Bilmek istediğin her şeye ulaş

Güçlü insanların zihninde ne tür korkular vardır?

Güçlu insan, başkalarının yorum ve gozlemidir bence, bir basina kalınca iğrenç bir acizlik vardir insan da, bu sebeple korkularını sadece topluma gostermeyebilir güçlü diye addettigimiz insanlar. Ve bence zihinlerin deki en buyuk korku ona güçlü insan diyenletin bu aczi fark etmeleri olacaktir. Unutmayın ki türkiyenin en güçlü insani da kaka yapıyor.
  • Paylaş
Korku aslında geçmişten bu yana var olan ve var olması gereken en önemli duygulardandır.. Zaten bir insanda olmazsa olmazdır. Çünkü korku,size bir tehlikenin gelebileceği sinyalini verir. İşte ondan sonra yapacağınız her hareket sizin karakterinizi veya kişiliğinizi belirler.. O esnada soğukkanlılıkla alınacak önlemler ya da o ortamdan acilen çıkma isteği gibi şeyler zaten belirler herşeyi..
  • Paylaş
Bence en büyük korkuları güçlerini kaybetmektir.
  • Paylaş
Güçlü insan cesurdur.Ama cesur olmak korkusuz olmak değil,aksine korkuya rağmen riske girmektir,vazgeçmemektir.Güçlü insanların da zayıf insanlar gibi her tür korkuları olabilir.Aradaki fark,korkunun zayıf insanları yönlendirmesi,güçlü insanları etkilememesidir.
  • Paylaş
6

Aykut Kardaş, Okuduğum sondan birkaç önceki kitapta güzel bir diyalog vardı.
"Bir adam korkusuna rağmen cesur olamaz mı?" dediğini duydu kendi sesinin.
Ve babası cevap verdi.
"Bir adamın gerçekten cesur olabileceği tek andır korktuğu an."

Ece Naz Sonat, Taht oyunları :)

Hakan, Hadi kitabı okuyonuz, niye satır satır ezberliyonuz :) okuma özürlüler var belki aramızda , dimi yani. Ikinize de sinir oldum şimdi, küstüm :)

Ece Naz Sonat, :)) Etkileyici bir kitap,hatırlamak pek zor olmadı.

Hakan, Suna'nın serceleri :) ilk göz ağrım, gayrisina gitmedi gozum, :) gerisini tahmin edersiniz artık :)

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

635 Görüntülenme7 Takipçi4 Yanıt

Konu Başlıkları