Bilmek istediğin her şeye ulaş

Girişimimi inceleyip öneride bulunacak arkadaşlar arıyorum. Bu kişilere nasıl ulaşabilirim?

Bu gruba katılabilirsin :facebook.com/groups/startupistanbul/
Girişim ile ilgili çok kişiye ulaşabilirsin.

Ayrıca Slack grubuna katılabilirsin.
Davet için :goo.gl/forms/yifzf7ggnd
  • Paylaş
Girişimin güzel sen heves ettikçe iş yapar ama şöyle birşey var senin girişiminde daha çok müşteriyi senin bir şekilde bulman lazım bir de beta olduğu çin görünüm de bir takım hatalar var onları düzeltirsin sonuçta beta dediğin gibi yolun açık olsun gökhan kardeşim inş sevineceğin mutlu olacağın bir girişim olur.. .
  • Paylaş
3

Gokhan İnce, Yorumunuz için çok teşekkür ederim . Evet malesef bazı yerlerde sıkıntılar var onları not alıp yavaş yavaş düzeltiyorum.. Her şeyi zamana bırakmışım çok acele etmemeye gayret ediyorum..Sizin gibi değerli insanların yorumları benim için çok önemli bana yol gösteriyor teşekkürler...

Abdullah Gürel, ya aslında bizlere de bir internet girişimi görmek cesaret veriyor beni de tetikliyor yap diye başarılar gökhan kardeşim...

Gokhan İnce, Yapa yapa öğreniyor insan hatalar insana çok şey öğretiyor.. teşekkür ederim size de başarılar..

Girişimin hakkında yararlı geri dönüşler arıyorsan, bence en doğru yol meet-up vs gibi yerlerdeki toplantılara katılıp girişimini anlatarak yorum istemek olacak (House of genius adı altında İstanbul'da ayda bir olan toplantılar organize ediliyor. Tam sana göre olabilir! houseofgenius.org/location/istanbul/ ).

Web siteni inceleterek sadece kullanılabilirlik ve dizayn gibi konularda güzel eleştiriler alabilirsin. Asıl iş fikri, iş modeli, satış kanalları ne olabilir gibi sorularına alacağın cevaplara, yüz yüze paylaşımlarla ulaşabilirsin .

Benim ofisim Zincirlikuyu'da, dilersen haftaiçi bir gün 18.00'dan sonra bana uğraya bilirsin. Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.
  • Paylaş
1

Gokhan İnce, Merhaba malesef istanbul dışında yaşıyorum ama en kısa zamanda istanbula gelip meetu-up toplantılarına katılmak istiyorum..Sizinlede tanışmak isterim..

Bunu profesyonel olarak yapan şirketleri de deneyebilirsin. Türkiye'deki en iyi örneği:userspots.com
Bunu online olarak yapan siteler de mevcut.

gibi. Tabii burada bahsettiğim tüm şirket ve araçlar tasarım ve kullanılabilirlik üzerine önerilerde bulunuyor. Girişiminizi konsept, sektör, fikir, vs. anlamında değerlendirmek mi sorduğunuz onu tam anlayamadım.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

143 Görüntülenme5 Takipçi4 Yanıt