Bilmek istediğin her şeye ulaş

Hangi dizide kimin karakterini oynamak isterdin? Neden?

Susam sokağında kurabiye canavarı : -)
 • Paylaş
 1. fringe, ajan olivia dunham :) çünkü ;çok heyecanlı farklı
 2. how ı met your mother, çünlü; robin güzel geyik sırık :)
 3. lost , kate çünkü ???
 4. ally mc beal , ally ( bu kesinlikle ironman için :))
 • Paylaş
HULK da HULK u oynamak isterdim .
 • Paylaş
1

Ahmet Avcı, Hulk' a dönüşünce elbiseler küçük gelip yırtılıyor ama dikkatinizi çekerim..hele geri dönüşüm daha sakat..Hulkiye, Hülki ya da :)

Doctor Who'da Doctor... Adamın sürekli bir planı var, TARDIS (Time and relative distance in space) ile zamanda ve uzayda süper hızlı yolculuk yapabiliyor, ölmüyor, yenileniyor, çok güzel yardımcıları var, sonik tornavidası zaten bir efsane.
 • Paylaş
Film olarak, Matrix' te Mimar' ı oynamak isterdim; soruların cevapları onda galiba.

Dizi film dersek çok;

-Maykıl Nayt (Michael Knight-Knight Rider) ... adamın Kara Şimşek' i var, daha ne isterim ki, Turbo modu yavrum... fiuvvvv-vuv, fiuvvv-vuv


-Bir de eskiden Zaman Yolcuları diye bir dizi vardı. Küçük Omni adında bir aletleri vardı, cep saati kadar, habire tarihte gezerlerdi... Geyik Muhabbeti


-Sultan Sülüman... Harem olayı, ağır basıyor tabi... :) mantık geçersiz duruma geçiyor, her şey mübah, var mı böyle bir şey? Hürrem' i yaz tatilinde 3 ay Kırım' a yollardım anasının yanına, sarayda parti verirdim.

-Game of Thrones' da biri olmaya tırsıyorum, her kim için tamam bu adam sağlam desen götürüyorlar, ama galiba şu bacakları sakat çocuk, kayıp siyah ejderhaya binecek, beyniyle onu yönetecek, alayını hizaya sokacak... Evet o bacakları sakat çocuk olmak isterdim.

-Dexter olmak... I ıhh... Hannibal... I ıhh... X-Men' de Wolverine, olabilir, ölümsüz, yaralar iyileşiyor filan... aslında kızıl saçlı kız en güçlüleriydi, neydi, Jean... Kadın olmasaydı o olurdum... atomlarına ayırıyor Allahıma...

-Heroes' de zamanda yolculuk yapan Japon vardı gözlüklü, onu olmak isterdim...

Yeter yine suyunu çıkardım:)
 • Paylaş
9

Şaman, Düzenledim kanka :)

Ahmet Avcı, He he, evet bu zımbırtıydı, saol:) Neydi dizinin adı?

Hakan, O ne yaa var mı öyle , Nerde kaRizmatik, güçlü, sevişgen tipli adam var hepsini almış. Bize de keloğlan kalmış. :-):-)

Şaman, Keloğlan süper yahu, daa ne istiyosun?

Hakan, aga nesi güzel yaaa naz kızın peşinde devlerle, hayaletlerle , kelle alan padişahlarla kavga ediyo. ağaçlar konuşuyo, pınarlar çoşuyo, kuşlar dile geliyo, aslan dalıyo filan cıks tırsarım ben. walla .

Şaman, Pekii sonunda ne oluyor :)

Şaman, Padişah damadı oluyon aga, dahası mı var :) Öyle Teyyop damatlığı felen değil koskoca padişahın damadı. Uslu olursan arada haremini bile açar belki :)

Küçük ağa da, büyük ağa : -)
 • Paylaş
1
Hanımın Çiftliği'nde Berber Reşiti : D : D
 • Paylaş
Ezel Dizisi-Tuncel Kurtiz (Ramiz Dayi)
 • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

296 Görüntülenme9 Takipçi8 Yanıt

Konu Başlıkları