Bilmek istediğin her şeye ulaş

Güzel kadınlar neden yalnız olmak zorundadırlar?

Güzel kadın iki türlüdür, özgüveni olan akıllı güzel kadın, özgüveni olmayıp sadece güzelliğini ön plana çıkartıp başkalarını kullandığını düşünen aslında kendisinin kullanıldığının farkında olmayan güzel kadın. Birinci tarifteki güzel kadın yalnız kalmaz çünkü o her yönüyle arkadaşlık elde eder ve bundan mutlu olur. İkinci tarifteki güzel kadında yalnız kalmaz ama ondaki amaç farklı olduğundan bu yaşadıklarının sonucu mutsuzluk ve yalnızlıktır.
  • Paylaş
"Kesin sevgilisi vardır!" diye yanına yaklaşmaya çekinen özgüveni düşük erkekler yüzünden.
  • Paylaş
12

June, Kesin yada yanındaki güzel kadına sahip çıkmayı beceremiyenlerden dolayıda olabilir...

Model_1561, Kesin vardır bence:)

Sevgiseli, "Özgüveni Düşük Erkek-Model 1561" :)

Model_1561, Eski modeller sağlam da olur

Sevgiseli, :) O kadar sağlam olsa kendine güvenirdi. :)

Model_1561, belki güveniyorum nerden biliyosunuz öğretmenim... ne alaka demi :)

Sevgiseli, İlk yorumdan belli... :)

Model_1561, demi sanki ilk defa saçmalamış gibiyim :)

Sevgiseli, Tanımadığım için ilk mi son mu bilemeyeceğim. :)

Model_1561, aaa pardoon ben M f :)

Sevgiseli, Ben de Sevgiseli memnun oldum.

Model_1561, bu sefer gülmedin b. çıkardım sanırsam :)

Hepsinin yalnız olduğunu sanmıyorum :) Bazen caddede gezerken kollarında tipsiz birini görünce @Sevgiseli 'nin yorumu bunu doğruluyor, :D bence olay özgüvende bitiyor ve erkeklerin "nedense anlayamadığım" reddedilme fobisi de bu olayı tetikliyor belki de... Kaybedecek neyi varsa sanki?
  • Paylaş
5

June, Belki hepsi yalnız değildirler ama çevreme baktığımda çoğu ya aşksızlıkltan ,yada anlaşılamamaktan yakınıyorlar doğruda malesef...

İlginc Adam, Bende hepsinin yalnız olmadığını söylemiştim... Yalnız, aşk dediğimiz denkelemin formulü, günümüzde etkisini gösterememektedir. Her önümüze gelene aşık oluyoruz, her önümüze gelen için yanıp tutuşuyoruz... Aşk anlamını kaybetti yerini "Arzu" aldı, ama "karşılıklı anlaşmak" sabır ile olacak bir durum, inasnın içinde zerre kadar sevgi yok ise sabır da hiç olmaz. Kadınların aslında hiç bir günahı yok, onlara yol vermeyen biz erkeklerindir bu günah :)

June, güzel cevap:))

June, Ozaman nolur sewsinler onları üzmesinler,üzeceklersede yaklaşmasınlar yanlarına türlü türlü güzel cümlelerle dimi camdan beterdir kalpleri ama ruhundaki haşin damara basarlarsa dişi şeytan beliriverir içlerinde birden:) işte ozaman korkmak lazım....Ama bütün erkeklerede haksızlık etmemek lazım vazgeçilmeyenleride vardır mutlaka vardırda nerelerdedir o bilinmez işte.

İlginc Adam, Biliyor musun? Kaçınılmaz gerçektir bu, hep bir sarmal gibi birbirini takip eder. İyi insanlar hep iyi insanları aradığı için, bir türlü buluşamazlar :) Erkeklerde ve kadınlarda hep bu geçerlidir. Aralarında istisna olarak çıkanlar elbette olacak.. Ama çerçevenin çoğunluğuna buluşamayanlar kaplamış durumda ki, sanal dünyada sürekli bu "sevgi" ve "aşk" üzerine konuşacak konumuz oluyor, bir insanda en eksik şey ne ise o konu hakkında bilgi toplar ve yayınlanmış makaleler okur.

Herkes birini sevebilir, bu zor bir şey değil ki, yalnız en önemli olan ayrıntı ise bu sevgiyi devam ettirebilmektir.... Güzellik kavramı göreceli olduğu için çoğu insan ruh eşini zaten güzel görür.. Maksat da ruh eşini bulmak değil midir?

Ben henüz bir dişi şeytanla karşılaşmadım ama nasıl intikam aldığımı hiç anlatmasam daha iyi olur!! :)

Ben güzel bir kadının yalnızlığına şahit olmadım. 
  • Paylaş
@Nazende ye katılıyorum. Yanındaki erkek tipsiz olur ama yine de yalnız değildir.
  • Paylaş
1

Nazende , bende size katılıyorum:) %98 i çirkindir bu adamların.''Allah çirkin şansı versin'' duası ordan çıkmadır :)

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

703 Görüntülenme7 Takipçi5 Yanıt