Bilmek istediğin her şeye ulaş

Hangi inploid üyeleri bir arada içeceğine karar verdi gibi. Şimdi mesele nerede ve ne zaman olacağına geldi. Nerede ve Ne zaman?

Hakan (@hakkan) ,Serkan Köse (@serkan) ,Hakan Köse (@hakank) ,Ece Naz Sonat (@lorquina) ,Nazende (@nazende), İlke Winterwitch (@ilkesanlav) ,Bazarov (@kaisersoze) , Kaan Kara (@Simsiyah) , Devrim Deniz Bardakcı (@devrimdeniz) , Ayhan Şimşek (@zindoz98) , Mustafa Kemal Taştekin (@mkemaltastekin) , Güzin Turhan (@guzinturhan) , Uğur Çakmak (@ugurcmk) , Seda Atadan (@sedaatadan) , Kibritci Kiz (@kibritcikiz) , Gökhan Biçer (@Denizcigokhan) , Gökhan Çancılar (@gokhancss) , Rasih Uğur Uyanık (@mimara, Şaman Bayyurt (@chamacon)Düzenle
İçimden bir ses diyor ki, bütün bu ekip bir gece Hangoutta sözleşir ortak bir oturum açar herkes kendi ortamında iken yer içer eğlenir muhabbet ederiz. Dileyen dilediği saate kadar kalır.

Çünkü userların İstanbul, Bursa, İzmit, Bolu ekibi için ulaşım sıkıntı olmasa bile zamanlama belkide parasal sorunları olacak, diğer illerden gelecek olanların ise ulaşım süresi ilk sorun olacak, konaklama, iş yoğunluğu, güvenlik herşey sıkıntı olabilir kafaya göre .

Bi daha diyom bak sıkı bi Hangout gecesi daha eğlenceli olur ilk buluşma için. Sazlı, sözlü , gitarlı , davullu, picamalı, sandwichli, şerbetli, alkollü herkesin meşrebin göre artık.

Teknoloji var kamera var ses var
Hangout yapsanaaa Hangout yapsanaaa : -)
  • Paylaş
Herkesin mesleği işi gücü ve benzerisi gereği yılbaşı gibi resmi tatilin olduğu bir günü önerebilirim.
  • Paylaş
Ben Bursa'da yaşıyorum, her an İstanbul'a gelebilirim hafta sonları. Ama şu sıralar ameliyat sıkıntım var bir 10-15 gün içinde herhangi bir zaman uyar.
  • Paylaş
6

Uğur Çakmak, Geçmiş olsun, alkolle çabuk iyileşirsin birşeyin kalmaz :)

Ece Naz Sonat, Ben de öyle düşünmüştüm :)

Belgi Saygı, Geçmiş olsun. İyi hatırlattın benim de öyle bir durumum var ama benim ameliyat öncesi nadasa yatmam lazım :) Zaten biz karar verene kadar bizim ameliyatlar bitmiş olur.

Ece Naz Sonat, O dönem çok sıkıntı oluyor ya uzun bir süredir o durumdayım ben de :) Sana da geçmiş olsun şimdiden...

Raskolnikov, herkese geçmiş olsun. şimdiden herkese iyi keyifler.

Belgi Saygı, Teşekkürler herkese :)

20 Aralık Cumhuriyet Meyhanesi, Taksim.
  • Paylaş
Sevgili dostlar ben her an her yerde olabiliyorum işim nedeniyle. Geçen hafta istanbul-ordu-hatay-gaziantep-birecikteydim:) bu hafta yurt dışında olacağım. İstanbul tercihimdir. Özellikle 360:) ama sakin güzel otantik bir cafe bar da olabilir tabi:) siz çağırın ben gelirim sorun olmaz. Ameliyatlı arkadaşlar da iyileşip gelsin tabi tentürdiyot kokusu ortamı bozabilir hahahaaa:)
  • Paylaş
Zındık kafirler ☺Yine deElif (@elifbaydogann)'da listeye eklenmeli ☺
  • Paylaş
2

Belgi Saygı, Şaman nerde diyordum bende. Ama yorumun üzerine anladım ki benim hatam. Pardon..

Elif, konunun üzerinden bayağı bir geçmiş ama yine de çok teşekkür ederim^^

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

109 Görüntülenme10 Takipçi6 Yanıt

Konu Başlıkları