Bilmek istediğin her şeye ulaş

Haziran 2014 itibariyle inploid hedeflediği yerde midir?

Aktiflik, paylaşımın zenginliği,kullanıcı sayısı ve diğer hedefler bakımından inploid hedeflerine ulaşmış mıdır?Düzenle
Inploid sürekli büyüyen bir platformdur. Büyüme şu ana kadar tamamen organik olarak ve halihazırdaki kullanıcılarımızın kendi destekleri ile gerçekleşiyor. Şu an için bizim hedeflediğimiz büyüklükte değil ancak daima büyüyen bir platform olması da hedeflerimiz arasında idi ve bunu gerçekleştiriyoruz. İçerik sektörü Türkiye gibi bir ülkedeki en zor sektörlerden ancak inploid bu konuda gerçekten çok iyi bir yere geldi ve kullanıcılarının byük desteği ile belki de bu sektörde bir ilki başardı. Hedeflerimiz sürekli yeniler eklenerek artıyor ancak kilometre taşlarını da bir bir geçiyoruz. Elbette ki sizlerin sayesinde, yakın gelecekte, çok daha bilinir ve daha fazla kullanıcının faydalandığı bir platform olarak yoluna devam edeceğine ben kendi adıma eminim.
  • Bounca Rate %24 - Gelen her 100 kişiden 66'sı sitede kalıyor ve faydalanmaya devam ediyor.
  • Katılım %37 - Her 100 üyeden 37'si aktif olarak kullanıyor. Yanıtlama dışında okuyan ve bilgilerden faydalanan kesim de oldukça fazla.
  • Sorularda Yanıtlanma Oranı %78 - Her 100 sorunun 78'i yanıt alıyor.
  • Son 1 yıldaki büyüme günlük ziyaretçi bakımından %340
Bunlar bizim açımızdan doğru yolda olduğumuza dair önemli veriler.
  • Paylaş
2

Ahmet Kalafat, Soruma kısa sürede vermiş olduğunuz cevap için çok teşekkür ediyorum. Bu platformun en güzel yanı siz kurucuların da paylaşımlarda aktif olmasıdır bana göre.Bu sayede daha samimi ve sıcak bir ortamda paylaşımlarda bulunmuş oluyoruz.

Serkan Köse, Asıl fikirlerinizi, düşüncelerinizi ve bilginizi paylaştığınız için biz teşekkür ederiz..

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

255 Görüntülenme3 Takipçi1 Yanıt