Bilmek istediğin her şeye ulaş

Girişimimiz için geribildirim verebilir misiniz?

Geribildirim toplamak ve eksiklerimizi tespit etmek istiyoruz..Düzenle
Öncelikle girişiminizde başarılar dilerim. Kişisel olarak görmüş olduğum eksiklikler aşağıdaki gibidir.
1. masterodeme.com/sozlesme 'de herhangi bir muhattap yok. iki gün sonra siteyi kapatsan seni nereden bulacağım.
2.masterodeme.com/sozlesme bir sürü imla hatası mevcut profesyonel olarak hazırlanmadığı çok aşikar ve ben profesyonel olmayan birisine paramı neden vereyim.
3. Beni dolandıracağını düşündüğüm birinden hizmet satın alacağımı sanmıyorum ama diyelim ki aldım. Parayı sizin hesaba aktardım web sitesini yaptırdım. Onaylamadan parayı kendi hesabıma aktarılmasını istedim ya da bunun tam tersi oldu siteyi yaptım ödemem gerçekleşmedi. Hizmetin buna nasıl bir çözüm sunacak. Neden seni tercih etmeliyim. Her iki tarafıda nasıl tatmin edeceksin ortada bir mal yok sonuçta bu bir hizmet.
4. Yine şahsi fikrimdir yarı türkçe yarı ingilizce kelimelere olan takıntımdan dolayı sizi yine tercih etmezdim. Ya türkçe olsun ya da yabancı ama melez olunca sevimsiz oluyor.
5. Domain bultenleri, freelancer siteleri vs.den sizi ayıran nedir ki onlar iş sürecini detaylı bir şekilde takip ediyorlar. Senin bana asıl güvence vermen gereken iş takibini yapıp karşı tarafın parayı almasını ya da almamı sağlayacağın güvence vereceğin yerde yan çiziyorsun. Anlaşmalı olmadığın bankalardan ödeme yaparak paramı riske atabileceğimi söylüyorsun. Beni hata yapmam konusunda uyarman değil engellemen gerekiyor. Unutma param sende olduğundan çok cebimde güvende ;) Parayı cebimden çıkarabilmen için hizmet alanı da, hizmet vereni de ikna etmen lazım.
6. Komisyonu kimden ne kadar alacaksın, bu işte direk para ile haşırneşir olacaksın. Tehlikenin farkında mısın?
Başarılar dilerim.
 • Paylaş
1

Gokhan İnce, Merhaba. Proje şuan Beta aşamasında geri bildirimlerle eksikliklerini görüp değerlendirme yapacağım..Bu hafta firmalasma süreci bitiyor.. projeye sizin gibi insanların geri bildirimleri hayat verdiğini düşündüğümden bu konuyu açtım. Ve açmakla iyi etmiş in.Su an için sitede satış işlemi yapilamiyor. İşin içinde para olunca fatura kesmeniz gerekiyor. Bu hafta firmalasma süreci bitiyor. Yazdiklarin benim için çok önemli teşekkürler.

 • Kullanıcı girişi, üyelik gibi kayıt işlemlerine ve diğer kullanıcı ayarlarına özel işlemlerde HTTPS kullanılması gerekiyor. İlk yapacağım işlem üyelik oluşturmak olacaktı. Fakat https görmeyince hemen "güvenilmez" izlenimi aldım.
 • Üyelik kaydı yaparken şifre kulalı "Şifre 7-12 karakter arası olmalı" şeklinde uyarı veriyor, 11 karakter girdiğim halde aynı uyarı devam ediyor. Üyelik alıp devam edemedim. Sayfayı yenileyip sıfırdan denedim, yine olmadı. Daha ileriye gidemedim. (Tarayıcı: Chrome)
 • Paylaş
1

Gokhan İnce, Geri bildirimin için teşekkürler ibrahim.

Girişimle ilgili detayları paylaşırsanız yardımcı olup olamayacağımızı kontrol edebiliriz. Mesela bir web sitesi veya herhangi bir uygulama ise kullanarak "şöyle daha iyi olur böyle daha kullanıcı dostu olur, burası kötü olmuş gibi yorumlar" yapabiliriz. Hayırlı olsun, başarılar.
 • Paylaş
1

Gokhan İnce, Merhaba Ali cevabın için teşekkürler. masterodeme.com şuan için beta aşamasında ..

Siteniz platformunun taraflar arasında güven köprüsü oluşturduğunu belirtmişsiniz ki bu bence de güzel bir ifade vede buna uygun bir dil ve web görünümü oluşturmanız bence 1 numaralı önceliğiniz olmalı.
Çünkü paramı emaneten teslim edeceğim bir kasasınız siz. Ve bu kurumsal, akılcı ciddiyeti şakalı şukalı da olsa görmek isterim.
 • Siteye ilk girişimde genel görünümden aldığım izlenim, sitenin çokça rastladığım model şablonlardan birine kurulmuş olması oldu. Belki değildir diye gözlemlemeye devam etmek için kullanıcı sözlemesi bölümüne geçtim.
 • Burada çok ciddi dil ve ifade hatalarının olduğunu gördüm. Örneğin; 5.madde ÖDEMELER olacağına ÖDEMLER olarak yazılmış. İmla hataları oldukça fazla. Ayrıca madde sonlarında ki "gerekmekte" ifadesinin sonunda "-dır, -dir" ekleri kullanmanız daha kuvvetli bir etki yaratır kanısındayım. Kısacası; Konusunda uzman bir metin yazarından destek almanızı kesinlikle tavsiye ederim.
 • Renk, yazı ve punto büyüklükleri çok fazla kopyala yapıştır bir imaj sunmakta. Yani beyaz fonda gri tanım favori tasarım algım olsa da bu tasarım yaklaşımı olmamış.
 • S. S. S. Bölümünde ise başlık sorular yerine gerçek sorulardan oluşan geri bildirim sorularını yayınlamanız ve cevap vermeniz daha samimi bir yaklaşım ve tarz katacaktır sayfanıza.


Yazdıklarım tamamen iyileştirme için belirttiğim görüşlerimdir.
Umarım bir faydası olur. Başarılar dilerim.
 • Paylaş
1

Gokhan İnce, Cevabınız için çok teşekkürler epey yararı oldu..

Düşünce güzel, ihtiyaç duyulan bir sistem... Site de güzel... Fakat size neden güvenilmeli... Hedef müşteri kitlenize bunu açıklamanız gerek. . .
 • Paylaş
1

Gokhan İnce, Cevap için teşekkürler ..

Paypaldan farkı ne?
 • Paylaş
3

Gokhan İnce, Master Ödeme Webmasterlar için oluşturulmuş bir sistemdir bu sistem ile güvenli satış yapabiliyorsunuz. Alan adları, Web Site , Reklam ödemeleri ve Hizmetler için ödeme alabiliyor veya gönderebiliyorsunuz..

Alıcı ve Satıcı arasında güvenli bir köprü kuruyoruz.Satın alınacak hizmetler için ödeme talep edip , ödeme göndenderebiliyor hizmet transferi veya işlem gerçekleşene kadar paranız güvende kalıyor.

Cem Başaranoğlu, paypal'dan ziyade payu gibi ?

Serkan Kiose, Gittigidiyor.com'daki "Sıfır Risk" sisteminin webmaster, alan adı satışı, transferi, vb. işler için uyarlanmış hali. Payu tek sistemle farklı banka pos vb. ödemelerine yönelik ve daha çok ödeme sistemi entegrasyonu, burada arkadaşlar sanıyorum ödeme ve hizmet operasyonunlarımdaki güven konusuna eğilmek istemişler.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

181 Görüntülenme9 Takipçi6 Yanıt