Bilmek istediğin her şeye ulaş

‎Henüz yanıtlanamamış ve kadın ruhuyla ilgili otuz yıl süren araştırmalarıma karşın benim de yanıtlamayı başaramadığım ama çok önemli bir soru var: Kadın ne ister?

Erkeklerin kendisine aşık olmasını ister. Bu aşkın ölünceye kadar sürmesini ister. Anlayış ister. Bu anlayışın ömür boyu sürmesini ister. Affedilmek ister. Bu af ömür boyu olsun ister. Güzel olmak ister. Bu güzellik ömrü boyunca kalsın ister. İsminin bir ağaca kazınmasını ve bu vesileyle asırlık bir çınarın kurumasını ister. 80 yaşında bile olsa kendisine çıtır denilmesini ister. Aynı talebi lolita sözcüğü için de geçerlidir. 3. Dünya Savaşı bile çıksa, evlilik yıldönümü unutulmasın ister. Hizmetçisinin kadın, şoförünün erkek olmasını ister. Bahçıvanın da erkek olmasında sakınca yoktur. Günün 8 saatini yatakta, 8 saatini kuaförde ve 8 saatini de alışverişte geçirmek ister. Dünyanın en güzel kadını olduğu cümlesininin dakikada bir söylenmesini ister. Kendisi için 1 milyon tane şiir yazılmasını ister. Doğurduktan sonra vücudu bozulmasın ister. Hapur küpür yemek fakat kilo almamak ister. Çiçek bakmaktan nefret eder ama kendisine sürekli çiçekler alınmasını ister. Oğlan çocuklarıyla oynamak ister. Küçükken evcilik oynamak ve büyüyünce de evlenmek ister. İlk öpüşme yıldönümünün de unutulmamasını ister. Saman altından okyanus yürütmek ister. Yere bakıp bir milyon tane yürek yakmak ister. Uğruna ölünsün, geberilsin ister. Uğruna gökteki ay yere indirilsin ve kendisine tepsi içinde ikram edilsin ister. Kocasından daha uzun yaşamak ister. Peşpeşe 100 kere orgazm olmak ister, dahası bunu başarabilecek bir erkeğin de yeryüzünde olmasını ister. Bu ona çok normal bir istekmiş gibi gelir. Yenisini almak için, en yeni ayakkabılarının bile hemen eskimesini ister. Ütüyü de otomatik olarak yapacak bir makine icat edilsini ister. Bu olmazsa, bunu yapacak kocası olsun ister. Kocasını sırf kızdırmak için 'bugün canım seks yapmak istemiyor' demek ister. Kocasının sekreteri olmasın ister. Kaynananası çabuk ölsün ister. Kaynanasından yüklü bir miras kalsın ister. Sigarasını erkeklere yaktırmak ister. Yaptığı trafik kazalarında kendisinde kusur bulunmasın ister. 75 kilo bile olsa, bikini giymek ister. Tek tek basmak ve bade süzmek ister. Kenan Işık'ın dadısı olmak ister. Hasılatı kocası, sarfiyatı kendisi yapsın ister. Tarkan tarafından Hüüüpletilmek ister. Tarkan olmazsa Brad Pitt de olur! Tavlanmak ister. Etmese bile kocasına 'senin için saçımı süpürge ettim' demek ister. Telefon konuşması karşı tarafa yazsın ister. Kadın-erkek eşitliğini savunmakla birlikte hesabı erkek ödesin ister. Kadın-erkek eşitliğini savunmakla birlikte, askere hep erkekler gitsin ister. Taciz edilmemek şartıyla tahrik etmek ister. İstenmeyecek ne varsa tümünü ister.
  • Paylaş
2

Göksu Ermen, kopyala+yapıştır. bkz: başkalarının fikri.

Begüm, :))ne çok çalışma yapmışsın konu üzerinde diyecektim tam... meğer..:))

Kadınlar hiçbirşey istemez hocam. Kadınlar dikte eder erkek saf salak bi biçimde o diktenin kadının isteği olduğu algısına kapılırlar. Kadın kafasına koyduysa istediğini sandığımız şeyi alır bizden ruhuz bile duymaz. direnme teslim ol mutlu ol :) test süresi 40 yıl. :)
  • Paylaş
Sevilmek ve değer görmek dışında birşey istemez. (''The notebook'' filminin etkisiyle saat sabah 7:00 :) )
  • Paylaş
SÜREKLİ FARKLILIK İSTER !!! 
  • Paylaş
Doğuracağı yeni nesli rahatlık ve bolluk içinde yetiştirebileceği korunaklı bir yer ister.
  • Paylaş
Ne istemez ki.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

602 Görüntülenme8 Takipçi6 Yanıt