Bilmek istediğin her şeye ulaş

Hayatta en çok utandığınız anınız ve o andaki yaşınız nedir?

İtiraf com tadında bir anım var hemde :) bunu okuduktan sonra benimle beşeri sohpetin de inploid arkadaşlarımın düşüncelere gark olunacağı muhakkak olunmasına rağmen anlatmaya karar verdim.

zatım 16 yaşlarında malumunuz ünv. Hazırlık arkadaşları ile evde ders çalışacaktır. Annesinin ısrarı ile bendeniz arkadaşlarla salonda çalışmak konusunda karara varılır. Arkadaşlar gelmeden hazırlanan alet edevat, kalemisi, defteri masaya artı olarak floresan lambalı bir masa lambası dahil edilmiştir. Bu aletin çalışması içinde anneden yaklaşık 8 mt lik uzun bir ara kablo alınarak salonu tavaf eder mod da yerleştirilmiş ve bu kablo için anne ile azıcık itişilmiştir ( kısası neden yok ) . Arkadaşlar eve gelmiş bir tanesi masadaki masa lambasının tuşuna basmıştır lamba floresan olduğu için geç yanar malumunuz ancak ; arkadaş der ki seda lamba yanmıyor... Bendeniz den cevap '' KABLOSU UZUN GEÇ YANAR '' o an içinde yerle yeksan karizmam ve kablo uzunluğu etkileri ile kayıp olmuş şuur kaybını halen taşımaktayım. Yerde yuvarlanan arkadaşlarda cabası.
  • Paylaş
3

Ayhan Şimşek, hatta sesli güldüm :D

Seda Atadan, :D hatırladıkça kızararak bende gülüyorum :S

Doğumum tabii ki, zaten feci bir ayıp olan anamın hamileliği doğumumla son bulduğunda o doğumhanede çırılçıplak olmak çok utanç vericiydi; bütün abiler, ablalar pipime baktı. Hele doktor amca beni ayaklarımdan baş aşağı kaldırıp popoma şaplak attığında, aslında canım o kadar da yanmamıştı ama utancımdan kıpkırmızı kesilip avazım çıktığı kadar bağırarak hüngür hüngür ağladım Yaş: 0
  • Paylaş
2

Seda Atadan, :))) çok eğlenceli bir yanıt oldu

Şaman, Teşekkür ederim efendim, o sizin gözünüzün eğlenceliliği C: