Bilmek istediğin her şeye ulaş

Hangi ten rengine hangi renk giysiler tercih edilmelidir?

Eğer esmer tenli iseniz;
  • Kıyafet seçiminde mutlaka açık tonlu kumaşları şeçmeleri önerilir...(Örneğin pembe ve beyaz üzerinde siyah tonları olabilir). Açık ve koyu rengin tezatlığı yakalanmalı.
Buğday tenliyseniz;
  • Fujya rengi buğday tenlilere çok yakışır. Daha kırmızı ve mor renkleri kullanabilirler.
Beyaz tenli iseniz;
  • Karamel tonları iyi gider ve koyu tonlu renkleride tercih edebilirler.
  • ( Siyah herkese yakışır...:)...)
  • Paylaş
Belirtilen, ten-giysi rengi tezatlığına ve ten rengi dışında bahsedildiği gibi saç rengi gibi detayların da göz önünde bulundurulmasına ( ki zaten kendi saç renginde dolaşan az insan var) katılıyorum. Eklemek istediğim şu ki; aslında her renk, hele ki siyah ve beyaz herkese yakışır. Önemli olan doğru renk tonunu bulabilmektir. Gri basit kalır üstünde ama fümeye kaçan gri çok yakışabilir. Limon sarısı yakışmaz ama portakala kaçan sarı yakışabilir. Pembe yada kırmızı çiğ kalır belki ama fuşya yada bordoya kaçan kırmızı çokta güzel durabilir. Dikkat edilmesi gereken; koyu tonlar sizi çok mu kapatıyor, açık tonlar sizi çok mu solgun gösteriyor? Yada bu sorunları ufak aksesuarlarla (takı, kravat, fular, kemer vs) giderebiliyor musunuz? Aksi halde, kural budur diye bir şeylere kitlenmenize gerek yok!
  • Paylaş
Esmer bi ten renkli kadına her zaman açık renkli kıyafetler daha çok yakışır . ör. Beyaz , sarı .
  • Paylaş
Renk secerken sadece ten rengi goze alinmaz. Ten rengi sac rengi ve yuzdeki renk tonlari dikkate alinmalidir. Ornegin eger acik tenli ve yuzunuzde pembelik varsa pembe ve tonlari giymemeniz onerilir cunku giydiginiz pembe rengi yuzunuzdeki pembeligi vurgulayacaktir. Buda hos bi goruntuye yol acmayabilir. Bu durumda acik icine pembe katilmamis renkleri tercih etmeniz onerilir. Renk secerken dikkat etmeniz gereken onemli detaylardan biri bu yani renk secimi genis bir konu.
  • Paylaş
Bence kızların öncelikle fiziğine göre tayt giymesi lazım, Şişman kızlarda tayt giyebilir ama streç filme sarılmış inek eti gibi duruyor hoşlarına gidiyorlarsa bu durum tabikide giyebilirler. Deri taytı daha sexy görünmek ve straptezci kız gibi herkezin bakmasını istedikleri için giyerler : D
  • Paylaş
1

Fat Ma, straptezci kız mı :)))))

Fuşya ve kırmız tonları esmerlere açık mavi ve açık pembe beyaz tenlilere yakışır bence biraz klişe oldu ama :)
  • Paylaş
1

Aysun Cinzade, bence esmere mavi ve pembe yakısır şarışına kırmızı ve beyaz süper olr :DD bu arada profilimdeki resmi ben cızdım sence nasıl bı 8. sınıf orencısı olarak