Bilmek istediğin her şeye ulaş

Hangi hava yolu şirketini, neden tercih ediyorsunuz?

İç hatlarda Sunexpress ve Flypgs. Çok fazla kampanya yapıyorlar ve onları takip ederseniz çok uygun fiyatlara bilet bulabiliyorsunuz.

Mesela geçen hafta İstanbul Sahiba'dan İzmir'e 32 lira gibi bir rakama gittim FLYPGS ile. 
Sunexpress'tende geçen 44.90'a bilet aldım İstanbul-İzmir için.

Hafta içi belirli günlerde uçuşları indirimli oluyor fakat Sunexpress'in dezavantajı da sadece Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan uçuş yapması.Avrupa'dan gelecekler için zor oluyor.
  • Paylaş
İç hatlarda ucuzluk için Pegasus eğer yük fazlaysa thy tercih edilebilir.Dış hatlarda en ucuzları Delta,Lufthansa ve Swiss oluyor genelde.Fakat eşya kaybolmaları ve yük aşımında fazla para almaları sebebiyle biraz daha para verilip daha iyi firmalar tercih edilebilir.
  • Paylaş
Bu yıla kadar Span Air'i tercih ediyordum çünkü gerçekten ucuzdu ve Türk Hava Yolları'yla ortak uçuşları nedeniyle Türk Hava Yolları'nın uçağıyla yolculuk ediyordum. Ama maalesef battı. Artık Lufthansa'yı kullanıyorum. Genelde hep aktarmalı uçuşları oluyor ama beklemem gereken ülkelerde vakit geçirebiliyorum ve diğer hava yolu şirketlerine göre çok ucuza geliyor. Direk gitmem gereken durumlardaysa Türk Hava Yolları'nı kullanmak zorunda kalıyorum.
  • Paylaş
İç hatlarda En ucuzunu tercih ediyorum dış hatlarda ise tur şirketim en iyisini bilir ;)
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

863 Görüntülenme7 Takipçi4 Yanıt