Bilmek istediğin her şeye ulaş

Günlük, haftalık kiralık ev/odalar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kısa süreli konaklamalarınızda otelleri mi tercih edersiniz yoksa airbnb, hemenkiralık gibi sitelerdeki daireleri mi tercih edersiniz.Düzenle
Otelleri tercih ediyorum
  • Paylaş
Temizliğinden ben sorumlu olmadığım ve mahal 15m²'nin üzerinde olduğu sürece bence fark etmez. Süresine de bağlı tabii ki, bir süre (1 ayın üstünde konakladığım durumlarda) sonra tavaya kalın bir steak koyup kızartabileceğim bir yerin özlemini duyarım.
  • Paylaş
Mantıklı bir uygulama
  • Paylaş
Kesinlikle günlük kiralık daireler daha mantıklı bence , öncelikle otellerde kişi başı ödeme yapıyorsunuz ama günlük kiralık daireler de 3-4 kişiye kadar konaklayabilirsiniz. Bunun haricinde otelde misafir ağırlayamazsınız, en iyi ihtimalle lobide oturursunuz :) bunun haricinde dışarıdan alışveriş yapıp odaya getiremezsiniz ve küçük bie şişe suya 5 lira ödersiniz :) ama günlük kiralık dairede alışverişinizi yapıp kendi yemeğinizi bile evde pişirebilirsiniz ;) günümüzde kaçak olarak çok çalışan bu tür yer olsa da sweethomeistanbul.com gibi güvenilir ve yasal çalışan yerlerde var , kesinlikle tavsiye ederim. . .
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

137 Görüntülenme5 Takipçi4 Yanıt