Bilmek istediğin her şeye ulaş

HD kalitede çektiğim videolar editledikten sonra youtube'a eklediğimde yine hd kalitede görüntülenmesi için hangi formatlarda export almalıyım?

Premier kullanıyorsanız export seçenekleri arasında youtube 1080p mp4 formatı var direk olarak youtube iş bırakmadan attığınız gibi yayınlanmasını sağlıyor hem kaliteli hem de düşük boyutta.
  • Paylaş
1

Oğuzhan Eker, Premiere yeni geçiş yapıyorum. Deniyeceğim bunu. Teşekkür ederim.

Camtasia Studio ile yükleme yapmıştım ben bir ara. Orada standart olarak hd'yi seçiyor eğer video çözünürlüğü buna müsaitse.
  • Paylaş
5

Oğuzhan Eker, Camtasia Studio Hd videoları editlerken kasma yapıyor mu peki ?

Düşünce Hırsızı, Sağlam bir sistem istediği kesin. Çünkü kasma problemi pek olmasa da videoyu örneğin mp4 olarak pc'ye kaydetmek için uzun bir zaman dilimi gerekiyor. Yine de sağlam bir bilgisayarın varsa, denemeye değer diyorum. Çünkü ayarlarını yaptığın zaman cidden güzel, kaliteli videolar çekebiliyorsun.

Oğuzhan Eker, Pc sağlam ama mesela premierede HD video ya dokunamıyorum bile acayip kasıyor. ama vegas movie studio da sorunsuz crop yapabiliyorum ama o programa çok ısınamadım.

Düşünce Hırsızı, O zaman bi' dene derim Camtasia'yı. Beğenmezsen kaybın olmaz. Ve sanmıyorum ki premier kadar kassın. Olmadı xara'nın video programını kullanabilirsin. Adı aklımda yok.

Oğuzhan Eker, Deneyeceğim kesinlikle. Teşekkür ederim ilgin için.

Ben MP4 kullanıyorum, Youtube yardım sayfasında da biraz bilgi var.
support.google.com/youtube/answer/172217...
  • Paylaş
1

Oğuzhan Eker, Bilgi için teşekkür ederim. Paylaştığınız bir videoyu görme şansım varmı ?

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

146 Görüntülenme5 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları