Bilmek istediğin her şeye ulaş

Hangisi daha kirli, Fetullahçılar mı? Akp'liler mi?

Birbirine çamur atma yarışına giren AKP ile cemaat taraftarlarının fikri var mı? Hangisi en pis?Düzenle
Bir düşündüğümüzde yolsuzluklar (Deniz Fenerleri, ordunun etkisiz hale getirilmesi, gemiciklerden oluşan filolar, ayakkabı kutuları, tutuklama emrine rağmen oğlanı saklama, savcılara, polislere işten el çektirme, savcılığın kararlarını polisin uygulamasını engelleme, HSYK'yı iktidara bağlama, İnternet'den iletişimimizin iktidar organlarınca kısıtlanmasını öngören torba yasa, Adana'da yakalanan mühimmat yüklü TIR'ların yoluna devam etmesi suretiyle orta doğuda ufak çaplı bir iç savaş desteği, tırları durduran askerler hakkında soruşturma başlatılması vb) , eğitimin baltalanıp dersanelerin yükseltilmesi, halkın demokratik haklarının cebren ve anayasaya aykırı olarak kullandırılmaması, faili meçhul ve son zamanlarda artık faili bilinen cinayetlerin peşine düşülmemesi, katillerin salıverilmesi gibi ortak yürüttükleri bir çok operasyon var. Feto AKP'yi maşa olarak kullanıyor, doğrudur ama tam aynı işleri ve daha bir çoğunun AKP kendi adına da yürütüyor. Her iki taraf da din ticaretinden nemalanıyor. Sonuçta ikisi de boğazlarına kadar pisliğe gömülmüş durumdalar ama daha pisini seçmemiz gerekirse bu kaçınılmaz bir şekilde elini temiz tutan değil de maşa olan taraf olacaktır ve tabii ki o tarafın destekçileri.

Tabii biliyorsunuz bu yukarıda sıralananların bir kısmı iddia, iddiaları kanıtlayacak personel kirli bir zümre tarafından sürüldüğü ve iddia dosyaları ellerinden alındığı için şu anda bunları kanıtlayacak kimse de bulunmamaktadır.

Sayın AKP destekçileri beğenmedim'e yavaş vurun bari kafam acımasın...
  • Paylaş
1

Ceyhun Çakar, Bu iddia iki tarafın birbiriyle kavgası sırasında bir tarafın en üst temsilcisi tarafından doğrulandı. "Ne istediler de vermedik". Hukuki olarak, yaptırım gücü onlarda olduğu için yaptırım uygulanamıyor ama bence tarihsel açıdan artık iddia değil olgu.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

369 Görüntülenme9 Takipçi1 Yanıt