Bilmek istediğin her şeye ulaş

Hangi tip insanlar sizi rahatsız ediyor? Neden?

Gruplaşan insanlar. Bir gruba dahil olup diğerlerini dışlayan, ezen, küçümseyen insan modeli.Kendi ait olduğu grubun yanlışlarını eksiklerini dahi kabullenen, görmeyen insanlar.

Her grupta iyi, güzel, doğru, ilginç ayrıntılar varken kendilerini sınırlayıp, yobazlaşanlar.
 • Paylaş
Kalabalık arasında, karşısında ki bir kişiye gülümseyerek imalı laf sokmaya, açığı varsa şaka yollu yüzüne vurmaya çalışanlar. Bir sorunu yada uyarısı varsa o kişi ile birebir konuşup halletme yoluna gitmeyip, bu yolu seçmeleri yüzeysel olduklarını düşündürtüyor. Korkak ve samimiyetsiz hissi vermekteler.
 • Paylaş
Gösteriş meraklısı, karşısındaki insanı aşağılayan, patavatsız, sır tutamayan, dedikoducu, bencil, başkalarını kullanan, arkadaşının arkasından iş çeviren, gereğinden fazla hırslı, insanların fiziksel özellikleriyle dalga geçen, kendisi gibi davranamayan...

bıraksanız uzunca bir sayfa yazabilirim. Hiç gerek yok, yazarken bile rahatsız oldum. :)
 • Paylaş
Enerji emen insanlar, düşüncesinin sınırları olan insanlar, fanatik olan insanlar, cehaletinin sınırlarını bilmeyen insanlar, bebek egosuna sahip insanlar gibi liste uzar. Onun için insanları ikiye ayırayım iyi ve kötü insanlar olarak, aman kızmayın tabii ki bunu sadece kendi ahlak anlayışıma göre yapıyorum evrensel bir ayrım olamaz. Kötü insanlar beni rahatsız ediyor, kötü olduklarından.
 • Paylaş
Kesin hükümlü konuşanlar. Hayat siyah ve beyaz değildir, grisi de var hatta başka renkleri de :)
Aklı fikri reklam olan...
Sahip olduğu her neyse onunla her şeyi/herkesi elde edebileceğini sanan.
Özellikle sosyal bilimlerde çokça gördüğümüz fuzuli lakırdırları yapan tipler : D
 • Paylaş
Kimin rahatsız ettiği sorulduğunda ağzından köpükler çıkarak cevap verebilen ama kimin sevimli geldiği sorulduğunda durup bir düşünmek zorunda olan ve isimlerden öteye gidemeyen insanlar beni rahatsız ediyor.
 • Paylaş
3

Bazarov@lorquina bak bak aşağılara doğru gevşemeler başlamış..

Ece Naz Sonat, Ne kadar uzun bir cümle kurmuşsun ya :) Güzel ama beğendim :P

Bazarov, seçici olmasan bile okuyup da beğeniyor olman yine daha iyi :)

Hangi tip konusuna cevap vermesem de,
Kendi kendimden asırı rahatsızım kendime düsman oluyorum son zamanlarda... .
 • Paylaş
En çok dediğim dedik, ben başka bişey bilmem lere sinir oluyorum.la bi dur . Bi şey anlatıcaz... Belki bizim ki doğru . Bi dinle . Allah allaaah . Bak yine sinir oldum.
 • Paylaş
Bir konu hakkında bilgi sahibi olmadığı halde konuşan insanlar beni rahatsız etmekle kalmıyor çıldırtıyoorrr... .
 • Paylaş
2

Sadi Demirkan, Egosu yüksek,çok konuşan ve bencil

Sengoz, evet benide delirtiyor,malesef çevremde de bir çok türü bulunuyor.
en kötüsüde bu türlerin birlikte olup konuşması .kim kime artık :)

Cahil ve haddini bilmeyen insanlar. Ne olursa olsun insan sınırını bilecek ve karşısındakine üstünlük sergileyip saygısızlık etmeyecek. Bu tip insanlara asla tahammül edemem, hadlerini bildiririm... .
 • Paylaş
Ukala her şeyin doğrusunu kendi bildiğini sanan, insanlara tepeden bakan, bencil yaşlılara hor davranan şahsiyetlere çok sinir oluyorum.Kişilerin kusurlarınla dalga geçip onlara lakap takan iki lafı bir birine tutmayan kendini yetiştirmemiş ama çok şey bildiğini sanan şahsiyetler size söylüyorum kendinizi bir halt mı sanıyorsunuz? Böyle daha sayarken bile beni sinir eden bu tip insanlar beni çok rahatsız ediyor. Daha fazla sinir olmak istemiyorum, cümlemi kapatıyorum.
 • Paylaş
Bir insan efendi gibi durmayanlar kendilerini çok üstün görenler
 • Paylaş
Karşısındaki insan üzerinden espri yapan kişiler, tartışmada karşısındakini dinlemeyenler, tartışmasını bilmeyenler ve bir konuyu yeterince bilmeden o konuda atıp tutanlar...
 • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

471 Görüntülenme16 Takipçi13 Yanıt