Bilmek istediğin her şeye ulaş

Hangi hava senin ruhunu yansıtıyor? Neden?

Latin havaları en çok ruhumu yansıtanlar :) Tamam bazı kullanıcılar geyik cevap sevmiyorlar o nedenle bir de düzgün cevap vereyim. Benim ruhumu en çok yansıtan hava bol güneşliden yaz yağmuruna, parçalı bulutludan kapalıya kadar. Sanırım ruhumda bir değişkenlik söz konusu... .
 • Paylaş
I love soğuk hava!

Sıcak havada bir yerden sonra üstünden çıkaracak şey kalmaz, serinlemeye çalışmak eziyet gibi. Ama soğuk olunca hava giy de giy. Gerek battaniye altında gerek soba başında oturmak, bunalınca camı iki dakika aralık bırakıp serinlemek daha kolay.

Favorim yağışlı hava ama. Sakin veya gök gürültülü sağanak farketmez, yağmurlu hava. Kar yağışlı havaları da sakinmiş tipiymiş ayırt etmeden aynı derece seviyorum diyebilirim.
 • Paylaş
4

Bazarov, Eksiyi bastım hiç kusura bakma. Verilen artılara dayanamadım. Bu kötü havaların övülmesine seyirci kalamazdım. Kötü havalardan da kötü havaları seven insanlardan da haz etmiyorum. Teşekkürler :)

Portakallı Ördek, Aaaa niye kusura bakayım. Beğenmeyenler için var sonuçta "beğenme" butonu. Sıcak hava sevenler de beni gıcık ediyor. Olabilir yani.:D

Bazarov, Siz soğuksever cansız,hareketsiz, tatsız, sevimsiz insanlarla muhatap bile olmuyorum hıh :P

Portakallı Ördek, Cansız, hareketsiz, tatsız ve sevimsiz mi? Duuuuuuude.:|

Sonbahar. Nedenini bilmiyorum
 • Paylaş
Yağmurlu havayı seviyorum. Yağmurun yağması ile oluşan o toprağın kokusu bana her zaman huzur vermiştir.Sakin yağan ve toprağın içine işleyen yağmur bereketini ve gökyüzünden inen kuvveti ile temizliği de beraberinde getirir.Ruhumu yansıtan hava ise sıcak yaz günleri, çünkü ne kadar üzgün kızgın öfkeli olsam da her zaman içimdeki sıcak duygular ortaya çıkar. Tıpkı yaz yağmuru gibi duygularım gelip geçicidir.
 • Paylaş
Kesinlikle soğuk olmalı. Sanki soğuk havalarda ortam da sessiz oluyor ve böylece geriye sadece düşünmek ve üretmek kalıyor.
 • Paylaş
İç yakan içkilerin içimini güzelleştiren, etek kaldıran, saçları alabora eden o rüzgarların olduğu her mevsime selam olsun. Sen ne samimi, ne hayta ve içten bi'dostsun!
 • Paylaş
Sıcak olacak, lahana gibi giyinmek zorunda kalmayı sevmiyorum. Daral geliyor kıyafetlerin orasını burasını çekiştire çekiştire bir hal oluyorum. Benim sevdiğim hava durumu sıcak. Şuan bir kez daha anladım 😊
 • Paylaş
Yağmur. Sadece yağmur, rüzgar ve soğuk havayı seviyorum. Üşümeyi seviyorum. Güneşle pek anlaştığımı söyleyemeyeceğim.
 • Paylaş
Sonbahar-hüzün biraz mazoşistçe belki :)
 • Paylaş
Yağmurlu, rüzgarlı ve karlı havalar. İçimdeki çocuk canlanıyor. Mutlu oluyorum. Havalar nasıl olursa olsun sizin havanız güzel olsun:) unutulmaz slogan:)
 • Paylaş
artık havalar daha bir serindir. Böyle havalarda insanın daha çok gezesi gelir. Rüzgar eser saçlarını savurur, ağaç yaprakları birer birer yere düşmeye başlar. Hafif bir hüzün versede, sonbahar en güzel mevsimdir.
 • Paylaş
Mevsimlerden yazsa, nem olmasın. :) Sonbaharsa, henüz yapraklar dökülmeye başlamamış olsun ki içim kararmasın. :) Kışsa, kar yağsın ki çocuklar gibi şen olayım :) İlkbaharsa, saatlerce içime çekmek isteyeceğim lodos essin... Ama tek bir mevsim ve hava durumu seçmem gerekirse, yaz mevsimini ve güneşli havayı seçerim. Yaz demek benim için neşe demek, enerji demek ve çok sevdiğim, balık gibi hiç çıkmak istemediğim denize kavuşmak demek. . .
 • Paylaş
Bir bahar günü akşam üstü saatleri... Ilık bir hava ve hafif bir meltem... Yavaşça omuzlarıma değip çiçek kokuları getiren...
Bir yaz günü akşam saatleri...Gökyüzü bulutsuz, yıldızlar parıldıyor... Ay dolunay, mehtap, yakamoz... Esen rüzgar, içe çekilen deniz kokusu...
 • Paylaş
2

Seyda Kartal, sohbahar sararmış dökülen yaprakların ardından doğmaya hazrlanan tomurcuklar ve direnen papatyalar

Sevgiseli, Ben sonbaharda en çok yağmurdan sonraki toprak kokusunu severim

Sıcak ve bunaltıcı havaları sevemedim sevmiycemde. Kışın soğugundan, aşktan olmadığı sürece de titremekten hoşlanmıyorum ;). Baharın yeniden canlanmasından serinliğinden ve sonbaharın sararan, kızıla boyanmış ağaçların seyrinde serin esintisi olsun. Eee daha ne olsun. :))
 • Paylaş
Benim ruhum günün saatlerine bile göre değiştiği için ilkbahar serinliği, yaz sıcağı, sonbahar renkleri ve kışın soğuğu ruhumu gayet güzel yansıtıyor.
 • Paylaş
Yağmursuz ve karsız ama çok soğuk severim. Aynı ben.
 • Paylaş
Güz aksamüsleri. Kuru soğuk rüzgarsız. Sadece yürümek için yollar daha da bi cekici öyle
 • Paylaş
Gökyüzünde Hiçbir Beyaz Bulut Lekesi Olmadan Deniz Defteden Koparılmış Kağıt Gibi ve Sevdikleriniz Yanınızda Olduğunda ... . . Şükürler Olsun Ki Havanın Yağmurlu Veya Güneşli Olduğunu Görebiliyoruz ...
-- Peki Aksi Olsa ?
 • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

734 Görüntülenme23 Takipçi18 Yanıt

Konu Başlıkları