Bilmek istediğin her şeye ulaş

Lens kullanımının gözlüğe göre avantajları nelerdir?

Bu konuyu çak fazla araştırdım aylar önce çok faydalı tecrübeler okudum. ancak denemeden lens kullanıp kulanamayacağınızı yazılan tecrübelerden anlamanız mmkün değil.

kendi çözümüm ise şu yönde oldu yüzlerce lirayı istediğim lenslere vermeden önce aynı markanın (BL) 30 kullanımlık estetik amaçlı lenslerini satın aldım sanırım 25-30 tl gibi birfaytı vardı. ilk 3-5 gün de lens kulanmamanın bana göre olmadığını anladım. çünkü hergün tak çıkar ayrı bir eziyet, sıkıntı yaptığım zaman gözlerimi ovuşturmak gibi saçma bir alışkanlığım var bu sebeple lensleri göz kapağının ardına kaçırmak ve ordan çıkarmak ayrı bir dert, ne kadar kaliteli alırsanız alın eğer estetik amaçlı lens alıyorsanız bulanıklaşma ve gözde sürekli bir şey olduğu hissi ayrı bir dert. bakım,ı suyu, takması, çıkarması hepsi dert.

 

sonuç ; sizde gidip kaliteli bir estetik amaçlı 30 kullanımlık bir lens alın kendiniz tecrübe edin bu eziyetlere katlanabileceğiniz fikri oluşursa gerçek lenslerinizi alırsınız çünkü sorudan anladığım kadarı ile siz lensleri gözlük niyetine kullanacaksınız bu da uzun süre gözünüzde kalacağından oldukça kaliteli ve pahalı lensler olacaktır. illaki almak istiyosanız lensin imalatında kullanılan sıvı oranı yüksek lensleri satın alın.

 

geçmiş olsun.

  • Paylaş
1 hafta oldu gözlükleri bırakıp lens kullanmaya başladım.
Lens kullanımında dikkat edilmesi gereken temizlik sorun değil diyorsan kullanmanı tavsiye ederim. Lensler görüntü kalitesi açısından daha iyi geldi bana. Ayrıca lens takıp çıkartma sırasında oluşan sorunlar dışında gün içinde hiçbir sorunla karşılaşmadım.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

555 Görüntülenme3 Takipçi2 Yanıt