Bilmek istediğin her şeye ulaş

Gitarım yere düştü ve burgu yerinden kırıldı. Burguların olduğu kısım tamamen koptu. Tamir imkanı var mı? Tahmini ne kadar masraf olur?

Açık camın önüne koymuştum, rüzgardan dolayı düştü ve kırıldı. Çok kaliteli bir gitar değildi, eğer tamir ücreti fazla tutarsa yeni bir gitar almayı düşünüyorum. Bu da gitarımın kırıldıktan sonraki hali; sdrv.ms/18haiihDüzenle
Benim de başıma gelmişti. Genellikle ekonomik gitarların kafa kısmı ayrı bir parça ahşaptan yapılır ve sapa yapıştırılır. O kısım bir zayıf noktadır ama gayet güzel de yerine tekrar yapıştırılabilir. Benim gitarım kırıldığında (Aria marka bir klasik gitardı) Ankara'da o tamiratı yapan sayılı sazcılardan birine götürmüş ve gerçekten çok ucuz bir fiyata mükemmel bir tamirat yaptırmıştım. Benim kanaatim o tamiratı 50TL altı bir fiyata yaptırabilirsiniz. Yayınladığınız pic görülemiyor, dolayısıyla kafanın tamamen kopmuş olduğunu düşünüyorum.
  • Paylaş
Muhtemelen yapacağın masrafa değmeyecektir, babam eski marangozlardan olduğundan o halletmişti :) yeni bi gitar alıp daha dikkatli kullanmalısın :)
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1024 Görüntülenme4 Takipçi2 Yanıt

Konu Başlıkları