Bilmek istediğin her şeye ulaş

Google'dan siteye nasıl reklam alınır?

İnternet sitenin özgün bir tasarıma ve özgün içeriğe hizmet ediyor olması istikrar ve ilk sözleşme için aranan ilk şartlardan biri. Ayrıca google üzerine kurulmuş onlarca web sitesinden birine üye olarak sürekli takip etmenizi önerebilirim. BKNZ: R10-Webmastersitesi-WMAracı gibi siteleri inceleye bilirsiniz. Sevgilerle. . .
  • Paylaş
Sitenin içeriğinde ve verdiği linklerde google tarafından ban 'lanmış yani yasaklanmış yerlere gitmesi reklam gelirinin düşmesine ve aynı zamanda tıklanma oranını da etkilemektedir.
  • Paylaş
1

Gamze Ay, bende google başvurup dizi sitesinden para kazanmak istiyorum. dizileri kendi yorumumla yorumlamak ve para kazanmam için izlemem gereken yolu bilemiyorum. sanırım önce bir blok oluşturup google kabul ettirmek. yardımcı olursanız çok sevinirim.

Google adsense servisine başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Google reklamlarını yayınlamak istediğiniz site, yetkililer tarafından incelenecek ve olumlu ya da olumsuz dönüş yapılacaktır. Sitelerin kabul edilmesi her geçen gün zorlaşmakta. Daha yeni açtığınız, içi boş olan bir site, büyük ihtimalle kabul edilmeyecektir. Aynı zamanda kopya içerik, spam ve telif hakkı ihlali gibi içeriklere sahip siteler de kabul edilmemekte.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1066 Görüntülenme6 Takipçi4 Yanıt