Bilmek istediğin her şeye ulaş

Güzel bir restoranda yemek yerken içinden saç çıkarsa nasıl bir tepki verilmelidir?

Saçın bana ait olup olmadığına dikkat ederim.  

Eğer benimse, bir peçeteye alır ve görünmez kılar yemeğe devam ederdim. Eğer saç bana ait değilse, bir görevliyi çağırır, eğilmesini ister saçı göstererek durumu sessizce izah ederdim.

Eminim o'da nazikçe tabağı alır ve bu kötü durumu ortadan kaldırmak için   yeni bir yemek getirir ya da devam etmek istemezsem o yemeğin ücretini almamayı teklif edebilir ya da bu teklifi ben sunabilirim.
  • Paylaş
Açıkçası kibarlık yapılıp yenisi istenebilir ama içindeki saçı çıkarıp aynı tabağı getirme olasılıkları çok fazla... Güvenemiyorum açıkçası...
  • Paylaş
Çok tiksinmezsem saçı bir kenara bırakıp yemeğe devam ederdim. Tiksinirsem eğer görevliyi çağırıp yemeği değiştirmesini isterdim. Büyük ihtimal değiştirirler gibi. Ya da saç çıkan yemeği kenara bırakıp başka yemeklerden devam ederdim... : )
  • Paylaş

Aslında bende tiksinmeyen insanlardanım.Daha iki gün önce başıma geldi arkadaşlarımla waffle yemeye gittik(kötü bir gündü).Wafflem masaya gelmeden önce oda arkadaşımın arkadaşı beni göstererek annen mi diye sormaz mı?Tamam oda arkadaşımdan büyüğüm ama annesi yaşında olacak kadar değil. Her neyse. :D

Waffle geldi iki lokma aldım bir de baktım bir böcek tabağımda ters dönmüş debeleniyor normalde o böceği alır devam ederdim ama yemek istemedim ve yenisini istedim.

  • Paylaş
Yemek geri gönderilip, saçsız olanı istenmelidir.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

798 Görüntülenme8 Takipçi5 Yanıt