Bilmek istediğin her şeye ulaş

Göbek deliğinde pamuk neden ve nasıl oluşur?

Viyana Teknoloji Üniversitesi'nden Doktor Georg Steinhauser 3 yıllık hummalı uğraşlarının sonunda, göbek deliğinde oluşan pamuğun – Umut Sarıkaya okurlarının aşina olduğu tabirle göbeemizdeki pamuğun – ne menem bir şey olduğunu buldu. Steinhouser kendi göbek deliğinden aldığı 503 pamuk numunesi üzerinde yaptığı kimyasal analizler sonucunda, pamuğun yapısında ölü deri parçacıklarına, yağ ve ter kalıntılarına ve toza rastladı. Steinhouser’in çalışmaları, pamuğun önce tüylerde oluştuğunu ve kısa bir yolculuğun ardından göbek deliğine ulaştığını gösteriyor. Tüylerin pullu yapısı t-shirt kumaşının küçük liflerinin aşınmasını arttırıyor ve göbek deliğine ulaşmasında bir köprü rolü üstleniyor. “Tüyler bir nevi kanca görevi görüyor. Karın bölgesindeki tüyler genelde göbek deliğinin etrafında eş merkezli olarak büyüyor. ” Doktora göre karın bölgesindeki tüyleri almak, tüyler tekrar büyüyene kadar göbek deliğinde oluşan pamuk sorununu ortadan kaldırıyor. Göbek deliğine piercing ya da benzeri bir şeyin yaptırılması ise göbek deliği pamukçuklarının henüz oluşmadan yok olmasını sağlıyor. “Göbek deliği pamuğunun doğasının ne olduğu düşünüldüğünden daha fazla insanı ilgilendiriyor. Umarız ki doktorlara yardımcı olabilecek bir bulguyla ulaşmışızdır. Artık doktorlar, göbek deliklerinde fazla pamuk biriken kişilerin sorunlarını daha kolay çözebilirler. ”Avusturalyalı Karl Kruszelnicki daha önceki bir araştırmasında şu sonuca varmıştı: “Bu kirin genelde mavi olmasının nedeni çoğu zaman mavi ya da gri pantolon giymemizdir. Pantolon ya da kot vücuda sürtündükçe küçük parçalar bırakıyor ve bu küçük parçalar kendilerine göbek deliğinde yer buluyor. Öte yandan, Avusturalyalı bir sağlık emekçisi olan Graham Barker’ın 1984’ten bu yana göbeğindeki pamuğu kavanozlarda biriktirdiği ve bu yolla Guiness rekorlar kitabına girdiği bilinmekte. Kaynak: telegraph.co.uk/news/newstopics/howabout... haber.mynet.com/detay/saglik/gobek-delig... . ... .
NOT: Cevaplamış olduğum sorular tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Söz konusu durumlarda doktorunuza başvurunuz.
  • Paylaş
Hahaha birde bunu araştırmışlarmı yaww : -) : -) : -) Pislikten, pislikten çimince göbeeenizin deliğinde pamuk mamuk olmaz. Aksi halde bırak pamuğu 2 aya kalmaz gübre bile çıkar : -) : -) : -)
  • Paylaş
14

Winterwitch, peki hocam gübre yapsakta bi işi ticarete döksek? En iyi göbek deliği gübreleri için lütfen bizi arayın :P

Hakan, Hatta mahsülü bol almak için seralar kuralım, insanları sıra sıra dizelim göbek su değdirmeden ara ara ıslak mendille koltuk altlarını silip elde edilecek partikülleri göbek delüğüne tıkıştıralım. Malum talep çok olacak. Viva inovation :-):-)

Winterwitch, seralar çok sıcak olacak tabi :P baya hitlerin kampına döndü ya :P

Hakan, Bize ne, mahsül önemli :-):-)

Winterwitch, peki führerim nasıl isterseniz. :P
Ein Volk, ein Reich, ein Führer :P

Hakan, Viva capital :-) viva consume :-) viva obey :-) viva die.

Winterwitch, =)
efendim serada bayılanlar var kokudan birşey yapacakmısınız?

Hakan, Sakın su döküp ayıltmayın, mahsül zarar görür. Hımmmm bu ciddi sorun yaw. Pencereleri kapayın buhar basın içeri. Ölmeden önce son mahsüller kaliteli olsun bari. Adam gibi sera yapın yaw öldürmeyin şunları. Canlı insan kaç para biliyonuz mu. Offff her şeyi ben düşünüyorum yaw. Ne zormuş göbek deliği boku üretmek. Ölmeyen insan yapın neyse parası vercez artık. Bu arada seraya yüksek topuklu pabuçla girmeyin efenim tahriş oluyor insancıklar.

Winterwitch, efendim çok geç kaldık maalesef... o kadar para harcadık bu işe, işi petrole dönüştürelim. torunumuzun torununun torunun torunun torunu.... zengin olur ne dersiniz?

Hakan, Bana ne torundan , ölenleri presleyip yağlarını çıkaralım, artan etleri köri soslu yemek yapıp sağ kalanlara yedirelim bari maliyet düşsün. Yağıda solvetle inceltip bio yakıt yapalım insancıkları taşırken kamyonlarda kullanırız. Hiç bişiy ziyan olmasın sayın CEO dimi.

Winterwitch, Bir führere sabun yapmak yakışır. Bence sabun yapıp piyasa "HACI BAKİR" diye sunalım.

Hakan, Sabunmu. Sabun temizlik demektir. Göbek pamuğu pislikten oluyor. Kovuldun...

Men dakka dukka. :-)

İlkeyi Alın seraya koyun. Göbeğine iyi bakın sebastian zarar görmesin :-):-) nihahahaha.

Winterwitch, İşte annem demişti git bi ofis işi bul diye führerle çalışılmaz demişti hepsini seraya tıkıyo demişti dinlemedim ben annemi :P

Hakan, Yaaaaaa :-):-)

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

517 Görüntülenme5 Takipçi2 Yanıt

Konu Başlıkları