Bilmek istediğin her şeye ulaş

Google Wallet Service (Apps) eklentisini nasıl kaldırabilirim?

chrome eklentisi silinmeyen uyuz servis; chrome.google.com/webstore/detail/google... eğer browser'ınızda gözüküyor fakat kaldıramıyorsanız bir zahmet verdiğim link'deki 'details' kısmından 'report abuse' yapıp google'a bildirin. (benim kullandığım browser version: 29.0.1547.41 beta-m) Acaba tarayıcıyı beta versiyonuyla kullanan herkeste kurulu olarak mı gözüküyor bu eklenti?Düzenle
Sanırım Google bu uygulamayı durdurmuş veya bununla ilgili bir işlem gerçekleştiriyor:
Google Chrome

Normalde, benim bildiğim kadarı ile Chrome içine gömülü kurulmuş plugin'ler için (belki zaten biliyorsunuzdur) bir arayüz var. Adres çubuğuna "about:plugins" yazınca gelen bir liste var ve oradan istediğinizi devre dışı bırakabilir veya tümüyle kaldırabilirsiniz.

Bir dönem Flash ile ilgili bir çökme oluyordu Chrome'da, onunla ilgili yazmıştım: inploid.com/post/google-chrome-donma-pro...

Umarım sorunun çözümüne yardımı olur bu bilgilerin.
  • Paylaş
1

Kamil Fatsa, "about:plugins" yöntemini denedim fakat listede 'wallet' gözükmüyor. İşin garibi bende Speed Dial 2 eklentisi var, onu kapatınca Chrome'un Apps kısmında wallet gözükmüyor. (fakat yine şuraya gelince; chrome.google.com/webstore/detail/google... 'Launch App' yeşil renkli, yani aktif gözüküyor.) (video:

)

Şöyle bir teorim var; daha önce Google Wallet'i kullanarak bir alışveris yapmıştım, acaba o yüzden mi kalkmıyor olabilir?

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

721 Görüntülenme2 Takipçi1 Yanıt