bir girişimci için bence kaçırılmaması gereken bir tecrübedir diyebilirim kendi adıma.

Bunun dışında Türkiye'de e-tohum var ve toplantıları yapılıyor. Daha sayılabilecek başka platformlar da vardır mutlaka.


Hatta yakın bir zamanda inploid ailesi olarak bahsettiğinize yakın bir oluşumda bulunmayı planlıyoruz.

  • Paylaş
6

Uğurcan Bastık, Ne gibi bir etkinlik olacak bu sizin düzenleyeceğiniz?

Mehmet Ali Erkaya, bu çok hoş bir fikir

Sertaç Kunduz, Aslında girişimcilerle biraraya gelip dertlerimizi tartışmak istiyoruz. Neler yaşıyoruz? Neler yapmalıyız? Birbirimize aktaracağımız tecrübeler mutlaka var. Ve orada kendi girişimlerimizin eksiklerini de tartışmak ve yatırımcı, vs. olmadan sadece gittiğimiz bu yolda kendimize ışık tutmak gibi bir amacımız var.

Sinan B., Gece gündüz sadece projeler-girişim-innovasyon gibi düşünceler nedeniyle haplarla ayakta duran birisi olarak İzmir çevresinde benim gibi yaşayan insanlarla beyin fırtınası yapmak mükemmel olabilir.Bazen insanlar size aklı dengesini yitirmiş edasıyla bakıyorlar, bunu çok rahat anlayabiliyorsunuz ama sisteminiz arkaplan da çalışmaya devam ediyor. Umarım bazı toplantı-eğitim gibi aktiviteler İstanbul dışını da arada sırada çıkabilir...

Hale Acar, B u işler hiç de öyle göründüğü gibi değilmiş, Benimde çocuklarım bu işle ilgileniyorlar .Ama asla tasvip etmiyorum, öyle yorucu ki beyinleri mahvoluyor. Ama ne fayda başladıkları işi bitirmeleri gerek. Çok üzülüyorum uykuları yok tatilleri yok sürekli kod yazıyorlar.Allah yardımcıları olsun.

Murat Duman, Sinan B. girişiminiz bilgisayar üzerine mi?

InvenTogether.com çok yakında :) Desteğinizi bekliyoruz
  • Paylaş
Startup.com vardı zannedersem
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1311 Görüntülenme13 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları