Bilmek istediğin her şeye ulaş

Hangi blog servisini kullanıyorsunuz?

Blogger , wordpress , drupal gibi blog servislerinden hangisini kullanıyorsunuz ? Memnunmusunuz ? Düzenle
İnploid ile sadece üst menüdeki Yazı Yaz linkine tıklayarak ve yazınızı ilgili konu başlıklarına ekleyerek blog yazısı yazmaya başlayabilirsiniz :). Çok yakında istatistik sayfalarımız geliyor. Bu sayede yazınızın durumunu da ayrıntılı olarak inceleyebileceksiniz.
  • Paylaş
43

Şaman, Ben mi kötü niyetliyim yoksa cevabı yazan mı bilemedim. Kıs kıs güldüm yalnız. :D

Serkan Kiose, :) Ben reklam yapmayı sevmiyorum ama bilgilendirme yapayım dedim :)

Hakan, Maşallah, maşallah.

Şaman, Yok tabii ki yapın reklamınızı bol bol, bu mecrada reklamsız bir şey yürümez. Yazım hatası güzel oturmuştu ona güldüm :)

Özden Alperen Çal, Inploid'de gün geçtikçe büyüyor!

Hakan@chamacon :) ) ne kadar duzelse de tarihçe de saklı. Açıp açıp guleriz :)

Şaman, Yalnız @hakkan güç @serkan ve @hakank' da tarihçeyi bile silebilirler :D

Hakan, Şu saatten sonra o da olmaz üstad kayda girdi bir kere. Komple kazımak lazım. O zaman da reklam patlar :) yalnız burdan şu sonuç cikiyor; bir gün reklam metni yazdiracaksak @serkan a yazdırmayacaz. :)

Şaman, Ben @serkan'a yazdırırım abi, süper subliminal mesaj paketliyor görünürdeki mesajın içine :)

Hakan, Insanın bizim gibi dostu olsun, düşmana gerek yok yaw. 2 dakka da gömdük adamı :)

Şaman, Bence admin olmasa o da katılırdı geyiğe :) Ayrıca konuşuyoruz işte, reklam bunların hepsi :P

Hakan, Yok pazar günü işe gelmiyor o :)

Serkan Kiose, :) geldim simdi ama bilgisayar başında çok olamicam bugün :)... hepsini yeni okudum :)... Hatalı yazmamak lazım demek hiç :).. Subliminal bakış açısı cuk oturmuş yalnız bu yazıya :)

Hakan, Walla @chamacon açık etti, yoksa Ben hiç lafını etmeyecektim :) ) ( direk satış)

Şaman, Üstadım hiç yakıştı mı şimdi ispiyonlamak sana?

Hakan, Şuan kendimden nefret ettim :)

Serkan Kiose, :) gene döktürmüşsünüz üstadlar...

Hakan, Aldanma aslında bu yazıların hiç biri yok, bu anlar hiç yaşanmadı, sublime gelme :)

Şaman@serkan, hocam pazar pazar bırakıp bizi gittin ne yapalım... :)

Serkan Kiose, Abi bir pazar bilgisayardan kopabiliyorum valla :)..

Hakan, Inploider boş kalınca admine sarar :)

Şaman@hakkan okudun mu üstat admin pazarları çalışmazmış :) cık cık cık Bence pazar günleri İnploid'i kapatıp sahile yürüyüşe gidelim (:

Şaman, Üstadım tutan mı var, atla gel, motorla gel :) Hem deniz kenarındaki gezintiyi başımızda bir büyükle zihinsel olarak yapabiliriz (:

Hakan, Motor tabiiki üstad, zaten açık hava da sigaranın dumanı ziyan oluyor, zihinsel gezi güzel, büyük fikri olağan üstü.

Serkan Kiose, :) mutlaka bekliyoruz ha... pazar günleri de bilgisayarı yanıma almaya baslicam böyle giderse... sonra geç kalıyorum muhabbete...

Şaman, Mobilini sonunda bitirip çıkarsanız hiç bir şekilde geç kalmazsınız :D Daha mobil uygulaması çıkmadan pazar günleri çalışmamalar, gezmeler felan... cık cık cık!!! :D

Hakan, Mobil yokmu inploid te:-) e ben aylardır nasil giriyom:-) aslinda internette yok, inploidtte yok, hatta dünya bi yanilsama biz de yokuz, o sandalye gercekten ordamı :-)

Serkan Kiose, :) mobil bu yıl artık kesin gelliyor.. çok uzun zamandır niyetliyiz zaten ama ancak sıra geldi...

Serkan Kiose@hakkan abi sen cep telefonundan mobil site gibi kullanan tek kullanıcımızsın sanırım :)

Hakan, Walla ben huyunu suyunu iyice aldim mobil site benim icin var artik :-) hatta su kadar soyleyim mobilin ilk surumleri yetersiz bile kalir bana

Serkan Kiose, Mobil site normal sitedeki herşeyi karşılayacak ama öyle planlıyoruz, sen kullanılır bu dersen ona göre yaparız :P:)

Hakan, Ben eski kafaliyim bi sure direnirim :-) eski surum androidte html editor yok zaten. Ama aandroid 4 ve ustunde html editor calisiyor sorun yok. Tabii hem İOS, hem droid, hem windowsu tam karsilayacak bir yontem bulursaniz mobil tarih olur :-)

Şaman, Üstadım ya parmakların çok ince ve zarif ya da telefon niyetine tablet büyüklüğündeki şeylerden kullanıyorsun. Benim sosis parmaklar ve ufak telefonla çok da pratik değil. Bildirimlere tıklayabilecek kadar bile zoomlayamıyorum. Belki stilo kullanmak mobil problemini çözer. Ne dersin @serkan tüm üyelere birer İnploid stilosu hediye etmek hoş bir davranış olmaz mı? (: (: C:

Hakan, Walla ustad htc wildfire telefon, kucuk bisiy, parmaklar da bildigin herif parmağı, ancak insan alısiyor, nazik olmaya :-) stilo ne ola ki, bildigim bir stilo var o da araba:-)

Şaman, Hani palmtop'lar çıktığında yanında bir de plastik uçlu yazmayan kalem veriyorlardı ya, ekranda işlemler yapmak için, hatta Samsung Note2'de de var sanırım, TV'de gördüm C:

Serkan Kiose, ha şimdi oldu... ben de bir an duraksadım :)... VAlla mobil site ile bu işi kökten çözeceğiz abi... en güzeli :)..

Şaman, Denedim, kapasitif ekranlarda hiç bir etkisi de olmuyormuş. Parmak hassasiyetini geliştirmişsin sen üstadım, bence artık saza felan da daha çok ehemmiyet tahsis edebilirsin. C:

Hakan, Walla tıkır tıkır site mobil de, hiiiiiiç camur atmayın, azcik kibar olun yaw :-)

Hakan, Son üç aydır ney'e sardım ustad, saz yatıyor walla. 6 delik ten 7 nota cikarcam diye canım cıkıyor :-) inat ettim aşiran perdesini (arkadaki 7. Delik) kullanmadan calacam bu aleti :-)

Şaman, Doğru diyorsundur üstat site mobil olarak da tıkır tıkırdır, muhtemelen benim parmaklar kalın.

Ben de bir zamanlar klarinet çalmıştım yalnız bana tahsis edilen tüm delikleri yeri geldiğinde tıkayarak. C: Nedir bu yeni neslin inadı anlamıyorum...

Şaman@hakkan sonunda yalnız fırça yiyeceğiz. Bu kaçıncı bilmiyorum ama @serkan bir şey yazıyor ve biz altına tamamen alakasız geyiği döşeniyoruz. C:

Hakan, Biz yaşlıyız bişey demez bence.

Ben yaklaşık 2 yıldır google'ın sunduğu blogger servisini kullanıyorum.Son gelen yenilikler ile daha kaliteli bir sistem oldu memnunum.Teknoloji,yazılım ve internet ağırlıklı yazılar yazıyorum.
serkanince.com'>serkanince.com
  • Paylaş
Hosted servisler zahmetsiz ve bir çok dertten kurtardığı için çok rahatlar tumblr.com kullanıyorum mesela.
  • Paylaş
Google 'blogger' herkes için basit, kullanışlı ve zahmetsiz bir blog servisi
  • Paylaş
Ben de blogger kullanıcısıyım.
  • Paylaş
Wordpress gerektirecek kadar profesyonel bir blog açmaya karar verinceye kadar blogger kullanmaya devam (:
  • Paylaş
Bence eğer blog işinde ciddiyseniz gidin konuşun derim. Şaka bi yana eğer ciddiyseniz Wordpress'le başlamanızı öneririm. Hem çok basit bir arayüze sahip hem de ileride işler ciddiye bindiğinde istediğiniz gibi şekil verebiliyorsunuz.
  • Paylaş
1

Özden Alperen Çal, Wordpress'i sadece kullanabilmek yetmiyor eklentileri ve yönetimini iyi bir şekilde kavramakta önemli, backup, security, seo, contact ve şuan aklıma gelmeyen pek çok alanda Wordpress pluginleri olmadan olmaza gidiyor. Kullanımı da oldukça basit, internet üzerinde çok kaynak var. Eğer Wordpress üzerinde uzmanlaşmak isteyenler varsa Ali Arslan tarafından yazılan Wordpress kitabını almalarını tavsiye ederim. Takıldıkları yerlerde onlara rehberlik edebilecek kalitede bir kitap. Sevgilerle :)

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1839 Görüntülenme12 Takipçi7 Yanıt