Bilmek istediğin her şeye ulaş

Hangi filmin yönetmeni olmak isterdiniz?

Tabii ki en sevdiğim filmlerin yönetmeni olmak isterdim.
Öncelikle Fear and Loathing in Las Vegas'ı (Vegas'ta Korku ve Nefret) yönetmiş olsaydım hayatımın eserini vermiş ve ölmeye hazır hissederdim kendimi.
Muhabbet

Hair' da beni sonsuz tatmin ederdi
Muhabbet

Biliyorum bu filmler size küflenmiş gelebilir ama daha eski bir filmi de çok seviyorum, yönetmiş olmayı isterdim.
Singin in the Rain (Yagmur Altinda)
Muhabbet

Biraz daha yeni Grease'de beni oldukça tatmin ederdi.
Muhabbet

En yenilerden The Wolf of Wall Street (Para Avcısı) da mükemmel olurdu
Muhabbet

Back to the Future (Geleceğe dönüş) de sanki mükemmel olurdu.
Muhabbet

Bir de 4. Bölümünde sinemada uyukladığımdan mütevellit yıllarca izlemeyi reddettiğim Star Wars serisini çeksem artık hiç gam yemezdim.
Muhabbet

Biraz da animeye dalıp Spirited Away (Ruhların Kaçışı)'nı çekmek de hoş olurdu.

Yukarıya doğru bir baktım da hiç ciddi bir film yapmak istemezmişim. Aslında bir de çok sevdiğim bir roman var Patrick Süskind'in Stein und Flöte isimli sevdiğim tek fantastik romanı. Onu filme çekmek de muhteşem olurdu.
  • Paylaş
Bilim kurgu- Fantastik bir film yönetmek isterdim. Kendi alanına farklı bir boyut getiren filmlerden star wars, matrix, avatar, jurassic park olabilir.
  • Paylaş
Jostein Gaarder'ın İskambil Kağıtlarının Esrarı romanı filme çekilecek olsa yönetmeni olmayı isterdim. Başarabilsem Tiyatro metni haline getirip, büyük bir prodüksyon yapamayı da yıllardır düşünmekteyim.
  • Paylaş
Jack London un Martin Eden kitabı hep film olmalı diye düşünmüşümdür.Ben şahsen kaybedenler kulübünün yönetmeni olmak isterdim ama yönetmen olsaydımda Martin Edeni çekerdim :)
  • Paylaş
Herkes kendi filminin yönetme değilmidir zaten :)
  • Paylaş
Kendi filmimin yönetmeni. Aklımdaki senaryoları kağıda dökebilsem kesin yapımcı yönetmen olurum. Bunun için büyük paralarada gerek yok. Televizyonda görmüştüm. Bir site var ve sen bu siteye film senaryonu yazıyorsun siteye üye olan herkez, senaryonu begenirlerse sana bagış yapıyorlar. Bu bagış 1 milyon dolar bile olabiliyor. Ve seçtigin prodüksiyon şirketi tarafından filmin çekiliyor. Bu siteyi bilen varsa adresini verebilirmi?
  • Paylaş
Hayatımın yönetmeniyim zaten filme ne gerek
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

161 Görüntülenme9 Takipçi7 Yanıt

Konu Başlıkları