Bilmek istediğin her şeye ulaş

Gönderimi nasıl silerim?

Gönderiler silinemiyor ancak geliştirerek içeriğini değiştirebilirsiniz.
  • Paylaş

Silinememesini saçma buldum şimdi...

  • Paylaş
9

Hakan, Üstad bende senle aynı fikirdeydim ilk önce, sonra belki de @serkan ve @hakank nın kurguda yaptıkları bu eksikliğin işe yaradığını düşündüm şöyle ki; diğer sosyal ağlardan farklı olarak inploid te bir de doğru bilgi paylaşımı var yani zamanla kaynak olabilecek bir içerik toparlanması lazım, icerikler yayınlandıktan sonra açık kaynak oluyor , yani buradan edindiği bir bilginin izinden giden insanlar o izi kaybeder eğer kullanıcılar içeriklerini silerse, bu da sitenin genel kurgusuna ters, ancak bununla ilgili yine de yapılması gerekenler var misal gerçek anlamda kaynak olmayacak yorum ve paylaşımlar siline bilmeli , bunun içinde bir tık centiği konur " ilerde silebileyim " diye o gönderiler silinable olabilir.

Şaman, Mirim çok büyük bir problem olacağını da sanmam. Rica edersek sileceklerdir admin kardeşler. Bir de anlattığın açık kaynak teorisi güzel ama yorumlarımız asıl bilgileri içerenler ve onları süper silebiliyoruz. Hala mantıksız geliyor, ikna olmadım. @serkan, @hakank Bence girdiğimiz her şey de silinebilmeli. Bence illa saklanmak isteniyorsa İnploid beğenilerle ya da editör kararıyla bazı bilgileri saklamak için izin istemeli. Kolayca otomatize edilebilir bir sistem. Kullanıcı yine de karar verebilmeli incilerinin ebediyete gidip gitmeyeceğine. Bu soru zaten şuradan çıktı, bir adet karikatür yayınlamaya çalıştım ve site isyan etti, İnploid'e gönder seçeneğiyle aynısını yayınladım o da istediğim gibi olmadı. Şimdi bu iki, aslında gülümsetmekten öte dünyaya bir yararı olmayacak gönderiyi silmek istedim, amaç da çöplük oluşmasın... Kısaca yorumlarımızı silebiliyorsak gönderilerimizi de silebilmeliyiz.

Hakan Köse, Bu konuyu düşünüyoruz arkadaşlar, ancak bu hafta başı çok önemli ve köklü değişiklikler geliyor. Bir süredir bu değişimle meşgulüz o sebeple bu gibi konularla çok ilgilenemedik, biraz daha sabır rica ediyorum sizden.

Şaman, Merakla bekliyoruz :)

Cem Deyupoğulları, teşekkürler şimdiden...acaba gönderi alanı ismi dğeişebiliyor mu?

Hakan Köse, @cCEMmm bunu da düşüneceğiz, ancak adını değiştirme işlemi çok fazla karışıklığa yol açabilir. Örneğin biri "Makaleler" alanını oluşturup, 2* makale gönderdikten sonra, paylaşım alanının adını Video Klipler şeklinde değiştirirse ne olacak? gibi sorunlar var en basitinden. Tümünü kapsayacak bir çözüm oluşturmaya çalışıyoruz o yüzden..

Cem Deyupoğulları, kesinlkle abi haklısın...mesela benim de sorunum şu oldu..hani herşeyimi paylaşmayı gerçekten istiyorum ve ilk gönderi kısmı ortaya çıktığında bayağı hızlı davrandım..bayağı alan oluşturdum...ama şimdi daha güzel bir gruplama yapmak istediğimden kaynaklanıyor...hayırlısı olsun..her sonuca göre ayarlarım bir şekilde; gönüller bir olsun :))

Hakan, Güncelleme can dır.

Gönderiyi tamamen silemiyoruz ama ''herkese açık'' butonunu ''sadece ben'' yapıyorum. Bu da benim çözümüm :)

  • Paylaş