Bilmek istediğin her şeye ulaş

Hangi inploid üyeleriyle dışarıda bir şeyler içmek isterdiniz?

Hakan (@hakkan) ,Serkan Köse (@serkan) ,Hakan Köse (@hakank) ,Ece Naz Sonat (@lorquina) ,Nazende (@nazende), İlke Winterwitch (@ilkesanlav) ,Bazarov (@kaisersoze) , Kaan Kara (@Simsiyah) , Devrim Deniz Bardakcı (@devrimdeniz) , Ayhan Şimşek (@zindoz98) , Güzin Turhan (@guzinturhan) , Uğur Çakmak (@ugurcmk) , Seda Atadan (@sedaatadan) , Kibritci Kiz (@kibritcikiz) , Gökhan Biçer (@Denizcigokhan) , Gökhan Çancılar (@gokhancss) , Rasih Uğur Uyanık (@mimarankara) , Gonca Köse (@GNCKSE) , Mehmet Volkan Balbay (@mvolkanbalbay) , Emel Gerçek (@cenin) , Aykut Kardaş (@unknow) , June (@june) , Jolene (@glgnydn) , Yoldan Geçen (@yoldangecen) , Nurcandemir (@nurcandemir) ,( Şaman Bayyurt (@chamacon) ,Cevahir Çakır (@cevahircakir) ismini hatırlayamadıklarım da var artık daha sonra eklerim. Bence şööyle uzunca bir masa ne keyifli olurmuş. Hadi yeni yıl akşamı buluşalım. Herkese uyar bence :))
Arkadaşlar bu arada bu listeyi yeniden yazmaya üşendiğimden Şaman Bayyurt (@chamacon) aşağıdaki listesinden aşırdım. Sonra eklemeler ve çıkartmalar da yaptım. Bazılarını hala eklememiş de olabilirim. Fark ettikçe ekleyebilirim ya da aklına gelen de yorumlarla eklerse sevinirim. Sakın ha bir yanlış anlaşılma olmasın. Ben sadece madem bu kadar insan içmeyi düşler o zaman buluşalım önerisini eklemiş oldum. Sevgiler herkese
  • Paylaş
48

Ece Naz Sonat, Bana uyar. Koşarak gelirim... :)

Ayhan Şimşek, olii şiitt +10 :)))

Winterwitch, :) nerde nezaman saat kaçta :P

Şaman, Bu nasıl bir hırsızlıktır anlamadım :) Uyanııık aradan kendi ismini silmiş aynını yapıştırmışsın...

Yoldan Geçen, İzmir' e mi geliyorsunuz yoksa :P

Belgi Saygı, Ama söyledim :) bir iki eksiklik var ama olsun kimse kırılmasın diyorum
İlke vallahi bilemedim, çoğunluğa uyacağız gibi geliyor :)

Seda Atadan, yeri ve zamanı söyleyin :)

Seda Atadan, köseler bizi diskoya götür mü desek ? duyan var mı?

Şaman, Ahahaha işte teklif budur :)

Şaman, Bence tam orada maraza çıkar ama neyse :)

Belgi Saygı, Nerede ve niye çıksın? Kimden çıkacak?

Belgi Saygı, Diyorum zamanı en uygun tatil haftası olarak yılbaşı gibi geliyor. Nerede olacağını da oylayalım derim ;)

Belgi Saygı, Bu arada @serkan sessizliğiniz gözümüzden kaçmıyor hani :))

Ece Naz Sonat, Yılbaşı yada herhangi bir hafta sonu benim için uygundur gençler :)

Belgi Saygı, yeni soruya gelin gençler :)

Mustafa Kemal Taştekin, Teşekkürler belgi hanım:) ücrette anlaşırsak etkinliğinize katılabilirim:)

Belgi Saygı, Etkinlik benim mi oldu şimdi?

Seda Atadan, fikir insanı oldun bir kere kaçarınız yok belgi hnm :)

Belgi Saygı, Kaçmak gibi bir niyetim yok ki :) Bu soru sorulalı çok olmuş. Cevaplar yenilenip kişiler de beğenince fikrimi sunayım dedim. Kaldı ki ben pek organize insanı değilim. Madem hevesliyiz hepimiz elimizi bu taşın altına sokarız diye düşündüm zira :))

Ayhan Şimşek, Taksim eski hayal kahvesi sokak sonundan sağa girin ce 10 metre ileride solda ISPANAK BAR var. Alternatif müzik yapıyor bahçeli, kapalı alanlı ve teraslı bir mekan. Sevimli olmasının yanında 50CL 6.5TL ve 5 jager 30tl mi neydi neşeli bi mekan :))

Şaman, Ziraymış :P binanaleyh aşağıda hesabı yaptım, hepi topu 10 kişi toplanılabiliyor. Orta boy bir meyhane masası eder :)

Belgi Saygı, İstanbul ise şehrimiz, yerine de siz karar verin. Ben her türlü yetişirim gibi gözüküyor. Zamanı ayarlarsak, olur bu işler. .

Şaman, Yok yaa İstanbul olmasın, bence Kars'da falan yapalım :)

Mustafa Kemal Taştekin, Ben 360 ta olursa katılabilirim:)

Seda Atadan, Ispanak olur bence ? yahut daha oturup sakin toplanabilecek urban olabilir taksim de? beşiktaş derseniz çıtır yapılabilir yahut thales ? @serkan @hakan ????

Sertaç Kunduz, Her yere her zaman geliriz biz... Organizasyon topu kimdeyse uyariz biz.. amma yuzsuzuz ha :)... ama cok yakin zamanda olmazsa daha iyi olabilir sanki..

Sertaç Kunduz, Yalniz mobil patlamis... begenme saygilarim yanit yorum kisimlari.. au anda baska yasayan varsa affola...

Şaman, Evet müdürden beklenen yanıt geldi :)

Şaman, Ben ıspanak sevemem yerine semizotu alsam, hem rakıyla daa iyi gidiyor :)

Mustafa Kemal Taştekin, Semizotu mu hahaaa:)bu ıspanak çılgınlığı nedir acaba? Arkadaşlar orada çalışıyor galiba:))isme bak ıspanak

Nazende @belgisaygi teşekkür ederim...

Belgi Saygı, rica ederiz :)

Rasih Uğur Uyanık@belgisaygi davet için çok teşekkürler. Böyle bir listede yer almak ayrıca keyif verdi. Cümbür cemaat hepinizi Ankara'ya davet etsem, başımın üstünde ağırlasam çok da şahane olmaz mı? :))

Belgi Saygı, Aman ne demek? Ben sevinirim şahsen, uzun zamandır Ankara'ya gelemedim. Özlem giderir sizleri de tanımış olurum. Lakin bu beni aşar, çoğunluk ne derse uyarım. Ben de Kocaeli'de yaşıyorum, İstanbul işime gelir. Ama isterseniz burada çook güzel yerler var. Buraya da beklerim.

Rasih Uğur Uyanık, Daha da çılgın bir fikrim var aslında hazır vakit varken. Abantta inşaatında görev aldığım butik otel pek de güzel oldu hani yani.

facebook.com/photo.php?fbid=149579243402...

Organize olunabilinirse, rezervasyonda ve fiyatlarda avantajlı olunabilir...

Şaman, Bak yaa mimar işte :) ben olsam Erzurum'da yaptığım şu köprünün altında bedava yatarız falan derdim :)

Şaman, Yalnız Belgi, Rasih'i konuşturdun ya bunu özel tebrik ederim. Çok cici bir arkadaş olduğunu hissediyorum (TÜBİTAK başkanı gibi) ama yıllardır konuşturamamıştık :)

Rasih Uğur Uyanık, TÜBİTAK başkanı iyi bişi dimi @chamacon

Şaman, Yok @mimarankara yanlış anlatmışım belli ki, TÜBİTAK başkanı hani tapelerin montaj olduğunu hissetmişti ya ben de senin cici bir insan olduğunu hissettiğimi ve aslında bilmediğimi ima etmiştim. Yani TÜBİTAK başkanı benim hissetme durumuma uygun bir espriydi :) Şimdi ciciye de takabilirsin, cici de bu platformda @ilkesanlav geldiğinden beri yayıldı, onun da senin kişiliğinle sadece yan anlamsal bir bağlantısı var ki, tanımaya değer biri olduğunu anlatıyor, yani kötü bir anlamı yok :)

Rasih Uğur Uyanık, bu kadar uzun açıklamaya ben kaşındım tabi, hak veriyorum ve olanca ciciliğimle bilmukabele diliyorum o vakit.

Şaman, Ben de onu diyorum işte :) Belgi Hocamızı yine de tebrik ediyorum ciciyi konuşturabildiği için :) Yalnız hocam beni çağrımı değil de Belgi'nin çağrısını yanıtlamış olman gözümden kaçmadı ;)

Belgi Saygı, Beni ciddiye alıyorlar, sanırım ben az espri yapıyorum diye :) Üstüne alınacak bir şey yok bence ;)

Şaman, Yav iş mesleki mevzulara gelince ben de süper ciddi ve özenli yazıyorum. O kadar da değil...

119

Hakan, Üstad bak soru -2 puan almış. Be dedim soru saçma diye :)) ama hala yanıtları okumadan - yi basan kafalar var:) artık ne kafası taşıyorlarsa,? Gitti karizma kurban Ben oldum iyimi:)

Şaman, Hep yazıp duruyorum zaten espri anlayışları kıt bu insanların, hemen o eksiyi biraz düzeltelim :) Bilip bilmeden zırvalarını akıtmayı biliyorlar bu bembeyaz, tertemiz sahifelere ama ufacık bir geyikte ürküp eksiliyorlar. Gizlerlerse soruyu hemen bir daha sorar, yorumlarımızı da kopi peyst yaparız merak etme. :D

Hakan, Bunlar içki kelimesine ayarlar ellam, rakı rakı rakı rakı rakı rakı rakı :)

Şaman, Haydi @lorquina sorumuzu savunalım @hakkan soruyu sorduğundan artılayamıyor. Biz gidip onların "Hayatın anlamı ne?", "Hiç dokunmadığın sevgilin bakire çıkmazsa ne yaparsın?" gibi Güzin Abla, Haydar Dümen sorularına eksi veriyor muyuz hiç? cık cık cık

Şaman, RAKI, BİRA, TEQUİLA, FİSKİ, ŞARAP, VOTKA, MALİBU, BAKARDİ, CAMPARİ, MARTİNİ, METAXA, UZO, ALKOL, ALKOL, ALKOL OHHHH BEEE :)

Hakan, badem bıyıklar Son ankette %52 diğerlerini de koy %65 geçemeyiz üstad :)

Şaman, CEP KONYAK, SOKAKLARDA İÇMEK, NARA ATMAK, ORTALIĞA KUSMAK, AİLELERİ RAHATSIZ ETMEK, ALKOL, ALKOL, ALKOL...

Şaman, geçmeyecez ki üstat içecez :)

Hakan, Sosyal sorumluluk gereği belirtelim alkol sağlığa zararlıdır. Içmeyin hatta icenlerle muhattap olmayın onlar kaka insanlardır.

Şaman, Tabii alkol içenler siroz içmeyenler de kasmaktan kanser olur. Sakın alkolle muhattap olmayın. İçenlerden de kendinizi sakının. :)

Nazende , Tanışmaya değer gördüğünüz için teşekkür ederim :)

Şaman, Ne demek @nazende... Kimle muhabbetim varsa onunla görüşmek isterim... :)

Ece Naz Sonat, Bence super bir soru kim eksiledi anlamadim...

Şaman, İçmek fiilini görüp zemzemin bile içilerek tüketildiğini unutan bir kaç kendini bilmez olsa gerek. :)

Ece Naz Sonat, İcmek mi ? O da ne ? :)

Güzin Turhan, Yani yorumlarınızın düzeysiz ve seviyesiz oluşuna ağzım acık okuyorum yani pes diyorum bu kadar düstürsüz olabiceğiinizi düşünemezdim.

Ece Naz Sonat, Ne oldu şimdi?

Şaman, Naapmışız ki? Zamanında sorulara da oy veriliyordu, içmek fiilinin okunmasından bile kıllanan iki örümcek kafa gelmiş soruyu beğenmemiş biz de tepkimizi koymuşuz. Bence Güzin sen gidip o örümcek kafaları eleştir...

Güzin Turhan, Eski yorumlar olduğunu yeni farkettim kusura bakmayın sizleri seviyorum ve görüşmek istiyorum :)

Şaman, Fark etmez Güzin, biz geniş insanlarız, sevgini hak etmiş olmaktan da mutluyuz :)

Belgi Saygı, Liste gayet başarılı kopyalayıp ben de paylaşayım ;)

Ece Naz Sonat, Bu liste en güzeli olmuş :) :)

Şaman, Teşekkür ederim :) Kullanıcıları açtım, unutulan kalmasın diye kopya çektim :)

Ece Naz Sonat, Bu ekiple içilir. :)

Şaman, Bir iki tane içmeyen var ama onlar da bizle çay içmekten mutlu olacaklardır :)

Şaman, Yok cicim, biz çay içmeyeceğiz, içki sevmeyenler biz içerken çay içip eğlenecekler :)

Ece Naz Sonat, Kendileri bilir ne diyelim :) :) Kaç yıldır olacak bir türlü yapamadık...

Şaman, Yok işte benim arkadaşım olan ve dinden dolayı içmeyenler yine de bizimle olmak için gelirler ve başka şeyler içerler, hiç de problem etmezler :)

Belgi Saygı, bence de. . Ayrıca bu ekipte kimse kimseyi yediğine içtiğine giydiğine göre ayırmaz. En azından ben öyle düşünüyorum. (Kopya için teşekkürler) :)

Şaman, Yapalım da alenen yapmak olmaz. Ancak küçük bir listeyle yapılabilecek bir şey :) son haftaların parlayan yıldızı@cevahircakir 'ı atlamışım kullanıcılarda göremeyince tabii ki o da bu listeye girer :)

Şaman, Neyse senle içmeye gitmeyi zaten daha çok istiyorlarmış :)

Ece Naz Sonat, Hahah tabi onsuz olmaz :)

Şaman, Bence masanın en eğlencelisi bile olabilir :)

Şaman, Bu iki arkadaş da uyar bence: @ceyhuncakar , @hkubalic

Belgi Saygı, Kesinlikle onu da ben ekledim ;)

Uğur Çakmak, "Şişede durduğu gibi durmaz ki kafir,
Tutar insana yaşamayı sevdirir" demiş şair. Ne zaman içiyoruz? :)

Şaman, Yukarıdaki yanıtta bir şeyler kaynatıyorlar Uğur, istersen oraya bak :)

Uğur Çakmak, Özet geçsin biri :)

Şaman, Onu da yukarı yaz, burada kaynarsın bak demedi deme sonra :)

Uğur Çakmak, Aynen İstanbul'da publarda meyhanelerdeyim beklerim :)

Şaman, +Serkan Köse
±Hakan Köse belki, muhtemelen bizi gayrı ciddi buluyordur gelmeyebilir.
-Hakkan zaten Ankara'da
+Ece Naz eğer ülke sınırları içinde kalmayı başarırsa gelir.
±Nazende'nin geleceğini sanmıyorum, inanmıyorum aslında, zaten hangi şehirde olduğunu da bilmiyoruz.
-İlke çok uzakta, gelmez
±Bazarov hakkında da pek bir şey bilmiyoruz
-Kaan Kara İstanbul'da değil
±Devrim İstanbul'daysa gelir, değilse gelmez
±Ayhan Şimşek'in de şehri belli değil
±Mustafa Kemal Müdür de Ankara'da sanırım (en havalı isim kendisinin halbuki)
+Belgi kaçırmaz
-Güzin uzakta, alkol de sevmez, yine de yakında olsa gelirdi
+Uğur sanırım İstanbul'da gelir
+Seda kaçırmayacaktır
-Kibritçi yurt dışında
-Gökhan uzakta
±Çancı Gökhan nerededir bilmiyorum
-Rasih belli ki uzakta
±Gonca gelebilir
±Balbay hocamız tam bir muamma hiç bilinmez
±Emel kocası gelirse gelir :)
-Aykut da uzakta, gelmez
±June'u hiç bilmiyorum kafa olarak beğendiğimden listeme aldım ama bir muhabbetim bile olmadı
±Jolene hakkında da bilgim yok denecek kadar az, eğlenceli bir kız olduğu kesin
-Yoldan zaten İmir'deymiş
-Rukiye yurt dışında
±Nurcan'da uzakta, misafir edersek ve tatil olursa gelebilir.
± Cevahir'in nerede olduğunu bilmiyorum
±Ceyhun hakkında da bilgim yok
±Hakan Kubaliç'in de yeri belli değil
Artılar 6 adet
± 16 adet
-'leri saymıyorum zaten gelmiyorlar. ±'ları yarımşardan sayarsak toplam 14 kişi çıkıyor. Onda da bir 1/3 fire verileceği için sizleri çok coşturan toplantıya hepi topu 10 kişi katılıyor :) Orta bot bir rakı sofrası kurtarıyor yani :)

1. Büyük inploid Buluşması :)

Belgi Saygı, :) süpermiş Ama Ece Naz hafta sonuysa katılırım dedi. Ayhan da yer bile belirtti.

Ayhan Şimşek, :)) ehehe Ayhan Şimşek İstanbul Emredin Yeter gelirim ben :))

Şaman, 11 kişi oldu :) Tabii millet +1'lerse 22 bile olabilir ama +1'ler için zor olabilir...

Ayhan Şimşek, bu kalıbalığı paklayacak bir diğer mekan perataksim olabilir nevizade de :)) benden önerilergeliyor ama Ispanak süper de uygun yani :D

Şaman, Bence sponsor bulalım @joshuatree gibi mesela, mekanı da o seçsin.

Ayhan Şimşek, sponsor iyi fikir ilk kadehi onun için kaldırırız bilem :)

Şaman, Sen ne diyorsun, en iyi fikir sponsor :) Hatta her büyüğün başında kadeh kaldırırım kendisine :)

Hakan, Ayın 11-15 i, 20-24 leri haricinde gelme ihtimalim yüksek 1 hızlı tren çuf çuf vardır ellaam :-)

Sertaç Kunduz, Mekan islerini hallederiz yav ama onerilere gore bi ilerleyelim yapariz ellaam.. eskiden bulusuyoduk en buyuk bulusmada 15 kisi kahvalti etmisligimiz bile var macka'da... :)

Belgi Saygı, ya bir de senin için gelmez diyorlardı @hakkan
bu durumda +1 daha

Şaman, Vay vay vay kimler de teşrif ederlermiş :)

Hakan, İdiotum ya anca karar verdim.

Şaman@taylandagli bu çocuk da iyi birine benziyor

Belgi Saygı, Kahvaltıyı da sabaha ulaşınca yaparız artık :P

Şaman, Büyüksün Belgi Hocam saygıyla selamlıyorum

Şaman, kahvaltı felan diyor çocuklar yahu :D

Belgi Saygı, Bravo ben de onun ismi neydi diye düşünüyordum. Lakin onlardan hiç ses yok mu?

Belgi Saygı, :) Ben büyük olmayayım üstat, rakılar büyük olsun ;)

Şaman, Kahvaltı Çakmak Kahvaltı salonu Çarşı, üstüne tanımam. Gece için de önce Çarşı'da mesela Babalık'da rakı balık ama ölçüsünde, üstüne Reasürans benim tercihim olurdu.

Şaman, Reasürans iki ucu açık pasaj olduğu için hem çok soğuk değil hem de sigara içenler de ortamdan kopmayıp, daha doğrusu içmeyenler de bütün eğlenceliler dışarıda durduğundan dışarı çıkmayıp güzelce eğlenmeye uygun

Şaman, Cümleyi toparlayamamışım hocam lütfen toparlar mısın ;)

Belgi Saygı, Peki zaman konusunda da hem fikir olunursa bu büyük buluşma gerçekleşecek sanırım

Belgi Saygı, Hangi hoca? hangi cümle? :)

Şaman, Yalnız bu ilkel ortamı da WhatsApp grubuna çevirebiliyoruz ya bunun için ekistradan rozet almalıyız @serkan kızım sana söylüyorum @hakank sen anla :D

Belgi Saygı, Lafımı da atarım unutmam dedi @chamacon :)) Yok mu üstüne alınan?

Şaman, Neyse ben gitarıma dönüyom, burada yazı çok, müzik yok :) Siz yazın ama sıkılmayın, yarım saate yine bakarım :P

Şaman, Şimdi ben admin olsam ve böyle edepsiz üyelerim olsa @'den sonra kendi rumuzumun yazılabiletisini kapatırım hatta kapatmam bir bug gibi yapmasını sağlarım, mesela ismim yazılır yazılmaz isim silinir ve sayfa en yukarı scrollanır ama bu çocuklar çok kibar :) @serkan @hakank böyle hinlikler de yapmıyorlar :DDD

Hakan, Kravat takıcaz mı.

Nazende @chamacon Ankara' da yaşıyorum. Hisleriniz kuvvetli :) Tahmin ettiğiniz gibi katılamayacağım.

Belgi Saygı, Hayır canım ne kravatı baloya mı gidiyoruz Hakan Bey? Ama sayın Nazende işlerinizi ayarlayıp belki iştirak edersiniz diye yine de bekleriz diyorum. :)))

Nazende , Teşekkür ederim Belgi hanım. Kahvaltıda muhabbetinizin devamına dahil olmayı çok isterim. Ama işlerim yoğun:(

Hakan, Kahvaltıda bal olmazsa gelmem :-):-)

Nazende , Tamam ballar benden yeterki gelin:))

Belgi Saygı, @Nazende hem gelmiyorsun hem de ballar benden diyorsun. @hakkan gelmemek için bahane yaratma baldan datlı diller yetsin sana :)

Nazende , Belgi hanım kargoyla yollarım hiç sorun değil. Yeterki Hakanın bahanesini ortadan kaldırayım:)

Devrim Deniz Bardakcı, ..Bütçe Uzm. Hakan, Şaman Bey, Ece ve sevgili Belgi hanımla tanışmayı/görüşmeyi çok isterim lakin İstanbul'da buluşma fikrine nedense sıcak bakmıyorum gelin şu buluşma organizasyonunu "BAŞKENT" yapalım :)

Şaman, Bütçe uzmanı zaten Ankara'da, kalanımız İstanbul çevresinde. İki kız İstanbul'un köylerinden gelecek ☺ Bursa ve İzmit yani...

Belgi Saygı, yaaaa köylüyüz biz. Olur mu olur ben de sizi tanımak isterim Devrim öğretmenim :) Umarım zamanda anlaşabiliriz.

Şaman, Devrim öğretmenim, öğretmenler gününüzü kutlarım. Ben de sizinle tanışmak isterim ama uygun zamanı bulmak kolay olmayacak, Angaralıyım ama ikametim İstanbul'da.

Devrim Deniz Bardakcı, ..çok teşekkürler Şaman Bey, inanın sizlerle görüşmeyi çok isterim tabii Güzin hanım da isterse şayet. Her halukarda şartları zorlayıp bi İstanbul anısı yaparız anısı biz oluruz o sokakların ;)

Şaman, Kimbilir Devrim Örtmenim, bakarsınız benim de yolum Angara'ya düşer, bütçe uzmanı kardeşimiz bize süpper Angara turu yaptırır.Ben Angara'da olsam mutlaka kontağımı sürdürür fırsat buldukça @hakkan'a takılırdım. Tavsiye ederim ☺

Güzin Turhan, Devrim örtmenimle örtmenler gününüz kutlu olsun örtmenim diyor sizle birlikte gitmeyi ümit etmekle yetiniyorum ama şaman abi siz ve hakan fenomensiniz cevahir kardeşimde zaten allahına yan bakıyor siz sağ ben selamet modunda :))

Şaman, Estafrullah Güzin, hepimiz birbirimizden öğrenip gelişiyoruz. İyi ki sen de katıldın aramıza. ☺

Elif Ucar, Tillykke med din laererdag Devrim :)

Şaman, Ouvv Devrim Örtmenim Danimarkaca da mı biliyor ☺

Devrim Deniz Bardakcı, ..danca da bilmeyağ mı :D

Devrim Deniz Bardakcı, ..mange tak Elif ;)

Şaman, Abovvv cidden biliyor yav ☺

Hakan, Hvad der foregår her. diyorum daha da birşey demiyorum :)

Devrim Deniz Bardakcı, ..der foregår alt muligt kære Hakan :)

Hakan, alt vil være fint. :)

Belgi Saygı, Allahtan google translate var benim gibiler için :))

Elif Ucar, Ja, alt skal nok gå :)

Şaman, Hvad taler du om hemmelighed fra mig?

Şaman, alt, men nogle ting kan ikke helt sikkert være rart ☺

Devrim Deniz Bardakcı, ..hvad mener du med hemmelighed Şaman?

Devrim Deniz Bardakcı, ..sanırım Dancanın Türkce çevirisinde minimize yanlışlıklarınız mevcut. Sizlerden gizlimiz saklımız yoktur haşa :D

Şaman, Skriver du ser look fra Google Translate, hvor Anatolia børn? ☺

Hakan, yoooo benim ana dilim :)))))) de son 150 yıldır biraz unutmuşum :)

Devrim Deniz Bardakcı, ..google'adan çeviri yaptığınız aşikar :) aşkolsun Şaman hepimiz Anadolu çocuğuyuz kuşkunuz olmasın sevgimdesiniz ;)

Hakaninploid.com/belgisaygi belgi hocam kendinize haksızlık etmeyin ülke biliyor en iyi danca yı sizin bildiğinizi. guuugıl da kimmiş :)

Belgi Saygı, Ülke beni yanlış tanımış o zaman danca bile diyemem ben :))

Hakaninploid.com/chamacon şaman arada norveççe ye girmeyeydin iyiy di üstad :) henipimiz danız :) #direndan :))

Şaman, Norveççe yok, Google danca diyorsa haklıdır. inploid.com/devrimdeniz siz de bizlerin sevgisindesiniz. Belgi hocam @hakkan ve ben google'dan bakıyoruz belli ki ☺ Devrim örtmenimizi bilemedim...

Belgi Saygı, ja præcis jeg gør det

Şaman, Vi vågner op i slutningen af BELGI Coach ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Şaman, Fremover når du får her fra det officielle sprog i

Belgi Saygı, ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Jawair Chaker's, Ben istanbuldayım yeri ve zamanı bildirirseniz gelirim usta fenomenim Şaman abimdir ☺☺☺

Nurcandemir, yorumlar kitap gibi olmuş, güzel de olmuş, Şaman' nın çay sözü vardı...

Şaman, O çay içilecek ☺

Daha yeniyim be hocam:)
  • Paylaş
Ben böyle @ koyup yazmaya çok üşendiğimden isim olarak diyeyim. Ki isimlerde pek aklımda değil doğrusu... Belgi, Şaman, Köse kardeşler, Ayhan, Hakkan, Ece, Kaan Kara, Nazende vs... Çok var ancak isimleri anımsayamıyorum. Buluşma için akdeniz sahillerine, Antalya'ya bekleriz efenim. =)
  • Paylaş
3

Şaman, Antalya'da işim olmaz ☺

Winterwitch, bi teşekkür et be efenim ne kadar naziksiniz de, hemen gelmem diyo :P
bana bu siteye ilk üye olduğumda dediydiler senin için kaprisli uyuz falan diye inanmamıştım ben ama... :P

Şaman, Çok teşekkürler İlke Hanım, güzel yemeklerinizi tatmak için sabırsızlanıyorum. Kısmet olur da bir gün Antalya'ya yolum düşerse görüşmek ümidiyle...

Çok değil şu üç kişiyle acayip muhabbet döner;
Şaman Bayyurt (@chamacon)
Serkan Köse (@serkan)
Hakan (@hakkan)

Şaman ve Serkan benden daha fazla TED konferansı verebilecek kişiler :)) E birininde tüm bu ciddiyeti karikatürize etmesi lazım. O da geriye kalan beyefendi oluyor :)
  • Paylaş

Ne saçma bir soru bu, soru bankasından bulup üstüme aldım, Saçma ama hoş konu @serkan ve @chamacon la rakı içiçez bi ara, ana Ben de 3 erkek aynı alanda olmak sıkıntı yapar o sebeple ayrı ayrı buluşcam :)

  • Paylaş
36

Ece Naz Sonat, Niye sıkıntı olsun ya ama raki dedin mi bensiz olmaz ayrica bu soruya ben de cevap yazicam birazdan.

Hakan, Bu şikayetde neyin nesi yaw :)

Ece naz sonat " Niye sıkıntı olsun ya ama raki dedin mi bensiz olmaz ayrica bu soruya ben de cevap yazicam birazdan." Böyle bir not yazmış sadece, acaba benim gibi sakar birisi yanlışlıkla mı bastı şikayet tuşuna mobil kullanımda çok sık ölüyor bende, @burhan @hakank

Şaman, Bence @lorquina'yı da çağırırız, belki bizle takılmak ister. O zaman üç erkek olmayız. :)

Hakan, Içimden bi ses bu ekip çok içer diyo :)

Şaman, Başımızdan bir büyüğü eksik etmeden geceyi geçiririz :)

Sertaç Kunduz, Valla 21 Aralık'ı atlatırsak bunu organize edelim derim :)

Hakan, Kaldı 40 dakka ha gayret :)

Sertaç Kunduz, :) Burda hava fena bozdu, vay başımıza gelen :)

Şaman, Ora nere hocam? Aslında bugün içilmeliydi :)

Şaman, Ohh bee sonunda soru nötralize olmuş :)

Şaman, Son onbeş dakika, hadi hakkınızı helal edin :)

Hakan, Son 3 dışarı çıkıp karşılık vercem, :) catisarak olcem

Sertaç Kunduz, :) istanbul burası, maslak... soğuk var çok... bu dünyanın sonu esprisinin soğuğu :P.. diye iiğrenç de bir espri yapiym iyice soğusun :)..

Şaman, Bura da Gayrettepe, komşu sayılırmışız. Kıyamet koptu galiba en azından 13:11'de İnternet koptu :)

Sertaç Kunduz, :) hemen geri geldi ama :) abi görüşelim mutlaka istanbul'daymışsın ne güzel...

Sertaç Kunduz, Paris'e göktaşı düşmüş haberleri geliyor şu ara ordan burdan bu arada :)

Hakan, Burası ankara. Kıyameti bilmem de melih gökçek koptu, 2 cm kar yağdı her yer kaza. Buz rezillik.

Şaman, Hocam görüşelim tabii :) Meteora baktım Ocak 2011 tarihli o haberler google'da.

Hakan, Paris hilton don giymeden sokağa çıkmıştır, sıkıntı yok raaad olun :)

Şaman, Paris Hilton donsuz sokağa çıkıyor ve ben orada değilim, işte kıyamet budur :)

Sertaç Kunduz, :) ben incelemedim haberi ama bit yenigi vardır kesin derken 2011 çıkmış zaten :).. @hakkan üstad fırsat olursa gel istanbul'a bir örganizasyon yapalım 2013 de geldi bak artık zamanıdır :)

Şaman, Evet @hakkan mutlaka gelmelisin, bak beni yalnız başıma istemiyorlar :)

Hakan, Makinayı mini bi custom yapıyorum bu arada kışta yoğunluğunu atar. Temiz bir hava da gelirim inşallah. Marduktan sıyırdık ya gerisi kolay, yalnız ne de olsa olecez diye Ben işi gücü bırakmıştım önce bi iş bulayım, nereye kadar horgucten dimi :)

Sertaç Kunduz, Yok biz gene bulusalim @chamacon üstad :).. Ama ayrı bir organizasyon da sözümüz olsun... Custom makinayı merakla bekliyorum :). Benimki soğukta garajda, kar kalksın ayağa kaldırıcam :).. Gene bir kablo konnektör hatası oldu geçenlerde ama düzelttik neyse sonra.. Çok nazlı çok :)..

Şaman, Aynen üstat, ben de işi bıraktım bir süredir, para da anca bu güne kadardı. Bana da yeni projeler lazım. Var mı bildiğin köprü neyin yaptırmak isteyen? :)

Şaman, Tamam @serkan hocam, şu kıyamet ekonomik krizini bir atlatayım, bir meyhane felan yaparız beraber.

Hakan, Makina daki şansa bak garaj da kış geçiriyor, ballı motormus yaw :) benim ikiside sokakta tir tir titriyorlar. Yok öyle ciddi bi custom değil serkan biraz gidon yükselecek , manifolta check valve takılacak, blok led yapılacak motora , alüminyum pagler takılacak, bir de fren ve vites pedalları büyüyup paslanmaz yapılacak. Üstad köprü diyon da köprüler satıldı, geç kaldın yenisini de yapmazlar gari.

Sertaç Kunduz, :)... @chamacon , mutlaka görüşelim iki laflayalım gayri...

Sertaç Kunduz@hakkan daha ne olsun abi ben gidonu azıcık yönünü değiştirttim o bile farketti kullanım ve görüntü açısından :)...

Hakan, Evet gidon çok değiştiriyor görüntüyü , 10.5 cm yükselttim daha maskuler oldu.

Ece Naz Sonat, Çok muhabbetler dönmüş bence sonuca bağlayalım bu konuyu bir an önce :))

Ece Naz Sonat, Yalnız kendimi hemen dahil etmiş oldum ama neyse :))

Hakan, Senin schengen vizen var.:)

Ece Naz Sonat, Ben de oyle dusunmustum...

Eksilere düşürecek birşey göremedim+1 benden olsun:)

  • Paylaş
Erkeklerden Şaman sensey. Kadınlardan ise sevişme ihtimalim olanlarla:)
  • Paylaş
292

Şaman, Aman üstadım, teşekkür ederim de inploid kadınları gömmüşler yanıtını :) Neyse iki taraflı da mesaj alınmış olmalı. Doğru söze bir tek arada bir benden gelirse tahammül ediyorlar. İyi değerlendirmeden basmışlar eksileri :)

Mustafa Kemal Taştekin, Hakkatten iyi eksilemişler:) rekor kaçtı?

Mustafa Kemal Taştekin, Kadınlar genelde beni ve esprilerimi anlayacak bir tür olmadığından onlara sadece yatakta tahammül edebiliyorum:)

Şaman, Sorma, anlayanları da var da onlar da iyice deli oluyor. :)

Şaman, Bence öyle değil Mustafa Kemal üstat tamamen açık görüşlü ve muhafazakar toplumun sosyal iletişim kurallarını artık takmayacak kadar olgunlaşmış. Hatta onların gerçekten önemsiz olduğu ve dürüstlüğün insan ilişkilerinde o kurallardan daha değerli olduğunun farkına varmış. Kaldı ki yazdığını ben yapsaydım "aman ne kadar şirin" der artılarlardı... Ye kürküm ye dünyası, anlayana...

Şaman, Nirvana abartısını Mustafa Kemal üstat da beğenmezdi ama yaşının olgunluğunda bir insan işte yani olgunluk derken espritüel olgunluğundan da bahsediyorum.

Şaman, Neyse ben sustum koskoca müdürü çekiştiriyoruz burada, belli ki müdür iş peşinde... Gelsin kendi kendini savunsun :)

Şaman, Rekor da ilginç, bende en fenası -5 var :) @serkan - rekoru nedir?

Şaman, İşte bunlar bilmek istediğimiz şeyler @serkan - rekoru + rekoru hangi yazıdadır, hatta sıralama, en beğenilenler ve en beğenilmeyenler olarak haftalık, aylık, çeyrek yıllık, yıllık ve tüm zamanlar. En çok okunanlar aynı şekilde. En çok paylaşılanlar vb liste uzar gider de sadece ilki bile iyi bir başlangıç olur. Yahu porno siteleri bile sunuyor bize bu imkanı... :D)

Şaman, Yav Serkan üstadım, kırmayın bizi şunu da bir ayarlayın da daha da eğlenceli olsun burası

Şaman, geç gelmiş pardon yapacaz demişsin zaten :)

Şaman, abovv diyorum aklıma fecii bir şey geldi :) şimdi senle buradan sohbet ediyoruz ya, yukarıda (1) gördüğümde F5, ya da güncelle tuşu ya da hatta yanıtı yorumla tuşunun yanında bir yanıtı al tuşu olsa ve herhangi birini yaptığımda ya da al tuşuna bastığımda tam bu ekranda kalsam :) hemen yanıta devam etsem :)

Şaman, Bir de eksilenmekten görünmez olmuş bir yanıtın altında muhabbet ettiğimizin farkındasın değil mi? Sanki biraz manidar :) neye manidar olduğunu ben de bilmiyorum.

Şaman, Liste bitmeeez, o biterse lustrale geçersiniz :D

Şaman, Aslında listeyi canlı tutarak kardeş başı ayda bir elli kaat hak ediyorum. :)

Şaman, Acaba diyorum, bek şimdi tam da eksi rekoru olmaya namzet bir yazının altında yazıyoruz ya, bu yazılar karartılmasa da en çok eksi alan yazıyı da sayfanın en altında net görsek daha doğru olmaz mıydı? Mesela ben bu yanıtı sevdim hatta ona eksi rekoru için bir eksi de ben veririm :) rekorluk değilse de beğendiğimden artı veririm....

Şaman, Karartılmış değil ama beyaz üstü kirli beyaz görünüyor o da. Abi sizin bu grafikerle koyu font derdiniz nedir. Siz mühendis insanlarsınız, yapmayın, bize de yazık, gerçekten ittire kaktıra koyultturduğumuz fontlar bile çok açık. Bir sürü de mühendis kullanıcı var burada, hepsi de görüyor sizin kavgayı. :) Bakın grafiker iç mimar gibi bir şeydir, zevke bakar ergonomiyi düşünecek kafası olmaz...

Şaman, Bana şu anda buraya yazmak ciddi ızdırap veriyor, göremiyorum, çok zorluyor beni. Sadece bu silikleşmiş kısım değil her yer aynı, grafikerin patronu sizsiniz. Tüm fontlar iki derce koyulaşmalı ve bu hala beyaz üstü kirli beyaz kısımlar normalize edilmeli. Ya da benim yaşımdaki kullanıcılar istemiyorsunuz demek... Yeni girsem okuyamıyorum diye anında çıkarım buradan. Bilgi kimsenin tekelinde değil artık açar google'ı ergonomisi düzgün bir yerden bakarım.

Mustafa Kemal Taştekin, Benim yazı beyin fırtınasına dönmüş sevdim bu durumu:) termometre -7 yi gösteriyorsa hasta olma ihtimali var demekki sıkı giyinmek lazım:)

Şaman, Üstat bunu aslında beğendiğim için beğenmedimledim, bakarsın rekor olur diye ☺

Mustafa Kemal Taştekin, ben beğenmeyenleri neden göremiyorum aceba:)

Şaman, Ne güzel olurdu di mi ☺ Hiçbirimiz göremiyoruz. Gidip adamın ya da kadının tüm gönderilerini beğenmedimlemeyelim diye bir önlem.

Şaman, -9 süper yalnız, hatta takviye de çağırabiliriz, rekor -13'müş, @hakkan , @simsiyah hadi bi el atın da yanıtı rekora taşıyalım ☺

Mustafa Kemal Taştekin, evet arkadaşlar yardım lütfen:)

Hakan, Mart kedisi misali Bu çiftleşme güdüsünü alenen dile getirdiği için miyav miyav boşa gitmesin diye takdir eksiledim.

Şaman, Hadi arkadaşlar rekora gidiyoruz ☺

Mustafa Kemal Taştekin, Allah'ını seven eksiye bassın:)

Şaman, Başka kimleri çağırsak? @lorquina @belgisaygi @nazende @ilkesanlav @zindoz98 @portakalliordek @ugurcmk @guzinturhan @devrimdeniz @birkanaydin @cevahircakir @sedaatadan @gokhancss bakın kızlar, utanmadan bir erkeğin gerçek dürtüsünü yazmış, beğenmedimlemediyseniz bi zahmet beğenmedileyiverin, erkek ve diğer arkadaşlar, rekora gidiyoruz, hadi bi zahmet beğenmedimleyiverin.

Şaman, Müdürüm bu kıyağımı unutma ☺

Ece Naz Sonat, Ben beğenmedim zaten :)

Ece Naz Sonat, Kaçırır mıyım bunu :) :)

Mustafa Kemal Taştekin, Eyvallah Şaman sensey:)

Mustafa Kemal Taştekin, Mersi Ece Hanım:) böcekten de korkmuyorum ama iyi oldu yine de:)

Mustafa Kemal Taştekin, Hahahaaa dur yaa sesli güldüm:)

Şaman, Abi -20 yapsak, tüm zamanların kırılamaz rekoru olur, istemez misin, ben isterim valla öyle bir gönderimin olmasını. Bana da böyle bol eksi olursa ben de destek isterim...

Ece Naz Sonat, Az kalmış 20'ye, devam.

Mustafa Kemal Taştekin, Tabi isterim zevk duyarım hatta:)

Mustafa Kemal Taştekin, Ece Hanım sizden de davet bekliyoruz yardım edin:)

Belgi Saygı, Ben zaten eksilemistim kı ;) ama eksi rekorunu da hakettigini düşünmüyorum. daha fazla hak edenler var. geri mi alsam acaba?

Mustafa Kemal Taştekin, Yok abla dur her eksi değerli şu an bizim için:)

Şaman, Ellem eksilerken iyi, bakıyorlar rekora gidiyor, su koyuvermeceler başlıyor... cık cık cık

Şaman, Haydi kardeşlerim, arkadaşlarım, Romalılar, rekor egalasyonuna 1 kaldı ☺

Mustafa Kemal Taştekin, Evet yani sevişmiyosunuz bari eksileyin:)

Belgi Saygı, Yahu derdiniz ne sizin :) Komikler...

Hakan, Libido tavan, hatun işleri yavan demeye getiriyor Belgi hocam :-):-)

Mustafa Kemal Taştekin, Eksi bul bana lütfen noooluuur:)

Şaman, Ne derdi yahu, pazar eğlencesi yapıyoruz işte... Benim derdim hem sevdiğim yeni arkadaşımız Mustafa Kemal ile ilişkilerimi güçlendirmek, hem ona bir rekora imza attırmak, hem de rekorda benim de ismimin bulunması ☺ Bir gün en iyiler ve en kötüler listesi yapıldığında en kötüler tarafında listenin başında ben de olmak isterim ☺ En iyilerde de zaten başlarda bir yerde olurum ama en kötülerden de pörtlemek hoşuma gider doğrusu, yanıt benim olsa kendim için de daha çok eksi almaya çabalardım...

Şaman, Zaten artık alea iacta est... Bekliyoruz, en geç yarın rekor kırılmış olacak ☺

Nazende , Prensip olarak eksi butonu kullanmıyorum.

Şaman, Çok teşekkürler @nazende sen mi verdin rekor eksisini?

Belgi Saygı, :) Vallahi bu konuda en iyi çalışmayı yapabilecek arkadaş Şaman o da elinden geleni yapıyor zaten :))

Şaman, An itibariyle inploid eksi rekoru egale edilmiştir ☺ Bu rekor yarın kırılacak...

Belgi Saygı, bence bu sitede Şaman hariç herkes bu yoruma eksi vermeli. İçebileceği tek adam varsa özelden yazsın arkadaş. Rekor yetmez herkes bassın eksiye... Nasıl ama ;)

Şaman, Ben niye eksi vermiyor muşum? Bu sayede ben de en kötüler listesinin başında olacam ☺

Şaman, Kaldı ki arkadaşım beni onore etmiş, onun rekoruna yardımcı olmak boynumun borcudur ☺

Belgi Saygı, ☺☺☺☺☺☺☺

Mustafa Kemal Taştekin, Yani diğer erkek arkadaşlarım alınmasın yeniyiz buralarda tanıdıkça kaynaşırız:) bayan arkadaşlarla tanımadan da kaynaşabilirim:)

Hakan, Hayırlı olsun -14

Mustafa Kemal Taştekin, Hehehe ıspanak barmıydı:)

Şaman@serkan rekor kırılmıştır. Artık bir en iyiler ve en kötüler listemiz olsun isteriz ☺ Artık bizi bir 360'a götürürsün müdürüm ☺ O kadınlar konusunu biz çok dile getirdik o şekillerde müdürüm, bu mecranın kadınları bir garip, sadece kadınları değil erkeklerinin de çoğu muhafazakar, kadınlarda bir işe yaramadığı gibi yanıtların da hep en alta düşer.

Mustafa Kemal Taştekin, Tabi sensey ekibi sen belirle:)

Hakan, Biri 360 mı dedi. Sebastian atımı, kırbacımı çizmelerimi, meme ucu gösteren şile bezi gömleğimi hazırlayın istanbula gidiyorum.

Şaman, Ekip hazır, zaten ineğin olduğu yere sütle gidecek değiliz ☺

Belgi Saygı, Hoop noluyor burada? Kahve muhabbettine döndü size dördüncü de lazım olur

Mustafa Kemal Taştekin, Bu kız çok huysuz:)

Şaman, Ne kahvesi, itiraz ettiniz, eksilediniz, karaladınız, elbirliğiyle rekorumuzu kırdık ☺ şimdi de kutlayacağız. Ben 360'a süt götürme taraftarı değilim ama taraftar olanlar olabilir ☺

Şaman, Belhi Hocam @hakkan 'la anlaşın artık ☺

Nazende , Mutluluğunuz için -15 benden:))

Belgi Saygı, sohbet hesabı kahve ağzına bağladınız diyorum. Sanırım 360'a giderken dördüncü'ye ihtiyacınız olmaz ;) taş dizecek haliniz yoktur herhalde :)))) belki sayarsınız ama yerdeki karoları ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Mustafa Kemal Taştekin, Aynen John Waynen:))

Nazende , Yalnız -15 pembe renk bu bir işaretmi:)

Şaman, Birtanesin @nazende

Belgi Saygı@hakkan 'la neden anlaşacakmışım?

Şaman, Belgi kopyalama gülücüklerimi, nasıl yapıldığını bilmeden onları kullanmak harammış ☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻

Belgi Saygı, prensipler böyle yıkılır... helal sana @nazende :)

Mustafa Kemal Taştekin, Mersi nazende hanım:)

Şaman, Ben yanımda +1 ile 360'a gitmem, Mustafa Kemal de gitmez gibi geliyor bana ☺ bir tek @hakkan kalıyor +1'e sahip çıkacak da ondan...

Belgi Saygı, Helal etmesen nolur ki; hepimiz yanacağız o vakit ☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻

Mustafa Kemal Taştekin, Şaman sensey biraz önceki aynen John waynen sanaydı bi kere daha tekrar:)

Şaman@nazende o pembeyi bizim çocuklara grafikerleri bulaştırmış, bir türlü tamamen temizletemedik. Hatta başta çocukları öyle bir inandırmıştı ki renk kodlarını ölçüp, Photoshop'da karşılıklarını bulup, pembe olduğunu ispatlamamız gerekmişti ☺ Aslında ben tüm sitenin pembe olmasını kabul eden tek kişiydim sanırım, yalnız şu kenarlardaki boşluklara illa da mor çiçekler olsun dedim, çiçek yapacaklarına pembenin rengini açtırmaya uğraştılar ama ancak bu kadar başarabildiler ☺ Sanırım grafikerleri oldukça eli sopalı biri ☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻

Belgi Saygı, neee +1 ben miyim? Yok arkadaş siz beni anlamamak için direniyorsunuz inatla ☻☻☻☻ Hakan'ı bilmem ama siz ikinizin yanına +1 olur muyum ben? ben ısrarla diyorum, muhabbet kahve muhabbetine döndü. Sen +1'in hesabındasın olmadı iki gözüm ☻☻☻☻☻☻☻☻☻

Şaman, üstat anlamadığımı mı düşündün ☺ Belgi hocam gerçekten dahil mi diye baktım...

Şaman, Kahve muhabbeti değil kutsal av sahalarına giderken kadınlar köyde bırakılır diyorum...

Belgi Saygı, Olmadığım anlaşıldığına rekorda katlanmasa da kırıldığına göreee ben kaçar efendim. İyi pazarlar hepinize ☻☻☻

Şaman, Hocam ne içiyorsunuz. Avrupa'da falan mısınız, bizim memlekette bulunmaz böyle kafa yapan maddeler?

Mustafa Kemal Taştekin, Emeği geçen herkese başta Şaman sensey olmak üzere teşekkürler:) şimdi sıra 360 ın gununu belirlemede:) isteyen kızlar da gelebilir sıkıntı yok neticede herkesle aynı anda sevişemem:)

Şaman, Rica ederiz üstadım. Rekor deyip geçmeyelim sonuçta ikinci turda çağırdıklarımın hepsi kadın, sıra sıra eksileyecekler ve -20'lere ulaşacağız ☺

Şaman, Üstat site rekoru için -1 topluyoruz, rica etsek sen de verir misin ☺ Rekoru kırdık ama çıtayı yükseltebiliriz.

Şaman@gokhancss adamın dibisin, teşekkürler ☺

Gökhan Çancılar, Canınız mı sıkıldı :)

Şaman, Can sıkıntısından ziyade hani tavla oynarken bir anda mars olabilitesini görür ve taktiğini tamamen değiştirirsin ya. Bu yanıt da dün akşam -9 olmuştu sanırım, rekor olabileceğini gördük ve üstüne oynadık ☺

Hakan, Ve Gökhan kapıyı tekmeler WTF :-):-) züper girişti walla :-)

Ece Naz Sonat, Az kaldı sabaha tamam bu iş :)

Mustafa Kemal Taştekin, Destekleriniz için teşekkürler Ece Hanım:)

Ece Naz Sonat, Ne demek her zaman.
Çok fazla organize edemedim bu gece ya ama yarın hedefe ulaşamazsak başka yollara başvurmayı düşünüyorum.

Şaman@lorquina ne sabahı rekor kırıldı bile, sadece çıtayı yükseltmeye uğraşıyoruz. Baktım en eksilim -5, bu rekoru zaten ben kıramazmışım ☺

Mustafa Kemal Taştekin, Sapığım ama rekor bende:)

Ece Naz Sonat, Bence daha kötüsünü yapabilirsin Mustafa Kemal Taştekin.

Mustafa Kemal Taştekin, yarın senin desteklerinle -30 u bulurum bence:)

Winterwitch, Beğenmeme tuşunu kullanmıyorum.

Şaman, Havan batsın @ilkesanlav ☺ ne olur ki bu rekora sen de katkıda bulunsan... Ben de böyle arkadaşça bir ricayı reddetmeni anlamıyorum.

Şaman, Prensip ilkel insanlar için vardır, tutunacak bir şeye ihtiyaç duyup kendi dogmalarını kendileri yaratırlar. Dogmasız güzel bir yaşam için elele ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Mustafa Kemal Taştekin, aynen john waynen sensey:)

Şaman, Benim için -30 en az +30 kadar değerli olurdu ☺

Mustafa Kemal Taştekin, ne takıntılı insanlar var yaaa:)

Şaman, ne geldi ☺

Ece Naz Sonat, Yahu daha kötü bir yanıt olduğunda toplanıp yürüyüş falan yapıcaz heralde :) :) Bence ortalama kötülükte bir yanıttı. :) :)

Belgi Saygı, İlke'den beklenen eksi. Yanılıyor muyum?

Mustafa Kemal Taştekin, mersi ece hanım:) tabi yani herkes kiminle içeceğine de sevişeceğine de kendisi karar verir:)

Şaman, Ne fark eder Ece bir oyun oynayıp eğleniyoruz burada ama bi akşam üzeri yürüyüşüne de varım ☺

Ece Naz Sonat, :) :) Güzel eğlendik ne yalan söyliyim :))

Şaman, Kaldı ki bence yanıt süper. Tam noktayı koymuş. Gayet dürüst ve gerçekçi bir yanıt, bence en tepeye olmasa bile bizim güzel listelerimizin hemen altına ait.

Ece Naz Sonat, Ona lafım yok, gerçekten ne istediğini bilen ve dürüst bir insan kendisi :D

Mustafa Kemal Taştekin, 'Quae nocent docent' yani yaralayan şeyler öğreticidir:) hanımlar biraz incindiler ama bak beni tanıdılar ne güzel:)

Belgi Saygı, Sizi tanımaktan onur duyduk efendim...

Mustafa Kemal Taştekin, o onur bana ait hanfendi:)

Şaman, Mustafa Kemal üstat bak ben senin yaptığını yaptığımda bana böyle davranmıyorlar aslında ☺

inploid.com/d/197/kadin-erkek-uzerine-ko...

Şu tartışmadan ilk 10 yanıtı okursan hatta ikincisini bile okursan göreceksin ☺ Sen "tanışmadan da sevişirim" diyorsun ama bizim kızlar tanışmadan sevişme fikrine oldukça karşılar ☺ Toz pembe rüyalarından uyandırılmaları gerekiyor ama kibarca ☺ Bir gün öğrenmiş olacaklar bütün erkeklerin aynı şeyin peşinde olduğunu, peşinde olmayanların da gey olup kendi cinslerinde aynı şeyin peşine bir erkek gibi düştüklerini...

Ece Naz Sonat, :) :) Şaman üstat ben de aynı görüşteyim ve son derece gerçekçi davranmaya çalışıyorum ama senin fuckability misali, hoş olmamıştı bu yanıt. :)

Mustafa Kemal Taştekin, okudum tartışmayı evet net bir ifade:) senin demek istediğini anlamamışlar. sen şunu diyorsun aslında: koynuma alacağım kalitede evsafta bir bayanmı acaba karşımdaki?

Şaman, Anlamamışlar diye bir şey yok, Ece geldi hemen durumun kadın kısmını da yazdı.

Şaman, Anladılar, üslubu beğenmediler ama beni tanıyıp biraz da sempati beslediklerinden kafama öyle vurmuyorlar ☺

Belgi Saygı, Yahu benim mizacımı bozmayın. Burada söylenenlerin hepsi olabilecek şeyler, lakin bu kadar alenen konuşulduğunda da dahil olmak istemiyorum. Anlayan anlıyor kasmayın

Mustafa Kemal Taştekin, sinirli kızlara bayılırım:)

Belgi Saygı, İyi bakalım, onlar da sana bayılacak mı göreceğiz :)

Şaman, Komik olmasan seni trol diye uçurturlardı, kanatlı trol olurdun, şanslısın ☺

Belgi Saygı, tamam ama ancak herkesin katılacağına gelmen lazım. Zira sen kısıtlı sayıda insan çağırmışsın ;)

Mustafa Kemal Taştekin, tarzım bu benim trollükten değil:) yaşayan bir efsaneyim:)

Mustafa Kemal Taştekin, okey Türk toplum bana hazır mı bilemiyorum ama:)

Belgi Saygı, Yalnız o sohbetin sıradan Türk toplumundan biraz farklı olabileceğini düşünmekteyim.

Mustafa Kemal Taştekin, orası kesin canım sizleri çok entellektüel buluyorum:)

Şaman, Ben değilim ☺ Hiç okumuyorum.

Şaman, Hocalar kitap kurdu.

Belgi Saygı, Entellektüellikten dem vurmadım, sandığınız kadar yadırganmazsınız demek istedim. İstediğim kadar kurdu olayım seninle boy ölçüşemeyeceğim defalarca kanıtlanmıştır @chamacon mütevazılığa gerek yok :)

Mustafa Kemal Taştekin, sizlere kavuşmak için sabırsızlanıyorum:)

Winterwitch, Sevgili Şaman, eksi puan vermek gereksiz geliyor bana :). Mustafa bey oldukça zeki ve esprili biri genelde cecapları gülümsetir beni. Bu cevabı da gayet komik. Ancak komik olması sevdim anlamına gelmiyor. Hatta hiç sevmedim. :) dislike tuşuna basmasamda yüzlerce kez dislike dislike dislike.... :P

Şaman, İşte İlke tam da o. Seviyor, beğeniyorsan gel sen de rekora destek ver. Prensip iyi güzel de arkadaşımıza bir hediye veriyoruz gibi düşünmelisin. Ben de çok beğendiğim halde rekor için beğenmedim verdim.

Winterwitch, Taaaam sırf susasın diye veriyorum eksiyi. :)

Şaman, Teşekkürler İlke, sustum. ☺

Mustafa Kemal Taştekin, Herkese mutlu haftalar canlarım:) Rekortmen abiniz kurban olsun size:) ilke hanım teşekkürler ben de sizi seviyorum:)

Şaman, Abi olayını tuttum, eksik olma Mustafa Kemal. ☺ Sana da mutlu bir hafta dilerim. Rekor -18 oldu, -20'yi rahat bulacağız gibi ☺

Hakan, artık hiç şansın kalmadı müdürüm, bütün kızların abisi oldun.... ölümcül hata :)))

Şaman, Sade kızların olsa iyi, beterin beteri var, erkeklerin de abisi oldu Mustafa Kemal Abimiz ☺ Bence üyeliği sildirip yeni denizlere yelken açabilir artık ☺

Mustafa Kemal Taştekin, Yapma ya:) ben Bülent Ersoyun lafına nazire yapmıştım ama olsun beni bağrına basacak bir kız çıkar elbet:)

Şaman, Fevkaladenin fevkindesin Mustafa Kemal abi ☺

Mustafa Kemal Taştekin, Hahaaa sitenin abi ihtiyacını karşılamak bana nasip oldu yani:)

Şaman, Doğrusu gitsem @hakkan'a teslim etmem gerekirdi bayrağı ama kendin arandın Mustafa Kemal abi ☺

Mustafa Kemal Taştekin, kızlar kurtarın beni:)

Bazarov, En son ekside benden. Bu konuda gecikmiş olmama çok üzüldüm.

Şaman, Vayy İlke'ninkinden sonra sitenin en önemli eksisi geldi ☺

Belgi Saygı, Bazarov yetişti :)
Musatafa abi sen artık büyüğümüzsün. Ona göre davran. Eskiden Şaman Abimiz vardı. O artık kanka sanırım :) bundan sonra abimiz sensin değil mi kızlar??

Mustafa Kemal Taştekin, hala -20 yi bulamadık:) kendimden utanıyorum daha etkileyici bir yazı yazmadığım için:)

Mustafa Kemal Taştekin, al bide burdan yak sadrazamım ikram:) mustafa abi kimliğini pvc lettik iyice:)

Bazarov, halbuki öncü olmalıydım :) @nazende eksi vermekten niye korkuyorsunuz anlamıyorum küfür ya da tokat anlamına gelmiyor bence endişe etmeyin @ilkesanlav peki ya siz neden basmıyorsunuz eksiye? Ben size sık sık basıyorum haberiniz olsun. Beğenmeyince eksi. Karşımızdakine yazdıklarını yeniden düşünme imkanı verelim lütfen. Onu ciddiye alalım.

Şaman, Mustafa abi değil bir kere Mustafa Kemal abi ☺ cillop gibi ismi var ben olsam basardım tokadı yarım söyleyene ☻

Mustafa Kemal Taştekin, Belgi hanım yabancı değil ona serbest:)

Nazende , @bazarov benimkisi korkmak, endişelenmek vs değil. Kişisel görüşe eksi vermek anlamsız ve gereksiz geliyor. Benim yazılarıma eksi vermende de benim için sakınca yok. istediğiniz kadar verebilirsiniz. Ben bir şeye yorum yazdığımda geri dönüp, ya bana eksi mi artı mı vermişler diye dönüp bakmıyorum.

Mustafa Kemal Taştekin, oooowwww kavgada söylenmez bu ne yaa:) Havada barut kokusu var:) değil mi şaman sensey:)

Winterwitch, Brn kullanmamaya devam edeceğim. İstediğiniz kadar kullanabilirsiniz elbetteki. Site bu hakkı tanımış kullanıcılara. Mustafa Bey'in cevabınada Şaman Bey'in ricası üzerine eksi verdim.

Şaman, Ben @nazende'yi tutuyorum, hem kadın hem de eksicibaşının kafasına vurması hoşuma gitti ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Şaman, Sayın İlkeanım çok kibarsınız. Size ne kadar müteşekkir olduğumu ifade etmeye kelimeler kifayetsiz kalıyor. ☺

Mustafa Kemal Taştekin, ben bazarovu da nazendeyi de sevmem:) ama bazarovu tutuyorum nazende daha itici:)

Nazende , :)) yapmayın beyler.. ben gazla beslenmiyorum:) Hem bunun için kavga mı edilir?

Mustafa Kemal Taştekin, oooow bazarova bu dedi:) bunun için kavga mı edilir dedi:)

Şaman, Bari Nazende ile Mustafa Kemal abi kavga etse ☺

Nazende , Böyle düşünmenize sevindim Mustafa Kemal Bey:)

Şaman, Nazende arkadaş abiliğini ilan etti bey değil de abi desek sanki daha makbule geçecek ☺

Mustafa Kemal Taştekin, ne düşüneceğimi sana mı soracağım? nasıldı şaman sensey:)

Nazende , Aşkolsun Şaman Bey, sizedemi güvenemeyeceğiz:)

Şaman, Nazende Hanım, ben zaten sizi tutuyorum ☺

Nazende @chamacon estagfirullah Mustafa Kemal Bey abi...oldu mu:)

Bazarov@nazende bakın biri hangi renk diye sorarsa elbette ben de eksi vermem, veremem. ama biri hangi telefon en iyi sorusuna alcatel derse ona basarım eksiyi. Kimsenin şahsına basmıyoruz eksiyi şunu anlayın lütfen. @ilkesanlav kullanmamakta kullanmak gibi bir hak, buna saygı duymak durumundayız. Ben sadece neden diyorum. Neden?

Hakan, hakkan der ki; geyik buzağı aşamasında güzeldir.

Şaman, Oldu şimdi beyabi de iyi oturdu müdürüme ☺

Mustafa Kemal Taştekin, enişte diyen de çıkar yakında:)

Şaman, @Bazarov mantıkta ufak bir hata seziyorum. Telefon sorusunda soru eğer o şekilde sorulmuşsa fikir istiyordur, hatta ne amaçla kullanacağını da bilmiyordur. Bence o durumda soru sorana eksi basmalı. Artık sorulara eksi yok ama sayfasına gidip başka bir şeye basabilirsin. O soru, "Hangi telefon (atıyorum) email yazmak, oyun oynamak, uygulama zenginliği, işlemci gücü, dahili bellek, ekran ve dayanıklılık açısından en iyisidir?" gibi sorulursa düzgün bir yanıtı hak eder. Sitede onlarca en iyi bilgisayar hangisidir sorusu var...

Nazende , @bazarov ben sizi anlıyorum da siz beni anlamıyorsunuz. Adam sadece alcatel kullanmıştır ve memnun kalmıştır. Böyle bir soruyla karşılaşıncada alcatel cevabını yazmıştır. Bunda ben eksilik bir durum görmüyorum. Her bir insanın eğitimi, yaşanmışlığı ve algıladığını beyninde biriktirdiği kadar bilgisi vardır. Ben cevaplarda onları görüyorum. Tabii kopyala yapıştır yapmıyorsa. Anlatabildiğimi düşünerekten noktayı koyuyorum. Teşekkürler...

Bazarov@chamacon hızlıca bir örnek vermem gerekti onu yazdım, söylemek istediğimi anladığınızı zannediyorum, asıl meseleye odaklanın lütfen :) ama sorular da eksi olmalı haklısınız :))

Şaman, Çok da haksız değil ama Bazarov. Yanıt şöyle olursa: Sadece Alcatel kullanmış olduğumdan onun hakkında yazabileceğim. İşlemci hızı, fotoğraf netliği, güzel müzik çalıcısı ve her türlü oyunu oynamama müsade eden geniş retina ekranı dolayısıyla bu telefonu beğeniyorum. Bazarov gidip artı da basabilir. Ben de o tür cevapları beğenmiyorum ama soru öyle olunca o tür bir cevabı da hak ediyor. Hakkını verdiği için bir yandan da beğeniyorum yani +'da yok -'de ☺

Ece Naz Sonat, inploid hayatımdaki en bildirimli günleri yaşıyorum, sakin olun ya, sırf lafsınız ayrıca hala -19 :) :)

Şaman@lorquina +1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1 Bi susun da çalışalım artık ☺

Bazarov@nazende Siteye telefon satın almaya karar vermek için gelen biri kişisel değil genel geçer cevapları görmesi gerekir diye düşünüyorum ben. Buna göre artı eksi veririm. Hala cevabı verenin eğitim seviyesi falan demişsiniz anladığınızı söylüyorsunuz ama eksinin kişiye yönelik olmadığını vurguladığımı fark edememiş gibisiniz. Neyse.. Tartışmak istemiyorsanız tartışmayın. Ben iyinin ve doğrunun peşinde olduğumdan sürdürüyordum bu konuşmayı. Farklı düşüncelerin iletişim kurarak daha ileriye gideceğini düşünüyorum. Siz "dediğim dedik" bir tavır sergilemek isterseniz, siz bilirsiniz.

Nazende , Fenamı oldu Ece Hanım... Renk geldi biraz:)

Bazarov@chamacon senin için cuk diye oturan bir örnek bulacağım fırsat bulunca. endişe etme :)

Mustafa Kemal Taştekin, ece hanım dünden sözünüz vardı sizden yoğun bir eksi istihdamı bekliyorum:)

Mustafa Kemal Taştekin, bazarov attı 2 oldu:) inploidde sinirler geriliyor:)

Nazende , @bazarov sizde dediğim dedik bir tavır sergilemiyor musunuz:) Burası hem bilgi hemde tecrübe platformudur. Herkes bildiğini ve tecrübesini yazsın. Ve yine herkes bilgi ve tecrübesine göre eksilesin ve artılasın. Şunu da unutmamak lazım onay verenler ne kadar bilgili ve tecrübeli? Doğrunun şablonu yoktur. genel olarak düşüncelerim budur.

Bazarov@nazende siz tartışmayı bitirmek niyetinde olduğunuzdan öyle söyledim ben fikirlerimi değiştirmeniz için buradayım :) Bir kez daha net olarak söylüyorum, cevabı net olmayan sorulara puan verin demiyorum ama kimi soruların cevabı nettir ve bu sorulara puan vermek bir sorumluluktur. Ben "yer çekimine inanmıyorum" diyen adama ben basacağım eksiyi. Siz tecrübesi, dünya görüşü, eğitim seviyesi ne derseniz diyin hatta isterseniz doğrunun şablonu yoktur da diyin... Oyu herkes verebildiği için çoğunluk üstte ya da altta yer alması için belirleyici olacaktır yani onay bir kişiye değil bütüne ait olacaktır.

Mustafa Kemal Taştekin, uf uf uf tokat gibi cevap resmen yaa:)

Nazende , @bazarov verdiğiniz örnekle eksi vermenizde haksızsınız demiyorum. Ben diyorum ki böyle bir soruya böyle bir cevap veren birini bile ben eksilemem. Sadece alt yorum olarak neden böyle düşünüyorsunuz diye sorarım veya gülümser geçerim. Belki kural dışı oynuyorum ama tarzım bu. Siz eksi kullanmamamın sebebini soruyorsunuz ya işte bu. Büyütülecek birşey değil yani:) Fikirlerinizi de ayrıca benle paylaştığınız için teşekkür ederim.

Mustafa Kemal Taştekin, Adam baldızını öperken karısına yakalanmış. Kadın napıyosun beeey diye sormuş. Adam da ' Ben naptığımı biliyomuyum hanım' demiş:))

Bazarov@mkemaltastekin ibretlik hikayeymiş :) tabi anlayana..

Güzin Turhan, kamilllllllllllllllllllllllllllllllllllllll bir ekside benden sana :)))))))))))))))))))))))))))))))))

Belgi Saygı, arkadaş buradaki iletiyi okuyana kadar yenisi yazılıyor. Ya aşağı in tuşu olsun ya da direk burası açılsın ya da artık yazmayalım :))

Bazarov@belgisaygi klavyedeki "End" tuşuna bas direkt sona atıyor :)

Sedef Say, O değil de, bu tiple zor be tatlım.

Mustafa Kemal Taştekin, Yüz nakli düşünüyorum düşünürsen:)

Sedef Say, Hımm.. Onun yerine cinsiyet değiştirme operasyonunu düşünebilirsin madem :)

Mustafa Kemal Taştekin, Kadınlardan hoşlandığını bilmiyordum:)

Ece Naz Sonat, Noktayı koymuşsun abi :D

Mustafa Kemal Taştekin, Yani böyle amatör girişimler olabiliyor Ececim:)

Ayhan Şimşek, dağılın!! black jack benden geldi -21 :))

Şaman, vayy süperr bütün geyikçiler yavaş yavaş damlıyor ☺

Şaman, Mustafa Kemal Abi, yalnız işin komikliğinin farkındasın değil mi, önce görür görmez eksilediler şimdi uğramadan edemiyorlar. Sen yok musun sen, stratejinin bini bir para ☺

Ece Naz Sonat, Bu rekor burada kalmaz gençler.

Mustafa Kemal Taştekin, Mersi Ayhan Başkan:)

Mustafa Kemal Taştekin, Strateji bizim işimiz sensey:)

Mustafa Kemal Taştekin, Ama Ece fare doğurdu resmen:) Ben -40 olur diyordum hanfendinin katkılarıyla:)

Ece Naz Sonat, Uğraşmadım açıkçası, bu yanıtı bu kadar abartırsak daha kötüleri gelmez diye korktum. Takipçilerime geçen nazımı daha kötü bir yanıtta kullanırım diye düşündüm.

Şaman, Kadın milleti işte, şimdi de rekora göz dikti ;) Yalnız adminlerden çıt çıkmadı farkındaysanız...

Jawair Chaker's, Kemal abi güneşi görmüş -1 😆😆😆

Mustafa Kemal Taştekin, hımm daha kötü yanıtlar için beni teşvik ediyor Ece hanım:)

Devrim Deniz Bardakcı, ..upsss :( Mustafa Kemal'in yanıtını henüz görebildim. Kadının cinsel objeymiş gibi algılanması üzücüdür ve diyecek tek sözüm de yoktur (-1)

Mustafa Kemal Taştekin, Eksileyen elleriniz dert görmesin deniz bey:)

Devrim Deniz Bardakcı, ..Kadınım ben canım kadınnn... sevsinler seni kıyamam :) :)

Hakan, ah be müdürüm ! :)

Mustafa Kemal Taştekin, Kadınmı heyyyooo:) give me your skype:)

Mustafa Kemal Taştekin, sevgili hakan bey tarafsızlığımı kaybetmemek için çoğu zaman resme bakmıyorum:) arada böyle kazalar olabiliyor tabi:)

Güzin Turhan, mustafa senin kafadan istiyorum ya ne içiyorsun :))

Hakan, cıks! eatable olmadı müdür bey :)

Mustafa Kemal Taştekin, güzin öncelikle senin psikolog değil manikürcü felan olduğunu düşünüyorum:) daha önce belirttim IQ olarak dahiyim. alkol ve sigara da kullanmam belki ondan kafam senden bile güzel:)

Devrim Deniz Bardakcı, Mustafa Kemal, tam sana kızacam diyorum.. bana bi gülme geliyo :) :)

Mustafa Kemal Taştekin, bu bir işaret olabilir mi:)

Güzin Turhan, he manikürcüyüm süpervizyonda bunun sağaltımını çalıştım istersen seni törpüleyip farkındalık kazandırma noktasında terapötik bir seans düzenleyebilirim :)) bu arada dahi olduğunu denver ya da minesota testi yaptırarak mı öğrendin :) sen içmeden serhoş olduğuna göre içersen ne olacağını çok merak etmekteyim :)

Belgi Saygı, Belki içerse normale döner, ortamın neşesi kaçar

Mustafa Kemal Taştekin, senin psikolojin bozulmuş bir psikoloğa git manikürcü Güzin hanım:)

Mustafa Kemal Taştekin, bak Belgi ne güzel bir çıkarımda bulundu, psikolog olabilir mesela:)

Belgi Saygı, Yok delinin halinden başka bir deli anlıyordur belki de

Güzin Turhan, belgicim bacımsın severim seniii :))))

Belgi Saygı, Ben de seni sevgili Güzin :)))

Mustafa Kemal Taştekin, eyvah eyvah voltranı oluşturdu bunlar:)

Mustafa Kemal Taştekin, güzin sana gelip terapi almak istiyorum:)

Güzin Turhan, sana terapi merapi yok senin kafan terapi :))

Mustafa Kemal Taştekin, hastalarını bana yönlendirebilirsin reçeteye beni yaz:)

Güzin Turhan, sana günahımı bile yazmam be :))

Mustafa Kemal Taştekin, bu inploid üyelerine hayranım önsevişme sırasında bizi hiç rahatsız etmiyorlar:)

Şaman, Yahu Mustafa Kemal Abi, burası inploid kızlarının ortak mekanı oldu. Her inpoid kızı bu yorumları tadacaktır.

Şaman, Güzin manikürcü değil ona daha güzel bir lakap taktılar, malum başka yaratıcı arkadaşlar da var. ☺ Hoca da bacısı olduğuna göre kökenleri aynı olsa gerek, zaten aynı lakap ona da takılmıştı ☺ Aslında buraya uğrayan kadınlardan en beğendiğim @lapinova oldu, yani buradaki performansı açısından. Hiçbirini yakinen tanımadığımdan değerlendirmeyi buradaki hal ve davranışlarına göre yaptım, kimse alınmasın. ☺☺☺☺☺

Belgi Saygı, Ahahaha :))) @lapinova 'yı gözden kaçırmışım. Ona da sana da hak veriyorum @chamacon

Güzin Turhan, Şaman bey yorumunuzdan hiçbi şey anlamadım belgi ile beni mi ima ediyosunuz bizim neyimizi beğenmediniz?

Şaman, Güzin hanım zaten lakabınız da onunla ilgili. Bacı kardeşliğinizi yukarıdaki güzel satırlarda zaten kendiniz ilan ettiniz... Lakabınızı öğrenmek için tekrardan şuraya bakabilirsiniz: inploid.com/t/keziban-denildiginde-inplo... ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Ben takmadım ama siz biliyorsunuz...

Güzin Turhan, abi siz çok matraksınız :))))))))

Şaman, Ben abi değilim, Mustafa Kemal Abi evvelsi gün abiliğini ilan etti. Artık tek abi müdürümüzdür. ☺ Kaldı ki burası geyik otlağı değel mi, neden matrak olmayalım. Yoksa sen bir şeyleri ciddiye mi alıyordun?

Güzin Turhan, peki şaman bey töbe daha abi dersem 2 olsun :)) dilim kopsun :)) abi seni ciddiye almayacam da kimi alacam allann seeennn :)))

Şaman, bey de değil, burada sadece Şaman ☺ Abi ya da Bey olmakla ciddiye alınmanın ne alakası olduğunu kavrayamadım, yani en yakın arkadaşını da ciddiye almadığını mı çıkartmalıyım bundan? Malum o ne abi, abla ne de hanım ya da bey...

Ayhan Şimşek, "-22" bu durum dikdörtgen masanın bir başını hak ediyor bence :))

Şaman, Tabii ki ilk içkiler masanın başındaki rekortmen müdür abiden ☺

Güzin Turhan, en yakın arkadaşım kim? biraz daha açıklayıcı olursan sevinirim Şaman :)

Şaman, Tahmin ettim bunu da soracağını ☺ En yakın arkadaşın derken burada, bizlerden bahsetmiyorum. Herkesin bir en yakın arkadaşı vardır ve ona abi, abla, bey ya da hanım demez ama en çok da onu ciddiye alır. Yani beni ciddiye almak için de en yakın arkadaşın olmasam da ki zaten sanal bir yazıdan ibaretim, abi ya da bey demen gerekmez. Kaldı ki ciddiye alınmak benim için o kadar önemli değil, yani burada. Mesleki olarak tabii ki ciddiye alınmazsam kıyameti kopartırım ama özel hayatımda geyik makinesi olmaktan da gurur duyarım.

Güzin Turhan, tamam şamancığım hatta sana şamoşta diyebilir miyim :))

Şaman, Şami ya da Şamiko tercihimdir, çocukluğumdan beri söylediklerinden kulağım daha alışık ☺ Şamoş çok gey olmuş, karşı değilim ama beni anlatmıyor.

Şaman, Aslında en güzeli Şamancığım olmuş, Elifçiğim ☺

Güzin Turhan, elifçiğim mi :))

Ece Naz Sonat, Şamoş nedir ya koskoca adamı madara ettin :D Şami çok uygun :))

Güzin Turhan, bundan sonra ona küçük kurbağa diyecem daha sen ne diyorsun .))

Şaman, Abovvv Elif'lerden biri beni andı, Güzinciğim ☺

Ayhan Şimşek, uuh huu ne ara içildi o rakılar da -cığımlar harika yaa :))

Güzin Turhan, tesüf ederim şamancığım :))

Ece Naz Sonat, Güzin sen şiir paylaşımlarına devam et bence.

Güzin Turhan, ececiğim sıkıntı yok onuda yaparız :))

Ece Naz Sonat, Lütfen yani bir kerede kalmasın. :)

Şaman, Öpijim Ayhancım ☺

Güzin Turhan, beğendin mi kızzzzzzzzzzz şiirlerimi :)

Ece Naz Sonat, Çok duygulandım Güzinciğim canım benim :))

Güzin Turhan, hiç kıyamam .))

Mustafa Kemal Taştekin, psikolojisi bozulmuş bir psikolğun psikolojimi bozacağını hiç düşünemezdim:)

Güzin Turhan, Abi asıl sen bende psikoloji bırakmadın senin bundan sonraki lakabın duvarla kesişen adam olsun saygılar hürmetler 🙋

Mustafa Kemal Taştekin, bi program yapalım da benim tırnaklara bakıver güzin bacı:)

Güzin Turhan, Oldu conem benim beni baytar mı sandınki toynaklarını törpüleyeyim olmadı dişlerinede bakayım düşük filan varmı diye 😁😁😁😁

Mustafa Kemal Taştekin, i see dead people şaman sensey:)

Şaman, Ne içtin Mustafa Kemal abi?

Mustafa Kemal Taştekin, bildiğin iyi bir psikolog var mı:) manikür kökenli olmasın:)

Şaman, Valla ölü insanlar görüyorsan onun etkisi ancak zamanla geçer, 4 saat kadar beklersen her şeyin etkisi geçer. Psikolojiye merakı olmayan manikürcü bakıyorsan kız kardeşime sormalıyım, kokoşun tırnak makası bile yok, mutlaka biliyordur ☺

Mustafa Kemal Taştekin, güzini bana unutturacak biri olmalı:)

Şaman, Daha iyi bir manikürcü tabii ki bulabiliriz ama daha güzelini bulmak zor olabilir.

Güzin Turhan, İstesende beni unutamazsın kamillllllll kabusun olurum ölürsün :)))

Mustafa Kemal Taştekin, sensey sen de bir göz doktoruna görün bence bu nurella 2 nin neresi güzel:)

Güzin Turhan, Kamilllllllll en azından senden güzelimmmm hem nefes alan herşeyyy senin için güzel değil mi :)))

Şaman, Bütün kadınlar güzeldir sen çirkinliklerini görmeye başlayana kadar. Kiminde hemen görmeye başlarsın, kiminde bir günü alabilir ☺

Şaman, Yok artık Güzin adam 360 diyor, oraya nefes alan her şey gitmez, sadece satılık ya da kiralık güzelliği olan kızlar gider. Yanlış anlaşılmasın hayat kadınları değil. Zengin koca arayanlar ya da parası yenebilecek adam arayanlar. Toptancı güzeller anlayacağın ☺

Mustafa Kemal Taştekin, manikürcü bir psikolog. benden de güzel. değişik bir fantezi olabilir haklısın. okey sevişelim:)

Mustafa Kemal Taştekin, sensey alan memnun veren memnunsa sorun yok dimi:) 360 forever diyorum ben:)

Şaman, Tabii ki sorun yok üstadım ☺

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

749 Görüntülenme24 Takipçi10 Yanıt

Konu Başlıkları