Bilmek istediğin her şeye ulaş

Hamilelerin sokağa çıkmasının ayıp olduğunu söyleyen Avukat Ömer Tuğrul İnançer hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bölünerek çoğalmış ya da klonlamışlar. İkinci şık daha muhtemel, nitekim aynısından bir sürü var. Eh karmaşık organizmalarda her ikisi de düzgün işlemeyen üreme metotları olduğundan beyni eksik olmuş, ya da Başbakan'ın demokratik hakkını arayacak kadar kafası çalışan halka son olarak yakışırdığı gibi beyin felçli dünyaya gelmiş. Sakat, özürlü vatandaşlarımız da sonuçta tam değerli insanlar. Yazık ona...
  • Paylaş
Kafaya darbe almış, anne karnındayken...
  • Paylaş
:):) işte böyle gülümsüyorum... Beynimde gülümsüyorum ama.. Asla da gülümseyerek dışarı çıkmıyorum.. Mazallah, güldüğüme göre kesin birşeyler görmüş olabilirim...
  • Paylaş
Onu geçtim birde eşleri arabayla dolaştırsın demişti ... Anne karnından arabayla çıkmış herhalde ... Hangi dünyada yaşadığını çok merak ettim ... Birde doktorlar hamilelere günda bir 10 dakika yürüyüş verir sağlık açısından ... Sanırım çocuğu yok yada 10 dakika yürüyüş için köşkünün bahçesinde parkur var : ) ) ) )
  • Paylaş
:)))))))))) Doğru söylemiş :) Kesin otobüslerde yer vermek zorunda kaldığı için demiştir :)) Sebep buysa doğru söylemiş :D:D:D Ama ben karnını gubartarak yürüyenlerden çok hoşlanmıyorum, bu konularda şaka bir yana biraz haklılık payı var. Tabi kendisinin ne düşünceyle dediğini bilmiyorum.
  • Paylaş
3

Şaman, Siz de karnınız guburdadığında evde mi oturacaksınız? Sakın haa. Zaten tam bu durum için biçilmiş kaftan bir mesleğiniz var, yaparsınız bir kaç çadır elbise, yine güzel görünür anne adayı içinde. İşte pazar, hamileliği bir nebze gizleyecek ve modaya uygun güzel kıyafetler tasarlayın, bütün anneler güzel olsunlar. C:

Fahriye, yeterki laf düşsün gecikmeden hemen atlamışınız bekliyordum sizi :)) Ciddi bir izan probleminiz olduğu kanaatindeyim :)

Şaman, Sanmıyorum ama öyle tespit ettiyseniz aramızda, karşılıklı olan bir problem olsa gerek...

İfade özgürlüğü kapsamındadır.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1117 Görüntülenme7 Takipçi6 Yanıt